Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте..! Малък проблем с PS Vita TV - то което си купих... Поради ниската му цена хардуерът е доста по - слаб и затова не всички игри се подкарват :(... Обаче ако влезнете в сайта нас Sony ще видите, че в списъка с игри които се поддържат има заглавието OliOli... Споменавам тази игра зашото я има в бъндъла който си купих на плейстейшъна. Проблема е, че съм си купил играта, има я в списъка за игри които се поддържат от машината и не тръгва... Някакви решения на проблема, като например как да подкарам играта дори и с проблема И МОЛЯ НИКОЙ ДА НЕ МИ ПИШЕ "Ъхххх, гаден пъпчак, пиши на сони да ти върнат парите!!!!!1!11!"... Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindyFoxBGR написа:

Здравейте..! Малък проблем с PS Vita TV - то което си купих... Поради ниската му цена хардуерът е доста по - слаб и затова не всички игри се подкарват :(... Обаче ако влезнете в сайта нас Sony ще видите, че в списъка с игри които се поддържат има заглавието OliOli... Споменавам тази игра зашото я има в бъндъла който си купих на плейстейшъна. Проблема е, че съм си купил играта, има я в списъка за игри които се поддържат от машината и не тръгва... Някакви решения на проблема, като например как да подкарам играта дори и с проблема И МОЛЯ НИКОЙ ДА НЕ МИ ПИШЕ "Ъхххх, гаден пъпчак, пиши на сони да ти върнат парите!!!!!1!11!"... Благодаря!

Че точно към сони  трябва да се обърнеш,да обясниш какво се случва,а те да  намерят решение на проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Не мисля, че това е начинът да се случат нещата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, WindyFoxBGR написа:

...

Не мисля, че това е начинът да се случат нещата...

Твоя воля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хардуера е като на Vita, би трябвало да вървят всички игри за Vita, PS1, PSP  и разните мини (minis) дето вървят на всички конзоли.

Само дето има няколко игри OlliOlli за PS3, PS4 и Vita - сигурен ли си че си изтеглил която трябва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да на 101% сигурен. В кутията на бъндъла имаше код за OliOli, Velocity и Worms Revolution X. Редиймнах кода и играта започна да се сваля сама...

А относно хардуера по - добре да прочетеш в нета, отколкото аз да споря с теб

Редактирано от WindyFoxBGR (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то и в интернет така пише https://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_TV

Иначе за мене си е напълно безсмислена покупка - поне за тая цена да даваха геймпад тогава можеше и да си струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам си отдавна и едва успявам да го събера на бюрото си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Krystical
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Rise of the Tomb Raider. Можете да участвате като кликнете на линка:
      https://gleam.io/Mr2J8/rise-of-the-tomb-raider-steam
      Тегленето е на 29ти Ноември.
      Успех!

• от Krystical
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Hearts of Iron IV. Тегленето е на 14-ми Ноември. Ако желаете да участвате, последвайте линка:
      https://gleam.io/qMBHZ/hearts-of-iron-iv-steam
      Успех!
    • от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      с няколко думи изпаднал съм в следната ситуация. Искам да се снабдя с Netflix, тъй като така или иначе, често гледам сериали, именно тяхна продукция, не виждам смисъл постоянно да се занимавам с флашки, да търся субтитри и т.н. Преди около 2-3 месеца ми беше подарен от близки LED телевизор, който като параметри ме устройтва идеално(32 инча, full hd качество на картината и т.н), но за мое съжаление не е смарт. Разбираемо не ми се дават още 500-600 лв за нов, при положение, че реално имам такъв, който е изваден от кутията преди 2 месеца, затова ми се ще да се посъветвам с вас дали е възможно въпросният да стане смарт, посредством популярните за целта джаджи?
      Зачетох се, вариантите са много, в общия случай се включват в HDMI порт, какъвто аз имам свободен. На пръв поглед доста добре, но някой пробвал ли го е реално и работи ли изобщо така както би работил един телевизор, който е произведен с опцията Смарт? Струва ли си да дам 50-60 лева за такова нещо?
      Разбира се би ми било изключително полезно, ако някой, който е ползвал подобно нещо и е доволен, ме насочи към него
      Благодаря на всички, които ще се включат
    • от Krystical
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Conan Exiles. Тегленето е на 27-ми Октомври. Ако желаете да участвате, последвайте линка:
      https://gleam.io/BDgnw/conan-exiles-giveaway-steam
      Успех!

• от GODzillata
      Привет!
      Телевизорът е свързан с компа чрез кабел в LAN мрежа и си гледам филмите на тв-то *.avi филми без проблеми, докато *.mkv да речем, ги пускам през HDMI кабела.
      НО - някои домашни клипове, правени с телефон или камера и след това са минали през render на Sony Vegas - нямат звук през LAN-a, докато през HDMI имат.
      Какъв може да е проблема?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.