Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, до преди месец ползвах Firefox като основен браузър но се наложи да го сменя с Chorme.

Има едно нещо което доста ме дразни в Chorme а именно това, че когато отворя някоя папка с отметки, в която има над 100 такива и искам да отида до последния запаметен линк винаги трябва да скролвам като луд до долу... (искам да кажа, че когато един път съм посетил папката с отметките и съм отишъл до долу за да отворя примерно последния линк, следващият път когато посетя същата папка пак трябва да скролвам до долу...)

При Firefox ако вече съм посещавал до долу една папка с отметка, то ако реша да я отворя отново не е нужно да скролвал пак до долу

Надавам се да ме разберете какво искам да кажа.

Всъщност ако някой се е сблъсквал с това, то той със сигурност ще ме разбере за какво говоря.

Исках да знам дали има начин да се оправи това.

Лека вечер.

Редактирано от DiDokal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм се сблъсквал с подобен проблем защото разделям всичко на папки и понякога под-папки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност при повечето браузъри мисля че е така, нормално е щом имаш много отметки да скролваш за да ги търсиш, на мен примерно във мозила са ми над 250 и ми излизат в списък.

Защо не използваш търсачката за тази цел, аз така дадена отметка си я намирам за секунди, независимо кога е добавена.

А мисля че и отделно имаше за хром разширения за отметки, които предлагат доста възможности.

Редактирано от pranjev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто от bookmark manager си ги раздели на папки и подпапки, или сега си ги експортирай и изтрий после от браузъра а след това изберателно си ги нареди отново ама подредето и тези който най-често посещаваш, а експортираните да си стоят на склад за да не се бъркаш с толкова много отметки в браузъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите!

Всъщност съм ги разделил на папки и под папки, но това не решава проблем. Сигурно имам над 2000 отметки.

Всекидневно посещавам десетки сайтове и няма как да им запомня имената :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.