Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам следния проблем. Имам SSD диск, на който е инсталирана операционната система, но е червен, т.е. е запълнен целия, а другия диск е ХАРД ДИСК, на който има място. Има ли начин да прехвърля свободно пространство от единия диск на другия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Bbt_sm написа:

Здравейте. Имам следния проблем. Имам SSD диск, на който е инсталирана операционната система, но е червен, т.е. е запълнен целия, а другия диск е ХАРД ДИСК, на който има място. Има ли начин да прехвърля свободно пространство от единия диск на другия?

Всякакъв вид мултимедия може да се прехвърли,музика,филми,снимки и др.Инсталирани програми,игри не може.

Редактирано от Любо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, но всичко е програми. Има ли начин да прехвърля пространство от другия диск на C

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bbt_sm написа:

Знам, но всичко е програми. Има ли начин да прехвърля пространство от другия диск на C

По-голям ssd.Можеш да пеинсталираш програмите като им посочиш път на инсталация другия хард диск ,но ще се обезсмисли ssd.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключи си page file-a и хибернацията (ако не си) и ще ти се освободи място (няколко GB)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, TheDarkAngelOfHope написа:

Изключи си page file-a и хибернацията (ако не си) и ще ти се освободи място (няколко GB)

не е нужно да ги изключва, а просто да ги премести с настройките на машината

преди 37 минути, Любо написа:

По-голям ssd.Можеш да пеинсталираш програмите като им посочиш път на инсталация другия хард диск ,но ще се обезсмисли ssd.

няма да се обезсмисли ...ъ-ъ-ъ...тъй де, системните са си на първия диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

не е нужно да ги изключва, а просто да ги премести с настройките на машината

няма да се обезсмисли ...ъ-ъ-ъ...тъй де, системните са си на първия диск

Теоретично е така,на практика ще падне производителността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от FOTOTO
      Здравейте
      Имам следният проблем след отваряне на диска при зареждане на папките в него диска след няколко секунди автоматически се затваря
      Диска е дефрагматиран проверен за вируси сменял съм кабелите за връзка сата към дъното и захранване
      В диск менаджъра се вижда в биоса също е видим
      В кутия за външен хард диск има същия проблем
      програмата sentinel казва напълно здрав
      Предположения
    • от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
    • от Мальчик Бананан
      Здравейте, имам проблем с Акронис (горепосочената в темата). HP Probook 450 G2, Windows 8.1, нова инсталация. Имам си я тази програма отдавна и независимо на какво съм я ползвал, винаги ми е вършила страхотна работа. Първо и най-вече да си "цепя" диска без да трябва да преинсталирам. Свива Уинските файлове и Уина в един раздел и това е. Но тук не става? Какъв може да е проблема? Някакви хардуерни защити или...? Задавам му да извърши цепенето, машината рестартира, виждам, че извършва процес програмата и после нищо.

Пробвах си инсталирам 11-та версия на същата програма, но ми иска да ми отваря някакви портове, някакви ненужности и я разкарах по живо, по здраво. Ако някой знае подобна програма - но наистина надеждна да свирка - да си разделя диска без да трябва преинстал...
    • от loranst looa
      Здравейте може ли да ми кажете, с коя програма и в кое меню може точно да се види колко точно часа е работил един твърд диск защото в програмата HDD Sentinel не се вижда да има показатели като  Power on hours и/или Head flying hours.
    • от akirichev
      Здравейте, 
      Искам да си взема кутия за външен диск, която да поддържа RAID 1. Свързването с компютъра за предпочитане е чрез USB 3.0. От написаното до тук ми трябва кутия, която вероятно трябва да се със собствено захранване, активно охлаждане и поне две гнезда за HDD. Ще се използва за съхранение на файлове с големина от 25мб - 1.5гб (снимки)
      При търсене попаднах на продуктите на Orico, но честно казано за този производител не знам нищо, а и предлаганите кутии, които са във фокуса ми са 3, а пък освен външния вид не намирам разлика.
      http://www.orico.cc/goods.php?id=6532 
      http://www.orico.cc/goods.php?id=4820
      http://www.orico.cc/goods.php?id=4961

Благодаря предварително на отзовалите се.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.