Премини към съдържанието

Driver Booster  

10 гласували потребители

1. 1. Driver Booster харесва ли ви?

Препоръчан отговор

Ползвал съм я но прави каши със драйвери и всичко останало

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, sun925 написа:

Харесва ли ви Driver Booster ?

Ползвал съм я преди време инсталираше и още 3, 4 програми омазваха всичко до седмица две.В момента не знам как е но не бих я изпробвал повече

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този тип програми са меко казано излишни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Ползвал съм я но прави каши със драйвери и всичко останало

преди 21 минути, -Bobi- написа:

Ползвал съм я преди време инсталираше и още 3, 4 програми омазваха всичко до седмица две.В момента не знам как е но не бих я изпробвал повече

Май нещата опират до задклавиатурно устройство.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко пъти съм я ползвал никога не ми е правила мизерии.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ExaFlop написа:

Сигурно ти си  правил тези програми щото впечатленията не са само мои или от този форум.И междудругото никъде не съм се обявил за разбирач.При някой явно правят проблем при други не.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, simtech написа:

Драйвери се теглят от официален сайт на производител.

а, когато ги няма се търсят по ID на хардуера
е да, ама микромеките са наблъскали драйвери по подразбиране и иди разбери кво ти трябва

за това ползвам DriverPackSolution или  Driver Booster

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам я често (и платена, и безплатна версия), първо на един от компютрите си, след това и на останалите 6 бр. в семейството ми.Обновявам я редовно и не съм имал проблеми.

Ползвам и другите програми от същия производител.

Редактирано от dedidi
грешка в задклавиатурното устройство (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, ExaFlop написа:

Ква е тая яростна защита  за няква програма от която много хора се оплакват от години Ако си я правил или зимаш некви пари за рекламата и е друг въпрос 

преди 6 минути, дръндю написа:

а, когато ги няма се търсят по ID на хардуера

Явно си с пц а съм с лаптоп и на мен ми направи проблем от тогава си свалям само от производителя и нямам грижи

Редактирано от -Bobi- (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Driver Pack по хубава работа върши

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 37 минути, -Bobi- написа:

Явно си с пц а съм с лаптоп и на мен ми направи проблем от тогава си свалям само от производителя нямам грижи

с лаптоп съм и при старите версии на десетката, нямах проблеми ...ъ-ъ-ъ...тъй де, вземах ги от седмица
сега при опит да инсталирам от седмица ми дава, че драйвера е актуален...е да, ама не
ползвам и двете програми, защото някои драйвери в едната ги няма, а ги има в другата

ps

двете програми са DriverPackSolution и  Driver Booster

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

с лаптоп съм и при старите версии на десетката, нямах проблеми ...ъ-ъ-ъ...тъй де, вземах ги от седмица
сега при опит да инсталирам от седмица ми дава, че драйвера е актуален...е да, ама не
ползвам и двете програми, защото някои драйвери в едната ги няма, а ги има в другата

Има значение явно и  в това колко е нов лаптопа демек хардуера моя в момента е от тази година и нямам никакви проблеми с саита на производителя преди с по стари лаптопи съм имал същите проблеми

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, -Bobi- написа:
преди 54 минути, ExaFlop написа:

Ква е тая яростна защита  за няква програма от която много хора се оплакват от години

Абе, много задклавиатурни устройства от години се оплакват и от Линдолс, и от Линукс. Какво трябва да следва от това? Освен това преди години софтуерът е бил един, в наше време е друК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Snappy Driver Installer https://sdi-tool.org/

Е моята препоръка.Има online и offline версии.Open Source е а и пакетът на инсталира скрити неща както Driver Pack Solution-a.Инсталира и драйверите за USB 3.0 като другите много малко програми го могат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, ExaFlop написа:

Абе, много задклавиатурни устройства от години се оплакват и от Линдолс, и от Линукс. Какво трябва да следва от това? Освен това преди години софтуерът е бил един, в наше време е друК.

Едното с другото няма общо. На програмата имаше доколкото си спомням една опция сканиране  и запазване.Ако има някви други специални заклинания сподели.През годините съм разбрал едно колкото по малко софтуер инсталираш толкова по малко еквилибристики ше праиш. Преди няколко месеца имаше проблемна версия с Utorrent доколкото знам  в момента има проблеми с Bittorent не може да се деинсталира нормално 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не харесвам подобни програми и съм се парел от тях! Драйвъри само от официалните страници тегля!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Кумчо вълчооо написа:

Не харесвам подобни програми и съм се парел от тях! Драйвъри само от официалните страници тегля!

Парил си се, защото си блял какво теглиш/инсталираш. И от къде мислиш, че гползват драйвъри тия програми? Да не би авторите на програмите да пишат хилядите драйвъри?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ExaFlop написа:

Парил си се, защото си блял какво теглиш/инсталираш. 

