Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Дънна платка Asus P5Q серията.

Процесор Х5460

РАМ - 4х2GB DDR2 800

Видеокарта GTX480

HDD 1TB 7200 SATA

Вентилатори 2х120 и 2х140

DVD RW

стандартни клавиатура и мишка.

Трябва ми захранване за това нещо, и един от PSU калкулаторите, при 90%TDP ми изкарва натоварване 526 вата, и препоръчително - 576 вата.

Далече съм от захранванията в последно време, и затова моля, препоръчайте ми някакъв, подходящ за тази машина, захранващ блок.

Едва ли има нужда да пиша, че ползователят на машината би искал хем максимално евтин, хем качествен, а аз добавям - нека все пак първо е качествен, а след това да е със сравнително прибрана цена, ако това е възможно.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам около стотина лева. При нещо, което си заслужава, може да го убедя и за малко нагоре, но трябва да му говоря за конкретен модел.

Извинявам се, че пропуснах да напиша бюджет, но се надявах, че изказването "нека все пак първо е качествен, а след това да е със сравнително прибрана цена, ако това е възможно" дава приоритет на качеството, с очакването да убедя човека да приеме цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо малко по-евтино ако не иска да мине бюджета . Може и да има някое по-добро за тези пари или малко отгоре , но според мен това е долу-горе достатъчно .

Spoiler

Ако човека има пари да взима сийсоника без да се замисля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А това как е? Аз съм с едно 550 ватово на същата фирма от може би 6 години, и до момента не съм забелязал нещо, което да ме обезпокои. Доволен съм как се държи.

Thermaltake LitePower същото ли е като Thermaltake? Да не вземе да се окаже дублиране на имената, че и на такова съм попадал.

Редактирано от Shreek (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си кажа - до момента залмана ми лови окото най-много, но ще оставя човека да си избира, и утре ще пиша какво е сложено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.