Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от около 3 години ползвам интернет и телевизия на Net1 и бях много доволен. Преди половин година започнаха да се появяват проблеми с мрежата и виках техници уж да решат проблема, но ми казаха, че рутера (TP-Link) е заминал. Аз не се замислих, защото беше на 3 години и реших, че му е дошло времето и го смених с такъв на Asus. Е да, обаче проблемите пак си седяха. Мрежата понякога не се откриваше от устройствата, прекъсваше, когато влезнех да играя някоя игра имах по 200 пинг и се налагаше да пускам hotspot от телефона. При баба ми същата история. Интернета беше много добър, но преди 2 седмици започна и той да прави проблеми и да ми вдига пинга до 200, а и там рутера е сменян наскоро. Та реших да мина на друг доставчик, но не знам кой. Препоръчайте ми някой. Намирам се в Младост. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях много доволен от ПауърНет но ги купиха Булсатком и незнам как е. Те изчезват кварталните доставчици и бъдещето май е пакети телевизия интернет и телефон.Аз отидох при Виваком и съм много доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Simply Red
      Здравейте!
      Тъй като наскоро прочетох някои статии и изгледах видеа за вредата от електромагнитното облъчване на рутерите вкъщи и вредата им върху здравето на хората (въпрос за който още не се говори у нас) решихме да преминем на кабелен интернет на всички устройства. Речено-сторено. Изключих копчето на Wi-Fi на рутера и техник ми свърза кабели от него към всички стаи където ми беше необходима интернет връзка. След няколко дни почувствахме разлика в съня и здравословното състояние: съня на всички стана по-дълбок, главоболието на майка ми изчезна, раздразнителността ни също намаля и т.н. и т.н. да не ви занимавам. Всичко беше просто чудесно. Имам обаче един проблем - не мога да пусна интернет на мобилните устройства, на които искам. В кухнята имам един смартфон, който искам да държа като домашен телефон. В спалнята ми също имам такъв. И двата искам да ги използвам като домашни телефони, но да имам и интернет на тях. Купих от магазин това което ми препоръчаха - USB устройство с LAN вход, купих и адаптор с букси - женско USB към микро USB, за да влезе във входа на смартфона. Свързах ги, последва съобщение: вашата карта е еди кой си номер с ПИН еди кой си номер и... нищо. Нямам връзка с интернет. Опитвах какво ли не. Не става и не става. Прилагам снимки на закупените от мен устройства и свързването им с телефона. 
      Освен това ще помоля и за съвет дали е възможно чрез USB разклонител да пусна едновременно интернет сигнала от LAN адаптера и да включа захранващия кабел, който идва от адаптера за захранването за да не изключвам постоянно интернета за да включвам зареждането на смартфона. Така правех преди - не го изключвах и си беше постоянно включен в захранването. Това обаче - само ако е технически възможно.
      Моля компетентните тук специалисти за помощ. За мен е наистина важно да пусна интернет и на мобилните си устройства. Благодаря на всички ви предварително!

• от rinawow
      Купих си Wi-Fi удължител на обхват, за да имам интернет в другия край на апартамента, но пинга непрекъснато се повишава от 30-40 до към 150 и после пак пада. Някакъв съвет?
    • от А.Х.Т.sekirata cekupama
      Моралното падение на един народ и в интернета - ФАКТИ 
      Споделено авторово - А.Х.Т. sekirata cekupama

• от А.Х.Т.sekirata cekupama
      Ще бъда, ще ме има -  поезия авторово -А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от А.Х.Т. sekirata cekupama
      Така изглеждаше София през 80-те -Ела във София -Емил Димитров
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.