Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не знам, н напоследък една адски добра програма взе да се дъни страшно и това след като бе "приватизирана" от друга уж добра компания успешно бореща се с заразите по компютърните сисетими! Какво има в предвид. След сканиране с въпросния продукт, бяха открити 2-3 обекта, които уж поочистени си оставаха като активни! Сканирането с по - стара версия не откри заплахи. Сканирането след това  със с новата версия, която уж откри заплахите също не откри нищо. Та имаше ли нямаше ли уж почистено и уж непочистено, но почистено и уж чисто - не разбрах! Със всеки изминал ден наблюдавам и в софтуерния живот, както и в реалния материален такъв - по ново и по - некачествето, а уж "марково" 

Изобщо какви са ви отзивите за продукта напоследък и имате ли подобни проблеми! Това за да търся алтернатива ако се наложи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи уж? Скан после клийн и ще иска рестарт. Кат зареди се поява лог на десктопа и се вижда дали са дилитед.

Без логове не можеме да коментираме. Мисля в С: бяха.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Какво значи уж? Скан после клийн и ще иска рестарт. Кат зареди се поява лог на десктопа и се вижда дали са дилитед.

Без логове не можеме да коментираме. Мисля в С: бяха.

Така де - клийн - рестарт – ( в лога почистено). Сканирам отново и нищо непочистено - клийн - рестарт ( в лога почистено). Сканирам и нищо непочистено иии......!!!!! Да не говоря за другите фалшиви детекции за които аз самият съм сигурен! Та със старата версия нищо не се открива , после отново със новата и пак нищо не се открива! 

Е, не запазих логовете. Сега и да сканирам - чисто!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Не те разбрах, пак ги има същите а в лога от първото ползване е почистено?

И кои са фалшивите детекции?

Какво не разбра.

Чистя там някакви си следящи обекти КМL нещо си или КLM беше, но в следващия скан - пак си там! Пак чистя и уж почистено и при следващия скан пак си там! 

Сканирах с по стара версия и всичко чисто.

Сканирам пак с новата версия открила боклука и пак чисто

Ето и последен лог от преди минути, а това което е открито си е фалшива детекция. Там си знам какво и как съм барникал

AdwCleaner[S0].txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Всеки път се появяват а в крайна сметка как са изчезнали? И какво е това?

C:\Users\val\Desktop\Интернет.lnk

"Всеки път се появяват а в крайна сметка как са изчезнали?" Е, и аз това се чудя, то и за това темата!

"C:\Users\val\Desktop\Интернет.lnk" - това е пряк път  на браузера, но малко променен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аааа малко променен! Май много искаш програмата да се сети,че ти си го променил а не е hijacked. Вижда нередност.

Може да искаш да се сети и за активатора на уиндоус. KLM нищо не ми говори да не е KMS?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Аааа малко променен! Май много искаш програмата да се сети,че ти си го променил а не е hijacked. Вижда нередност.

Може да искаш да се сети и за активатора на уиндоус. KLM нищо не ми говори да не е KMS?

Нямам активатор. Win си ми е легален! Иначе въпросното чудо (съжалявам, но KML или KLM беше), та важното е ,че го няма вече! 

Как се махна си остава загадка за мен. Дали бъг и или друго - както и да е! Лека вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Георги ще каже! Предполагам в неговата област инструмента да е почистил, но корена да е другаде и да се намъква пак и да трябва да се клъцне първо със скрипт.

То след него може да ползваш JRT после Malwarebytes и той да го съсече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Бая ще трябва да напредне тази програма ,за да почне и активатори да засича,къде я засили па ти?Това не е нито антивирус,нито някой от добрите и с далеч повече възможности сненери.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Alex&Vanko_ написа:

Добре ZHP Cleaner засича.Обърках се!

Аха и някои други програми правят това.Но Malwarebytes,която уж е от добрите-не го прави,или пък така е направена,да не го фиксира..............;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има антивирусна има вирус няма антивирусна няма  вирус

някои ги правят сканират и уж намират вирус  трият го и системата се скапва иначе ако не открие вирус отива програмата в коша.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Слави Маринов написа:

Бая ще трябва да напредне тази програма ,за да почне и активатори да засича,къде я засили па ти?Това не е нито антивирус,нито някой от добрите и с далеч повече възможности сненери.

Тя си е много добра какво да напредва? И вече е собственост на Malwarebytes. И те не са антивирусни скенери и защо ги сравняваш с другите? То и не останаха с кои да ги сравниш.SpywareDoctor нема вече XoftSpy и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Yvan Sergeev написа:

има антивирусна има вирус няма антивирусна няма  вирус

някои ги правят сканират и уж намират вирус  трият го и системата се скапва иначе ако не открие вирус отива програмата в коша.

Ти почна като Сталин да расъждаваш.Това е много елементарно и опростенческо обяснение,далеч не кореспондира с реалността.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купиха ги първите вторите както и други станаха антивирусни.SuperAntispyware остана и за мен е добра.

преди 30 минути, Кумчо вълчооо написа:

Нямам активатор. Win си ми е легален! Иначе въпросното чудо (съжалявам, но KML или KLM беше), та важното е ,че го няма вече! 

Как се махна си остава загадка за мен. Дали бъг и или друго - както и да е! Лека вечер.

От друго да си недоволен? Аваста как е?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не ги разбирам много,но си мисля(може и да съм заблуден),че Земана и Хитман са едни от най-добрите така наречени скенери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Аваста как е?

супер зле даже питат   след  като я деинсталираш дали са успяли да ти прецакат файловата система   да им дадеш фиидбек като чели си нямат тестери .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Земана имаха един антикейлогър и сега е същия като антималуеъра.Чудят се какво да измислят може и те да се насочат към антивирус.

И много фалшиви аларми.

Тръгнеш да инсталираш и се обажда май темп папката гледа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен тази програма ( AdwCleaner) два пъти ми съсипа ОС-веднаж на ХР изтри конфигурационния файл , скоро на 8.1 нанесе повреди на сума системни файлове и се наложи поправка на ОС с помощта на инструмент от Майкрософт БГ. За това съм я отписал от употребяваните програми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, B3M2W0 написа:

На мен тази програма ( AdwCleaner) два пъти ми съсипа ОС-веднаж на ХР изтри конфигурационния файл , скоро на 8.1 нанесе повреди на сума системни файлове и се наложи поправка на ОС с помощта на инструмент от Майкрософт БГ. За това съм я отписал от употребяваните програми.

Извинявай, конфигурационния файл на кое по-точно е изтрила ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, _Alex&Vanko_ написа:

От друго да си недоволен? Аваста как е?

Зарязах Аваст-а преди доста време. Сега съм WebRoot и съм доволен.

Чистичка ми е системата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Ken написа:

Извинявай, конфигурационния файл на кое по-точно е изтрила ?

Файлът за конфигурация на системата, без който е невъзможно зареждането. Много други повреди се оправят, но тази е непоправима.Между другото, след фаталното "почистване" ,на другия ден при включване на компютъра точно това ми изписа-липсва файлът за конфигурация на системата.

Редактирано от B3M2W0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, B3M2W0 написа:

Файлът за конфигурация на системата, без който е невъзможно зареждането. Много други повреди се оправят, но тази е непоправима.Между другото, след фаталното "почистване" ,на другия ден при включване на компютъра точно това ми изписа-липсва файлът за конфигурация на системата.

За това ли говорим ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.