Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички от форума,както си бях във интернет и сърфирах,попаднах на този сайт, http://perfektenza.com/quitsmoke/2375/index.php за отказване на тютюнопушеното,и веднага го показах на баща ми,а той е пушач от 30 години и не ги е спирал ни за веднъж,а незнам това на дали ще му помогне както пишат в официалния им сайт,и то доста отзиви има за тези магнити,които се слагат на ухото и за няколко си дена,по 3,4 часа на ден,вече пушенето,което ти е било начин на живот,изведнъж,се отървал от него и край,все едно не си пушел никога,и незнам сега това съмнително ли е ,което го рекламират,действали,въобще или хвърляне на вятъра пари,по точно опит за измама може да е,но това ще кажете вие от форома,че честно да кажа той бащами с какво ли не е пробвал да спре коварните цигари,защото доста пари се спестяват,от тях ама бащами си още си ги пуши ,даже и ги увеличи ,и парите все не стигат за нищо съществено да си вземе човек,от тези цигари,проклиням ги,и сега очаквам от вас към сайта се обръщам,погледнете сайта им,май,че всъщност на скоро е излязал,че гледам е нов,прочетете общо взето,истина или лъжа е това,което го пишат в сайта,що се къса е до това нали действа трябва да се експериментира,на пушач като баща ми,и тогава вече човек да си направи извод за това нещо,що за средство,е против цигарите,така,че се аргоментирайте и кажете смъсъл що за стока е както се казва,това чудо на чудесата,че ако е да го поръчам,че е доста намалено от цената му,а и да отбележа,че го погледнах в няколко сайта и си държи парите,това е от мен,баща ми е във вашите ръце,да му помогнете да ги спре тези пусти цигари,все пак благодаря предварително за съдействието ви.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тутуня се отказва само с воля! Всичко друго е мижем да та лажем.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=Not+Cigarettes+Health+Magnet&_sacat=0

преди 12 минути, skalata_73 написа:

Тутуня се отказва само с воля! Всичко друго е мижем да та лажем.

Брат ми пушеше малко и в чужбинско някъде с игли спря да пуши - вече 10-ина години.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То една кутия дефакто струва 1.50 макс 2 лева другото е акциз! И ми ги дигат щото държавата иска да ме откаже?Турили ся едни гнусни картинки.

И точно щот бъркат доста в джоба се отказваме от друго! Е това е тъпото!

Две кутии на ден това са почти 300лв. на месец! На море не съм ходил отдавна!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ще върши работа колкото и магнитните наколенки на др.Ливайн и космодиска му.С една дума хич.Който е решил да пуши ще пуши независимо какви ритуали ще извършва.Истината е във волята,има ли я ще ги спре.Аз съм пушил дълги години като през тези години съм ги спирал доста пъти,когато реша.На всички пушачи е ясно какво се случва първия ден,седмица ,месец след като решиш че ще ги спираш ,та няма смисъл да пиша по въпроса.Ще обобщя накратко,ако е решил да ги спре ще ги спре без магнити,и подобни простотии,ако ли не ще си пуши докато те го откажат и те така.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да благодаря на държавата за това!

Не сме в тоталитарен режим да мисли вместо мен държавата!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цигарите навсякъде в европа са скъпи и така е редно да бъде,да не са достъпни ценово за деца.Проблема на нас не е в това ,че са скъпи ,а че месечното ни възнаграждение е колкото да не умрем от глад.

преди 6 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Не сме в тоталитарен режим да мисли вместо мен държавата!

Това не е много сигурно.Не сме и в демокрация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цигарите не замъгляват мозъка за разлика от алкохола и упойващите вещества!Зарад тях стават проблеми!

Доказаха ли,че причиняват рак? Дядо ми пушеше по три кутии арда и живя до 85г.

Непушачи хващат рак!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Alex&Vanko_ написа:

Цигарите не замъгляват мозъка за разлика от алкохола и упойващите вещества!Зарад тях стават проблеми!

