Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте  ,преди години ползвах    лаптоп IBM T40   но хард диска му изгоря  и така си стоеше в шкафа доста годинки .На скоро ми попадна един хард за него  .преинсталирах го  тествах го всичко беше точно проблема е ,че не мога да му намеря драйвери за него  цял ден си играх в търсене  но не успях да му намеря точните. На  Everest    ми показва ,че е  в видео     

ATI Mobility Radeon 9000    пробвах няколко  но не се получава   . Аудио драйвера

ми излиза     AC'97 AD1981B   ако може да ми кажете от къде да изтегля правилните драйвери .Инсталиран му е  Windows XP

Редактирано от maxx271 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току-що, дръндю написа:

Това което ми прати ми излиза потъмняло това означава  че съм теглил от там но не става .

преди 15 минути, Емил Костов написа:

Ето ти линк.

И от тук съм теглил не се получава  .Инсталира се успешно но не ми дава да се рестартира   когато вляза   в device manager   ми показва че не е инсталиран и от там съм пробвал .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, maxx271 написа:

Инсталира се успешно но не ми дава да се рестартира  

ами рестартирай го ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

ами рестартирай го ти

Това е елементарно  направих го доста пъти не става .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, maxx271 написа:

Здравейте  ,преди години ползвах    лаптоп IBM T40   но хард диска му изгоря  и така си стоеше в шкафа доста годинки .На скоро ми попадна един хард за него  .преинсталирах го  тествах го всичко беше точно проблема е ,че не мога да му намеря драйвери за него  цял ден си играх в търсене  но не успях да му намеря точните. На  Everest    ми показва ,че е  в видео     

ATI Mobility Radeon 9000    пробвах няколко  но не се получава   . Аудио драйвера

ми излиза     AC'97 AD1981B   ако може да ми кажете от къде да изтегля правилните драйвери .Инсталиран му е  Windows XP

ati radeon 9xxx series

аудио драйвер

Редактирано от Любо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж какво, оня ден помагах на един потребител да си инсталира графичната карта и след инсталиране на картата и изписване  на 3-4 страници, се оказа, че той го имал драйвера, ама бил забравил и ме пита какво да прави с него
днес все още не ми е минал яда, така че нека потребители от форума да помагат, аз съм в почивка

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

виж какво, оня ден помагах на един потребител да си инсталира графичната карта и след инсталиране на картата и изписване  на 3-4 страници, се оказа, че той го имал драйвера, ама бил забравил и ме пита какво да прави с него
днес все още не ми е минал яда, така че нека потребители от форума да помагат, аз съм в почивка

Това с поред теб инсталирани драйвери ли са  или си мислиш ,че съм  неук да си ги инсталирам сам   може да не съм  професионалист по компютрите  доста пъти съм нагласял драйвери   но с този лаптоп нещо не се получава  .

untitled.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, maxx271 написа:

Това с поред теб инсталирани драйвери ли са  или си мислиш ,че съм  неук да си ги инсталирам сам   може да не съм  професионалист по компютрите  доста пъти съм нагласял драйвери   но с този лаптоп нещо не се получава  .

untitled.JPG

Какъв марка и модел е компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Любо написа:

Какъв марка и модел е компютъра?

лаптоп IBM T40     поне така пише на него   пробвах да инсталирам аудио драйвера който прати   инсталира се  но multimedia audio controller    не можа пробвах да го заредя отново но не се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, maxx271 написа:

лаптоп IBM T40     поне така пише на него   пробвах да инсталирам аудио драйвера който прати   инсталира се  но multimedia audio controller    не можа пробвах да го заредя отново но не се получи.

Видео драйвера стана ли?

Аудио Пробвай този
Блутут ,ако имаш..

Chipset

Video ,ако по-горе който дадох не е свършил работа.

TrackPoint driver

Lan

Wlan 1
Wlan 2

Wlan 3
Незнам кой е драйвера затова качих и трите възможни.

Power Management

Редактирано от Любо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Любо написа:

Видео драйвера стана ли?

Аудио Пробвай този.

не стават и двата  мисля да сложа друг windows  да пробвам  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, maxx271 написа:

не стават и двата  мисля да сложа друг windows  да пробвам  

Пробвай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай серийния номер на лаптопа.Трябва да го има на стикер отзад

Ето ти линк на сайта на Леново .................ЛИНК

ATI

Audio

Този софтуер ще провери за нужни ъпдейти и ще ги изтегли от сайта на Леново ............Линк

АКО ИЗТЕГЛИ ЪПДЕЙТ ЗА БИОС ГО ИГНОРИРАЙ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си програмата AIDA или Speccy и виж точния модел на дъното да не се окаже, че ти даваме драйвери за друг модел. Няма как да не може да се инсталират нещата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Емил Костов написа:

Няма как да не може да се инсталират нещата.

може, да не се инсталират ...ъ-ъ-ъ...след такова безразборно инсталиране на драйвъри, обикновено всичко се омазва, а за изчистването се губи повече време от преинсталация на ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, maxx271 написа:

T40 има много подмодели. Проверете точния модел и потърсете на сайта на Леново. И пробвайте с part number (клик на Change product): 

http://support.lenovo.com/de/en/products/Laptops-and-netbooks/ThinkPad-T-Series-laptops/ThinkPad-T40?linkTrack=Homepage%3ABody_Search%2BProducts&tabName=downloads&beta=false

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.11.2016 г. в 8:09, Емил Костов написа:

Инсталирай си програмата AIDA или Speccy и виж точния модел на дъното да не се окаже, че ти даваме драйвери за друг модел. Няма как да не може да се инсталират нещата.

без име.JPG

на 28.11.2016 г. в 19:08, Любо написа:

Пробвай.

Windows-a  се инсталира успешно но драйверите не стават  .

на 28.11.2016 г. в 19:53, Иво Димов написа:

Дай серийния номер на лаптопа.Трябва да го има на стикер отзад

Ето ти линк на сайта на Леново .................ЛИНК

ATI

Audio

Този софтуер ще провери за нужни ъпдейти и ще ги изтегли от сайта на Леново ............Линк

АКО ИЗТЕГЛИ ЪПДЕЙТ ЗА БИОС ГО ИГНОРИРАЙ .

TYPE 2373-4G2 S/N KD BAG9Y 04/02  предполагам е това  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тук отиди на drivers & software,има скан на системата пробвай го.По -долу има и драйвери,които едва ли са по-различни от тези които качих в dox.bg ,но опитай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм му дал същия линк към неговия модел лаптоп с точните драйвери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Иво Димов написа:

Аз съм му дал същия линк към неговия модел лаптоп с точните драйвери

Да,сега видях в бързината не съм догледал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аудио  драйвера  успях да го инсталирам  но през  Device Maneger .Спомних си че преди години записах диск   с аудио драйвери   от там  ги намери   до сега такъв зор не съм видял  пет дни  един драйвер .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, maxx271 написа:

Аудио  драйвера  успях да го инсталирам  но през  Device Maneger .Спомних си че преди години записах диск   с аудио драйвери   от там  ги намери   до сега такъв зор не съм видял  пет дни  един драйвер .

Инсталирай lenovo system update и виж какво ще намери и инсталира.

Note: Microsoft .NET Framework version 1.1 SP1 or Microsoft .NET Framework version 2.0 is required for ThinkVantage System Update to work properly.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.