Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет,

имам малък ДВД плейър ( за телевизор ) и се чудя дали мога да пусна на него филми теглени от торент тракери. Става дума за филмите с два файла - Avi и Sub. Дали ще се получи или е невъзможно. Примерно movie.avi и subtitri.sub са двата файла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи марка и модел на DVD плеъра, за да видим точно какви стандарти поддържа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Батман написа:

Привет,

имам малък ДВД плейър ( за телевизор ) и се чудя дали мога да пусна на него филми теглени от торент тракери. Става дума за филмите с два файла - Avi и Sub. Дали ще се получи или е невъзможно. Примерно movie.avi и subtitri.sub са двата файла.

Обикновенно за да тръгнат субтитрите трябва да ги прекръстиш да са със същото име като филма movie.sub или movie.srt

И за да не си губиш времето в чудене просто му запиши един диск за проба , в най-лошия слушай да не ги чете, да няма субтитри на кирилица или да има ама да са с прекалено ситен шрифт.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Емил Костов написа:

Кажи марка и модел на DVD плеъра, за да видим точно какви стандарти поддържа.

Neo dvd e70. Отдолу ще прикача снимка. Доста е старичък, но със стандартни ДВД-та работи добре. Я пусна някоя сватба, я нещо друго. Проблема е че и дистанционното му изгубих вече.

2cef315df94599c9.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дистанционно може да си намериш и стандартно и да го обучиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново дистанционно е около 12 лв. С някакво евтинджос универсално няма да го подкараш.

Обучаемо - ако има от какво. И струват повече. И не разполагат с достатъчно бутони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Емил Костов написа:

Дистанционно може да си намериш и стандартно и да го обучиш.

Наскоро си закупих универсално дистанционно, но не върви за ДВД. Ето го и него - http://hama-bg.com/bg/product-view/24119.html

А ДВД плейъра ще стане ли ? Как да запиша диска и как да го настроя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами трябва да видиш какво точно поддържа. Иначе няма да ти върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пиша нещо, но чукчата си знае и си бае.

Освен това субтитрите на това са малки.за исканите формати.

За дистанционно - зависи какво му е напъхал Бай Xyй китаеца. Заместител за ориентация ако помниш изгледа - FRC9326 или FRC0175 Има и "оригинални" китайски.

Не знам и в какво състояние е лазерът на това 10 годишно говно, както и други елементи, особено по захранването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Филипов написа:

Не знам и в какво състояние е лазерът на това 10 годишно говно, както и други елементи, особено по захранването.

Аха, значи на боклука ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.