Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да си взема някакъв телефон на Самсунг.

Ще го купувам от Мтел и разполагам с 400 лв. Ще го взема с договор .

Предложете някой добри модели.

Телефона ще се ползва за много приложения всички социални мрежи и някои игри.

Ако имате нужда от още информация питайте .

Благодаря предварително за отговорите. 

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Йдйфй Дйдх написа:

Не разбирам нещо. Имаш парите в брой пък ще взимаш от МенТел на договор? Мислех си че единствената причина да се прецакаш да пазаруваш от оператор в наши дни е ако се взима на изплащане или ако те излъжат с "отстъпките" им. Доколкото разбирам искаш веднага да платиш и тогава остава да си се чудя защо ти е да пазаруваш от там?

Понеже за тия пари и с изискването за определена марка от онлайн магазина на МенТел излиза само един модел дето да отговаря - А5. Не е лош модел и ще свърши работа за описаните изисквания, НО ......

Само едно сравнение. Не искам да се смята за реклама и ако е така модераторите да изтрият линковете : 

Оферта на МенТел -469лв в брой , но само ако е в комбинация с 2 години такса от скромните 70лв на месец. Отлична оферта?!

Най-добрата оферта която намерих онлайн - 528лв напълно свободен апарат. Не кодиран към оператора и без допълнителна мини-ипотека към договора.

Този модел може би е над бюджета ти но го използвах просто за пример. Същото упражнение може да направиш за който и да си избереш модел за да се убедиш че отстъпката която имат с договорите си всъщност ти излиза прескъпо. 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо трябва да е Samsung ? Друга марка не можели примерно аз ти препоръчвам Sony. Аз лично имам Sony Z3 Compact, телефона е прекрасен. Както като дизайн така и като функций, никога не ми е забивал а се товари постоянно игри и тн тк. Надхвърля бюджетати но предполагам със договор ще можеш да го вземеш и по-тънко. Има и хубави HTC. Ако държиш на Samsung ти предлагам S5 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Йдйфй Дйдх написа:

Щом държиш да е от мтел и до 400лв това са възможните.
От 140лв до 330лв в зависимост от абонаментния план.

От 140лв до 330лв малко е остарял модел.

И с това се изчерпва избора.Напълно съм съгласен с мнението по-горе че е по-добре да го купиш свободен(не от оператор)дори да дадеш 40-50лв отгоре в дългосрочен план ще ти излезе по евтино,но избора е твой.Също не разбирам защо трябва да е точно SAMSUNG.

HTC,HUAWEI.LENOVO,SONY не са по-лоши.

Редактирано от Любо (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Любо написа:

Щом държиш да е от мтел и до 400лв това са възможните.
От 140лв до 330лв в зависимост от абонаментния план.

От 140лв до 330лв малко е остарял модел.

И с това се изчерпва избора.Напълно съм съгласен с мнението по-горе че е по-добре да го купиш свободен(не от оператор)дори да дадеш 40-50лв отгоре в дългосрочен план ще ти излезе по евтино,но избора е твой.Също не разбирам защо трябва да е точно SAMSUNG.

HTC,HUAWEI.LENOVO,SONY не са по-лоши.

Без да е забележка само да отбележа че има два модела А5. Този от твоя линк е по-стария модел дето е с по-малката резолюция и по-малко "екстри" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, eminem_vr написа:

Без да е забележка само да отбележа че има два модела А5. Този от твоя линк е по-стария модел дето е с по-малката резолюция и по-малко "екстри" 

Да знам,отбелязал съм че е по- стар модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, JoRkA написа:

А защо трябва да е Samsung ? Друга марка не можели примерно аз ти препоръчвам Sony. Аз лично имам Sony Z3 Compact, телефона е прекрасен. Както като дизайн така и като функций, никога не ми е забивал а се товари постоянно игри и тн тк. Надхвърля бюджетати но предполагам със договор ще можеш да го вземеш и по-тънко. Има и хубави HTC. Ако държиш на Samsung ти предлагам S5 :)

Ти не се обаждай, защото когато искаше съвет за телефон си взе това, което си беше навил, че ще вземеш от началото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, niki292002 написа:

Ти не се обаждай, защото когато искаше съвет за телефон си взе това, което си беше навил, че ще вземеш от началото.

Аз просто му предлагам, и го питах. И да исках съвет питах няколко пъти за Z3 а вие се ми говорихте за китаиците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, JoRkA написа:

Аз просто му предлагам, и го питах. И да исках съвет питах няколко пъти за Z3 а вие се ми говорихте за китаиците.

Като се замислиш май е имало защо. Мина времето когато привилег и подобни марки пробутваха боклуци и ментета на съществуващи марки. Китайчетата вече доста набират скорост и се бъркат в плановете на големите производители. Главно с ниски цени и най-накрая и качество. Та ако погледнеш от друга гледна точка бих препоръчал лично аз поне три други модела в тоя ценови клас преди да се стигне до Z3. Не че е лош модел, но пък не е както го възхваляваш изобщо. Имам и опит с него. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, eminem_vr написа:

Като се замислиш май е имало защо. Мина времето когато привилег и подобни марки пробутваха боклуци и ментета на съществуващи марки. Китайчетата вече доста набират скорост и се бъркат в плановете на големите производители. Главно с ниски цени и най-накрая и качество. Та ако погледнеш от друга гледна точка бих препоръчал лично аз поне три други модела в тоя ценови клас преди да се стигне до Z3. Не че е лош модел, но пък не е както го възхваляваш изобщо. Имам и опит с него. 

