Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Вчера си направих акаунт в Pinterest. Преди съм го използвал (логнат чрез фейсбук акаунта ми) и не съм имал проблеми. Сега не ми излизат никакви изображения. 35lc3f4.jpg
Чистих кеша, рестартирах браузър/комп ... нищо не става. С Windows 7 съм. Проблемът го прави и през Google Chrome и през IE. 

Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А предполагам че чрез Opera и Firefox е същото ?

По същия начин се показвати картинките в Google, Когато все още не са заредили - само цветове... да не би и там да е така ?

image

преди 12 часа, Blue_Hulk написа:

pinimg.com  Така виждаш ли снимките ?

Та това нали просто е пренасочваш домейн към същото място...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е от някой защитен софтуер на машината.
Един по един се спшират докато се открие кой е виновникът. И тогава се търси настройка в тази програма разрешаваща коректото иобразяване.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах през друга мрежа. Опитах с друг профил. Опитах през телефона. Опитах през Firefox. 
Никъде не ми зарежда нито 1 снимка в pinterest ... 
Спрях adblocker-а и антивирусната - пак нищо!

Май ще ходя при професионалист...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте : (цитирам себе си... )

на 11/13/2016 в 13:24, Freem@n написа:

DNS - ите на Google оправят всичко. Източник: пост от модератор във въпросния "частен /VIP форум" / сайт... :D 

Покажи скритото съдържание

axAD7Qh.png

(Предполагам, че не създават друг/и проблеми с решаването на този... ) :)

http://forums.data.bg/index.php?showtopic=2228751&view=findpost&p=16457687

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, от DNS-ите беше при мен. Сега няма проблеми с пинтерест :) Интересно защо само там даваше проблем ...

Благодаря много :)

Редактирано от nekakav (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, nekakav написа:

Да, от DNS-ите беше при мен. Сега няма проблеми с пинтерест :) Интересно защо само там даваше проблем ...

И аз имам такъв проблем но на тел какво да направя защото не съм много наясно с нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ви трябва за вкъщи - най-добре е да настроите съотвените DNS-и на рутера, но пак си е играчка, в зависимост от модела на рутера...

Иначе има разни приложения, а може и без, но трябва да се прави по отделно за всяка Wi-Fi мрежа. Задържате на въпросната мрежа (върху името й) и избирате"промени" или подобно и там са полетата за двете адресчета - съответно 8.8.8.8  и 8.8.4.4 ,като може и да ги размените, няма разлика доколкото знам.

http://xslab.com/2013/08/how-to-change-dns-settings-on-android/

change dns android

Ето и приложения, които може би ще повлиаят И на мобилния нет ... както и на всички Wi-Fi Мрежи. DNS ( "DNS Net" е това което са го дали в статията от линка ми на xslab.) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при мен проблема е на телефона  / нокия лумиа 535/интернета е от виваком и е неогарничен .не се показват по никакъв начин,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎29‎.‎11‎.‎2016‎ г. в 11:39, nekakav написа:

И при мене има същия проблем ,може ли стъпка по стъпка ,ако е възможно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от Bongo1333
      Здравейте не ми дава да си изтегля енда игра от St eam , когато цъкна да я изтегляя ми излиза това.. 
    • от coldrage
      Здравейте, от скоро съм с Ubuntu 18.04. Опитвам се да подкарам една игра, но ми дава следният проблем :
      Wine cannot find the FreeType font library.  To enable Wine to
      use TrueType fonts please install a version of FreeType greater than
      or equal to 2.0.5.
      http://www.freetype.org

Търсих инфо в нета и правих какви ли не опити но не можах да го реша.
      Помагайте, моля!
    • от Пени
      Здравейте, аз съм ученик в 9ти клас
      Много ви моля за помощ, поради факта, че в понеделник, демек утре имам есе по психология на една от следните теми :
      "Не можем да решим проблемите, ако разсъждаваме по същия начин, по който сме разсъждавали при създаването им. "
      "Няма човешки проблем, за който да не съществува лесно решение - съвършено, надежно и погрешно. "
      "Човекът е единственото живо същество, което усеща собственото си битие като проблем, който трябва да разреши и от който той не може да се избави."
      Критериите за есето са следните :
      1. Ниво на разпознаване на проблема, заложени на фрагмента  5т.
      2. Ниво на философска осмисленост и интерпретация ( което специално моят учител няма да взима в предвид заради възрастта ни ) 10т.
      3. Логически последователно аргументирано ( да не се отклоняваме от идеята ) 10т.
      4. Изразена лична позиция ( трябва да се изрази към края ) 4т.
      5. Езикова и стилистична култура 3т.
      БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРЕТЕЛНО

• от Димитър Иванов
      Здравейте! 
      Имам проблем с драйвера за графиката, на windows 7.
      Лаптопа е Lenovo g500.
      Проблема е следният тръгвам да инсталирам драйвера за графиката, по време на инсталацията ми изписва следното нещо "the screen may flicker or go blank during installation". 
      След като се инсталира ми го дава с удивителен знак. И като вляза в настройките на картата се вижда само microsoft - ският драйвер.Ъпдейтвам драйвера нищо, свалям друг пак нищо, пробвах и с програма за драйвери и всеки път едно и също нещо. Като вляза в настройките на драйвера и ми изписва "Windows has topped this device because it has reported problems (code 43)".
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.