Може да се каже, но все пак смятам че тези програми не са подходящи за начинаещи и незапознати потребители!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия програми работят като теб - хващат Hardware Id и търсят (в базата данни на фирмения облак) съответстващия драйвър. А ти търсиш кой къде е писал за този Hardware Id и се доверяваш на някого там в дивото...
Пакй питам - кой производител декларира (не в inf файла на драйвъра) hardware Id в сайта си!
НИКОЙ!

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ExaFlop написа:

Тия програми работят като теб - хващат Hardware Id и търсят (в базата данни на фирмения облак) съответстващия драйвър.

Не се знае целостта на използваните драйвери. Също така в някои случаи има зависимости и се налага инсталирането на един драйвер преди друг. Не на последно място един частично съвпадащ HW ID на драйвер не означава работещо устройство. Тези програми допускат грешки.
Иначе, HW ID показва клас устройство, производител, устройство, версия, ревизия. Стига да можеш да си ги разтълкуваш.

Редактирано от simtech (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те затова казах, че трябва да се гледа какво се инсталира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ExaFlop написа:

Ако се налага да гледам ръчно какво инсталира, по-добре да си го инсталирам сам. Не мога ли да се доверя на автоматизацията да ми отбие част от работата, няма смисъл да мета изцапаното от нея впоследствие. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ExaFlop написа:

Най добрия вариант е да не се занимаваш въобще с подобен софтуер.90% може би и повече от целият софтуер които се предлага за какво ли не вместо да поправи или помогне става точно обратното

Редактирано от -Bobi- (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от cybercop
      Ако някой ползва драйвър на Nvidia, свален, като .run файл от официалната страница, моля да ми каже, задължително ли е убиването на X сървъра по време на инсталацията. Става въпрос за 340 драйвър, който ползвам за G210 на най- експлоатираната си машина. Другото, което ме интересува е, има ли ограничения за ядрото. Конкретно ме интересува 2.6.32.ххх. В новите дистрибуции, инсталирам драйвърите от хранилищата и не ми се е налагало да ги свалям от външен източник. Не убивам и графичния сървър, а само рестартирам машината.
      Благодаря предварително за отговорите !
    • от StarLeofN2
      Здравейте , трябва ми помощ с намирането на драйвър за тъчпада на Asus X550LN  . При комбинация от fn + f9  да се пуска или спира както е по принцип . Благодаря !
    • от Niksbg
      Здравейте съфорумници преди време имах е тема за разбит Жак и си купиж usb sound card разказах и играта купих си нова звука беше от лаптопа не от слушалките и там отидох казаха ми да си сваля наи новите драйвари за звук и аз влезнах в сайта на делл и си ги качвам на края при инсталацията дава error 0001 (нещо такова беше) и го пуснах като администратор и когато стигне до Instal wizard забива после пробвах ръчках всичко и накрая ги тегля от divice manager дава няква грешка Invalid data пробвах и с DriverEasy
      и пак същото и сега съм без звук някой ако знае какво се случва ще съм много благодарен да ми каже.
    • от dzaabo
      Имам нужда от помощ !
      Тъй като съм скаран със ситемата андроид ...Не мога да се оправя .
      Когато включа таблета към юсб не се показва като устройство .
      При проверка на драйвърите на компютъра ми дава проблем с драйвъра ...
      Деинсталирах го и изключих таблето от юсб и пак го включих .Драйвъра автоматично си се инсталира но пак със грешка ...Рових къде ли не и не мога да намеря нищо .Качих какви ли не боклуци на компа а и на таблета за да намеря решение но такова за сега нямам ...
      Интересното е че стария таблет на детето тръгва   А този не ще .
      Играх си и с настройките на таблета но пак не можах да направя нищо .
      Купих го на детето да си играе на него игри . И целта ми е да мога да му качвам игри през компа !
      Таблета е : DIVA - QC-740G    а аз съм с уин 8.1
      Дайте някъв акъл какви да ги свърша ...
      Да допълня : Пусках самолетни режими , изключих защитата за приложения за да мога да качвам игри от където аз искам ...Какво ли не правих
      Горе писах че стария таблет тръгва ...Сега проверих ...И той не тръгва ...Значи отхвърляме проблема да е в таблетите ...

• от moniantov
      Здравейте приятели, 
      обикновенно този тип проблеми си ги решавам сам с помоща на гугъл.. , НО какво ли не правих и точен отговор не намирам.. От известно време на лаптопа при менюто за избор на мрежи ми изписва следния проблем - Not connected, No connections are available.. Изгледах 100 клипа на индийци в ютуб как да го оправя, не помагат.. единствено май стигнах до заключението, че имам corrupt files при internet driver-ите.. Изтеглих 2 различни драйвера от сайта на Intel, но след тяхната инсталация пак нямам интернет. Много се надявам да ми помогнете.. Поздрави
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.