Това са мой впечатления. Не съм имал абослютно никакви проблеми със него. То до някъде е и въпрос на късмет :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате да кажете,че телефоните от Мтел не са качествени, а от др магазин купени свободно са по-хубави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Йдйфй Дйдх написа:

Искате да кажете,че телефоните от Мтел не са качествени, а от др магазин купени свободно са по-хубави

Качествени са ,но са по-скъпи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Йдйфй Дйдх написа:

Ако А5 те устройва с тези 60 лева над бюджета ти, взимай го и не се замисляй.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, algor написа:

Ако А5 те устройва с тези 60 лева над бюджета ти, взимай го и не се замисляй.

не е 60 ами си е 70 над бюджета и то както казах с 70лв такса. С по малките такси скача и цената. То се вижда от линка. И тогава по-добре да го купува на свободно, ама тогава е пък 128лв над бюджета. Телефона си заслужава парите, но....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, eminem_vr написа:

не е 60 ами си е 70 над бюджета и то както казах с 70лв такса. С по малките такси скача и цената. То се вижда от линка. И тогава по-добре да го купува на свободно, ама тогава е пък 128лв над бюджета. Телефона си заслужава парите, но....

Като цяло ако го купи от Мтел ще даде общо 1819 лева в рамките на 2 години. Ако го купи от сайта ще даде 528. Ако покупката не е от мобилен оператор винаги е на сметка сравнение с неизгодните оферти на мобилните оператори. При покупка от Мтел ще даде с 1291 повече от стандартната цена на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, sky1 написа:

Като цяло ако го купи от Мтел ще даде общо 1819 лева в рамките на 2 години. Ако го купи от сайта ще даде 528. Ако покупката не е от мобилен оператор винаги е на сметка сравнение с неизгодните оферти на мобилните оператори. При покупка от Мтел ще даде с 1291 повече от стандартната цена на телефона.

Не е много коректно да го кажем така, защото срещу тази такса все пак получава услуга. Друг е въпроса каква е тази безбожна цена за тази услуга и дали му трябва на някой чак такъв тарифен план. Аз лично не познавам никой който е на 70лв такса доброволно за да може да си звъни :) 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, sky1 написа:

Извинявай, ти само за телефона ли плащаш, или пък и за минути, смс-и и мобилен интернет ? (кажи кой оператор предлага безплатни услуги, за един приятел питам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, niki292002 написа:

Извинявай, ти само за телефона ли плащаш, или пък и за минути, смс-и и мобилен интернет ? (кажи кой оператор предлага безплатни услуги, за един приятел питам)

Извинявай но живеем в България. Поне някои от нас дето са принудени да търпят операторчетата ни алчни, подпомагани активно от законите или липса на такива. Я се поинтересувай тогава малко колко струват тези услуги в други европейски държави, после пък ги съпостави с доходите. Кой нормален човек ще дава 70лв предварително само такса всеки месец само за разговори и смс-чета? Може би Пеевски. И да не подминаваме че договора е 2 години и без клауза за прекратяване освен ако не си платиш таксичките до края. Измамници са и трите оператора и масово лъжат хората с фалшиви намаления и загробващи оферти. Благодаря за вниманието. 

С 24лв такса отново за 2 години цената вече надхвърля тази за свободен апарат. Тогава каква им е отстъпката? Защо да се връзваш две години? БОБ (дето си е към на МенТел мрежата) поне имат безсрочен договор и ниски цени на разговор за минута. Без да се задължаваш към никой. Е там пък уловката е че отчита все на минута ама както и да е .... винаги ще се опитват да лъжат....

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Операторите ги позатегнаха последната година,според новите правила при разтрогване на договора плащаш до 3 месечни такси.До колкото ми е известно само теленор се дърпат но няма къде да ходят.Всичко това не ги прави по-малко измамници,и ще намерят по един или друг начин да избият тези "загуби" от таксите до края на договора.

Редактирано от Любо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, niki292002 написа:

Има хиляда места откъдето можеш да си купиш телефон.  На Боб съм и  плащам, каквото изговоря. Не обичам дългите разговори по телефона и мисля, че нямам нужда от план с минути. На много места има wifi и мисля, че мога без мобилен интернет, защото не цъкам постоянно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, sky1 написа:

Има хиляда места откъдето можеш да си купиш телефон.  На Боб съм и  плащам, каквото изговоря. Не обичам дългите разговори по телефона и мисля, че нямам нужда от план с минути. На много места има wifi и мисля, че мога без мобилен интернет, защото не цъкам постоянно.

Това, че на теб не ти трябва мобилен интернет и го намираш за безмислена екстра, не означава и че за други е така. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.