Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам HTC ONE M9 Plus При новия андроид 6 Имам проблем със повикванията ми когато някой ме търси телефона ми започва да звани след второто повикване .........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш в предвид след втория звуков сигнал който се чува когато звъни ли? Със по-стара версия на андроид, този проблем има ли го?

Редактирано от pranjev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След обновяване версията на андроид върна ли му заводските настройки?Ако не си му ги върни ще се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В 98% от всички случаи при тези обновявания независимо за какъв телефон става въпрос, все възникват някакви проблеми, ей това им мразя на андроидите. На един познат при обновяване спря да му работи задната камера, и това става на телефон на 2 седмици без абсолютно никакви проблеми.

Опитай да си върнеш по-стара версия на андроид при която всичко е било нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, pranjev написа:

В 98% от всички случаи при тези обновявания независимо за какъв телефон става въпрос, все възникват някакви проблеми, ей това им мразя на андроидите.

Ако на твоя познат, телефона му е бил някаква тухличка за 100 лева е нормално. На Android-а му няма нищо, даже за мен бие всичко останало в мобилните ОС. (IOS ми е много скучен, отделно Android има в пъти множество възможности) Възможно е при ъпдейта да е променен начина на звънене. Провери си в настройките дали има нещо ново.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си мисля че може да е добавено нещо  ново иначе нямам никакви проблеми със 6 цата няма логика да звъни от втория път :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай някое от тези  caller screen  или даже няколко, но по отдело, тоест изтриваш първо предното и тогава новото :)

Дано да се оправи, но може даже още по-бавно да стане... :D 

Този ъпдейт до Marshmallow официален ли е, т.е- от настойките на устройството или от компютър с USB кабел, софтуери разни и т.н... ? В GSMArena пише за него OS: Android OS, v5.0.2 (Lollipop), planned upgrade to v6.0 (Marshmallow) ...

П.С : Също така може да го направиш да виждаш направо цяло видео (най-вероятно музикално разбирасе) по време на звънене, но все пак зависи, препоръчително е то да НЕ е HD, тъй като и без това този процес ще е по-натоварващ отколкото обикновеното звънене.

Ето:  video ringtone setting incoming call 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Freem@n написа:

Този ъпдейт до Marshmallow официален ли е, т.е- от настойките на устройството или от компютър с USB кабел, софтуери разни и т.н... ? В GSMArena пише за него OS: Android OS, v5.0.2 (Lollipop), planned upgrade to v6.0 (Marshmallow) ...

Официален е. В повчеето случаи GSM Arena не обновява статуса на planned upgrade.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, предполагам само на "ФлагМЕните" ... :D  Въпреки това аз уважавам този сайт ... най-вече като най-пълната база данни за мобилни устройства, включително и стари такива, кяото знам... освен ако не съм пропуснал някое руско творение  ! :) 

Редактирано от Freem@n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, niki292002 написа:

Ако на твоя познат, телефона му е бил някаква тухличка за 100 лева е нормално.

Изобщо не е евтина тухличка. Но и аз съм забелязал че тези проблеми най-често се появяват при по-стари модели телефони.

Редактирано от pranjev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От написаното от автора до момента не стана ясно правен ли е ресет до фабрични настройки. Това е препоръчително след ъпдейт до по-нова версия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.