С цигарите си вредиш само на себе си,за разлика от алкохола.И при двете обаче зависимостта е основно психическа и при желание и силна воля може да бъдат спрени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Да благодаря на държавата за това! Не сме в тоталитарен режим да мисли вместо мен държавата!

Така ти се пада. Хората с пороци са бреме за социалната и здравната система, което може да бъде избегнато. Пушачите боледуват повече и имат по-висока честота на срещане на определени заболявания. Който иска да продължава да пуши, ще си плаща за лукса. А не да ощетява хората като мен, които плащат данъци, внасят осигуровки и работят, за да издържат лечението на пушачи с белодробни заболявания или рак, като тези заболявания са със скъпо струващо лечение.
Алтернативата е да пушиш на воля, но да се откажеш от всякакво здравеопазване, както и от всякакви социални помощи и пенсии за инвалидност, ако ти се наложи да ползваш. ОК ли е така? Разболееш се от рак? Ми умирай в къща от картон на улицата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, simtech написа:

Така ти се пада. Хората с пороци са бреме за социалната и здравната система, което може да бъде избегнато. Пушачите боледуват повече и имат по-висока честота на срещане на определени заболявания. Който иска да продължава да пуши, ще си плаща за лукса. А не да ощетява хората като мен, които плащат данъци, внасят осигуровки и работят, за да издържат лечението на пушачи с белодробни заболявания или рак, като тези заболявания са със скъпо струващо лечение.
Алтернативата е да пушиш на воля, но да се откажеш от всякакво здравеопазване, както и от всякакви социални помощи и пенсии за инвалидност, ако ти се наложи да ползваш. ОК ли е така? Разболееш се от рак? Ми умирай в къща от картон на улицата!

150лв. х 12 = 1800лв. на година внасям в бюджета! Ти колко внасяш и какво съм получил? Веднъж лежах в болница за два дена и си платих за това!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Непушачи хващат рак!

Но не толкова често!

преди 2 минути, Любо написа:

С цигарите си вредиш само на себе си

И да тровиш околните с дима си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, simtech написа:

Това е така понеже осигурителната ни система е тип солидарност,че иначе черните братя дето не работят как ще се лекуват.Не ти е проблем пушача.В белите държави са го измислили с персонална осигурителна сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, simtech написа:

Но не толкова често!

А колите знаеш ли колко тровят? Твойта кола има ли евро 5-6?

Що не се загрижи държавата ям ли здравословна храна и какъв въздух дишам в София?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Alex&Vanko_ написа:

150лв.... Ти колко внасяш и какво съм получил?

Повече от теб! Само акциза на горивото, който ми го хакат на месец ми е повече! Ама за разлика от теб, инсталирах АГУ, за да тровя по-малко околните и за сметка на дима, който отделя колата ми, върши полезна работа. Не можеш да похвалиш цигарата с това, че върши полезна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, simtech написа:

А за наркоманите от данъците ни за лечението им, да?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, simtech написа:

Околните защо ще стоят да им пушиш на носа ,ако не им харесва.Мен да ме вържеш няма да стоя на място или до човек който не ми е приятно по една или друга причина,чисто и просто личен избор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е чисто изнудване от страна на държавата! Един не каза НЕ на Европа от управляващите толкова години!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _Alex&Vanko_ написа:

А колите знаеш ли колко тровят? Твойта кола има ли евро 5-6? Що не се загрижи държавата ям ли здравословна храна и какъв въздух дишам в София?

Мога да се загрижа само за неща, които мога да променя. Не прехвърляй фокуса другаде. Моята кола върши полезна работа. Цигарата трови теб и околните, не върши полезна работа и натоварва всички с твоите проблеми, които ще получиш поради пушенето. Знам дългогодишни пушачи как кашлят, не ми казвай колко е полезно.

преди 2 минути, Любо написа:

Това е така понеже осигурителната ни система е тип солидарност,че иначе черните братя дето не работят как ще се лекуват.Не ти е проблем пушача.В белите държави са го измислили с персонална осигурителна сметка.

Системата си е ОК, когато няма злоупотреби и кръвопийци. Персоналната сметка не е добра идея поради ред причини.

преди 2 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Нали това казвам, че е мит че се разболяваш!

