Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, мисля да поръчам следните компоненти:

https://uk.pcpartpicker.com/list/q4Jfnn

Case (понеже го няма в списъка): http://www.pazaruvaj.com/kutii-c3085/segotep/lux-p351651249/ 

Тотал идва малко над 2.600

Моля за препоръка, какво е мнението Ви? Смятате ли, че е необходимо да заменя някой компонент (Захранване, Кейс, Вентилатори, Кутия)? 

Поздрави,

Мартин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, martoup написа:

Захранване, Кейс, Вентилатори, Кутия

Добре де, кейс и кутия не е ли едно и също?:D От къде ще се пазарува? PCPARTPICKER само като пример ли го даваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, XECUTIONER написа:

Добре де, кейс и кутия не е ли едно и също?:D От къде ще се пазарува? PCPARTPICKER само като пример ли го даваш?

Ха, да повторил съм се! :D Ще поръчвам от Amazon UK.

преди 1 час, _Alex&Vanko_ написа:

Тази фючър кутия за тез пари мислиш ли,че е читава?

Видях, че е в топ 5 купувани в pazaruvaj.com, че е евтина и че побира всичко.Иначе - отворен съм за други предложения. :) 

Като например: http://nikem-bg.net/computer-components/Thermaltake-Versa-H13-Window-M-ATX-Gaming-Case/description.html ?

Редактирано от martoup (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Топ 5 в България сигурно но не и в Юнайтед Кингдом.

Таз е по-добра!

Тук и Палитката може да е номер 1. Някои си купуват двуядрена даже! Баят й и отключват второто ядро.:lol6:

Редактирано от _Alex&Vanko_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, XECUTIONER написа:

Хайде,стига спами!Така или иначе нищо не разбираш,що продължаваш с хлапашкия си нрав-навсякъде да се навираш и всичко да засираш?!

преди 2 часа, martoup написа:

Case (понеже го няма в списъка): http://www.pazaruvaj.com/kutii-c3085/segotep/lux-p351651249/ 

Моля за препоръка, какво е мнението Ви? Смятате ли, че е необходимо да заменя някой компонент (Захранване, Кейс, Вентилатори, Кутия)? 

Поздрави,

Мартин

Да,подмени кутията и кулера:

Tt Suppressor F31- https://uk.pcpartpicker.com/product/wW38TW/thermaltake-case-ca1e300m1wn00

EreBoss- https://uk.pcpartpicker.com/product/jpdqqs/raijintek-cpu-cooler-0r100011

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Tommygun написа:
  Затвори скритото съдържание

PNY фалира а ето ти EVGA

:lol6:

Е, такова няма да си взема никога :P За мен има две марки - Palit и MSI. Едните са евтини, клокнати и клокващи се, останали показатели на средно ниво, другите са просто премиум клас така да се изразя, ако правя аналогия с автмобилите. Само като чуеш перките им и разбираш, че там е мислено. Е, не толкова, но пък за 2-3 години ( дано изтрае до Волта :P ) стават. GB  така и не ги долюбих. Нямат никакъв софтуер - нито за дъната си, нито за видеокартите си. ПОне нямаха, докато се занимавах с тая фирма. Отдавна не се занимавам вече с тях и нито дъна, нито видеокарти искам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Tommygun написа:
  Покажи скритото съдържание

PNY фалира а ето ти EVGA

Напиши имейл официално на Нвидия и ги питай кой бранд е най-добър!

Ще седна аз да гледам клипчета? То има клипчета,че Земята е плоска.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Евала. Стига да иска човек, всякакви клипове може да направи и намери. Сега ще ти кажа ИСТИНАТА, хаха. MSI  фен съм вече, но MSI  са квадратни камъни и са за дялане. Въпреки всичко пак бих избрал тая фирма. защо? Защото първо, всички ползваме MSI Afterburner  и почти нищо друго. Второ, техните охлаждания и перки са супер.  Трето, MSI  са компактни и фейски карти. За дъната им нямам мнение, може и боклуци да са. А защо бих избрал Палит? Щото тия клокват много картите си, евтини са и който не му се занимава с клок, плаща по-малко, а получава всичко. Не случайно и ползвам софтуера на Палит за клок на MSI  видеокартата си. Супер е!  За клок де. Другото е излишен хлам, както казват руснаците. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде айде ти не беше доволен от Палит и си взе МСИ и пак беше недоволен и щеше минаваш на Асус. Май незнаеш какво искаш!:D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Палит е бюджетна наистина, и клока си го бива а нали за това си взех моята 970 jestream 4gb. Проблема и е че се чува едно цвирчене (променливо свирене). Имам 15 игри и го прави само на определени 2, 3 игри от която едната е FIFA 2015 при нея най добре се чува това свирене. Не знам дали аз съм късметлията че ми се е паднала такава бройка, но бях прочел някъде че гаранция за това не важи и до ден днешен си карам без да ми прави впечатление. Тъка и не разбрах какво я кара да свири в една игра:14:   Друго лошо не съм видял в нея, но със сигурност следващата карта ще бъде на ZOTAC. Не знам защо ме привлича, но определено е гаранцията която ми вдъхва надежда и качество на изработка. Все пак едно е две години друго е 3 години, но 5 години си е истинска гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, martoup написа:

Поздрави,

Мартин

Здравейте, 

Конфигурацията е страхотна. Не мисля че имам повече от една забележка. Кулера си е добре, тих и върши работа, имам такъв и съм доволен. Мой приятел ми беше препоръчал Fortron захранване но избрах Corsair-a заради по голямата гарнация но така или иначе избора Ви е добър. Кутията не ми се нрави... FD, IN WIN или CM и Thermaltake са доста популярни с добри кутии. 

Въпрос, защо ще поръчвате през amazon, запознати ли сте с минусите по скоро?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Понеже Нвидия никога за нищо не са излъгали и не лъжат. Конкретно с Паскал EVGA се изложиха с този вариант на кулера. Хората почнаха да реват първо че не се клоква паметта, фикснаха я и почнаха да се палят картите .Почнаха да пращат безплатно термопадове сам да си ги слагаш но и това не помогна и сега вече трябва да има нова ревизия в която най-накрая охлаждат и те като другите марки vrm-те. Поразчети се малко по темата и пак да поговорим. Не казвам че EVGA е кофти фирма, просто се излагат понякога с идеята на охлажданията. И предното поколение имаше ревизия 2-3-4....

Иначе за клипчета съм съгласен ,и аз ги недолюбвам,но кой би седнал да прочете тема с не знам колко страници от Reddit....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mariyan Raynov написа:

Здравейте, 

Конфигурацията е страхотна. Не мисля че имам повече от една забележка. Кулера си е добре, тих и върши работа, имам такъв и съм доволен. Мой приятел ми беше препоръчал Fortron захранване но избрах Corsair-a заради по голямата гарнация но така или иначе избора Ви е добър. Кутията не ми се нрави... FD, IN WIN или CM и Thermaltake са доста популярни с добри кутии. 

Въпрос, защо ще поръчвате през amazon, запознати ли сте с минусите по скоро?

Здравей, през няколко седмици ходя на командировки до Лондон и поръчвам от Амазон, понеже цените им са много добри. Разгледах nikem-bg, цените им са конкурентни може и от там да взема някои работи.

преди 4 часа, novla написа:

Кутията е много добра, благодаря, novla :) ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, martoup написа:

Здравей, през няколко седмици ходя на командировки до Лондон и поръчвам от Амазон, понеже цените им са много добри. Разгледах nikem-bg, цените им са конкурентни може и от там да взема някои работи.

Кутията е много добра, благодаря, novla :) ! 

на @novla и моята кутия му харесва да не се прави :D Аз съм с FD R5 Titanium 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Tommygun написа:
  Затвори скритото съдържание

PNY фалира а ето ти EVGA

Поне да и бяха включили захранването на тази карта. ;) Все по странни клипове се срещат из мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Tommygun написа:

Понеже Нвидия никога за нищо не са излъгали и не лъжат. Конкретно с Паскал EVGA се изложиха с този вариант на кулера. Хората почнаха да реват първо че не се клоква паметта, фикснаха я и почнаха да се палят картите .Почнаха да пращат безплатно термопадове сам да си ги слагаш но и това не помогна и сега вече трябва да има нова ревизия в която най-накрая охлаждат и те като другите марки vrm-те. Поразчети се малко по темата и пак да поговорим. Не казвам че EVGA е кофти фирма, просто се излагат понякога с идеята на охлажданията. И предното поколение имаше ревизия 2-3-4....

Иначе за клипчета съм съгласен ,и аз ги недолюбвам,но кой би седнал да прочете тема с не знам колко страници от Reddit....

Не говоря за клок и кулъри а поставяш и ползваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mariyan Raynov

Да, разбира се. Харесва ми кутията FD Define R5, но тя е по-скъпа за това и не я предложих. Разликата между 2-те (define R5 и define S) е че при difine R5 има шини, на които може да се сложи записвачка и HDD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Tommygun написа:

Ми,не са си сметнали правилно резисторите.Шемети!Бе и Гигите дигаха пушилка при 7950 или 7970. :lol6:

Тая карта не беше ли оная с чифт на фаза,натряскана платка кат MSI Lightning?

Редактирано от Кюнко (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.