Премини към съдържанието
2249

Въпрос за съвместимост на ключ с игра

Препоръчан отговор

Привет.

Искам да закупя ТАЗИ ИГРА . Намирам CD Key от тук, но не съм сигурен, че ключът е за тази игра, защото е "CD Key". Ще мога ли с този ключ да лицензирам играта ?

Молба към модераторът, изтрил предната тема: става въпрос за Steam и Kinguin и легално закупуване на ключ за легална игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да се получи подобна засечка. В случай, че по някаква причина стане направи скриншот като стим ти покаже какво си активирал и на ключа, и пиши на съпорта на Кингуин.

Едит: Защото продавачите на ключове ги купуват на кило, и получават списъци с ключове за една и съща игра. По скоро има други рискове като например да са купени с крадени кредитни карти, и в последствие ключа да стане невалиден а играта премахната от акаунта, но до сега никой не съм чул да се е оплакал от подобно нещо във въпросния сайт.

Редактирано от Sa3ana3a (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Реших, че като е "CD Key" и става само за игра, разпространявана на CD.

Off: егати каръка. Вчера в Steam играта струваше 4,99 евро. Седнах да хапна след работа и малко да си почина. Час-два след това играта вече беше 19,99 евро !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.