Също както е мит, че от алкохолизъм се хваща цироза, нали така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Alex&Vanko_ написа:

Това си е чисто изнудване от страна на държавата! Един не каза НЕ на Европа от управляващите толкова години!

Да си дойдем на думата.Как да кажат не като са послушковци до един.Уж сме в европейския съюз ,но по нищо не ни личи,уж сме в демократична система ,но по нищо не ни личи и така.Тук разбира се е честно да кажа ,че вината си е наша и на никой друг.Ние си избираме олигофрените и ги търпим години на ред.Държавата я обраха пред очите ни ,ние си мълчахме.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Любо написа:

Околните защо ще стоят да им пушиш на носа ,ако не им харесва.

Не можеш вечно да се съобразяваш как да избягаш от пушача. Да не влизаш в кафенета, да не ходиш в ресторанти или да ходиш с противогаз, защото пушачите нямат граници, нямат задръжки, не се съобразяват с нищо по повод пушенето, ако няма забрана и не им бръкнеш в джоба. Въобще не се усещат. Имаше полемики по повод забраната за пушене на обществени места. Според мен тя е правилна. Освен ако един пушач не може да задържи дима в себе си, така че издишвайки да не трови околните, които да стават неволни жертви на неговия порок.

преди 6 минути, ExaFlop написа:

А за наркоманите от данъците ни за лечението им, да?

Наркотиците са нелегални. Ако някой си вършеше работата, това нямаше да е аргумент. Има причина да са нелегални.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, simtech написа:

Системата си е ОК, когато няма злоупотреби и кръвопийци. Персоналната сметка не е добра идея поради ред причини.

Системата не е ок,защото  едни плащат много а други хич но и двете групи имат равни здравни права.Ще дам пример ти сега плащаш здравни осигуровки ,и други които не плащат и стотинка ,но и ти и те имате равни здравни права по закон.При персоналната система твоята сметка си е твоя ,тоест ще знаеш къде са ти парите които са ти удържани през годините,от друга пък страна тези които сега не плащат нищо ще са принудени да плащат за да се лекуват при нужда.

преди 9 минути, simtech написа:

Не можеш вечно да се съобразяваш как да избягаш от пушача. Да не влизаш в кафенета, да не ходиш в ресторанти или да ходиш с противогаз, защото пушачите нямат граници, нямат задръжки, не се съобразяват с нищо по повод пушенето, ако няма забрана и не им бръкнеш в джоба. Въобще не се усещат. Имаше полемики по повод забраната за пушене на обществени места. Според мен тя е правилна. Освен ако един пушач не може да задържи дима в себе си, така че издишвайки да не трови околните, които да стават неволни жертви на неговия порок.

Струва ми се че леко се преиграва с  всичко това.Лично на мен никога не ми е било проблем това ,че до мен на спирката някой пуши или пък  в кафето.Бил съм и пушач и непушач.Може и да има хора които имат силна непоносимост към дима но те ще се чувстват еднакво некомфортно навън и в кафето,на вън не е по малко задимено в час пик.Правила от типа забрани ,никога не вършат работа както и виждаме,истината е в това самите ние да се съобразяваме един с друг било то пушач или непушач.

Редактирано от Любо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора аз до сега,не видях и един потвърждаващ отговор, от вас,за тези магнити,дори човек като бащами да няма воля дали ще ги спре въобще,ще му подействат ли да ги откаже ме интересува от цялата тема,а вие във темата спорите за какви по странични неща от темата,извинете ако съм обидил някой ,но в крайна сметка мисля,че е така,иначе си спорете ,нищо против нямам,даже с кеф следа,каква събеседа става :no-no:,но то се видя,че на тати ще трябва да изопача тази воля от някъде,за да ги спре по вашата логика,и аз това му казвам,но кой да ме чуе,че отвътре ако те човърка,че няма да ги пушиш ще се спрът мигновенно,но тати сигурно го човърка обратно,пропоциалното,че му се пуши,и не вярвам,да ги спре с какво и да било,ако той сам не се заяната и ги спре......

Редактирано от jega96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.