Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от около 3 години ползвам интернет и телевизия на Net1 и бях много доволен. Преди половин година започнаха да се появяват проблеми с мрежата и виках техници уж да решат проблема, но ми казаха, че рутера (TP-Link) е заминал. Аз не се замислих, защото беше на 3 години и реших, че му е дошло времето и го смених с такъв на Asus. Е да, обаче проблемите пак си седяха. Мрежата понякога не се откриваше от устройствата, прекъсваше, когато влезнех да играя някоя игра имах по 200 пинг и се налагаше да пускам hotspot от телефона. При баба ми същата история. Интернета беше много добър, но преди 2 седмици започна и той да прави проблеми и да ми вдига пинга до 200, а и там рутера е сменян наскоро. Та реших да мина на друг доставчик, но не знам кой. Препоръчайте ми някой. Намирам се в Младост. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях много доволен от ПауърНет но ги купиха Булсатком и незнам как е. Те изчезват кварталните доставчици и бъдещето май е пакети телевизия интернет и телефон.Аз отидох при Виваком и съм много доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.