Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Моля да кажете любимите приложения, които имате на смартфона си. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да видим :

ESFileExplorer
PingTools
Zeroner
A Better Camera
GooglePhotos
GoogleDrive
MiRouter
BigBatteryIndicator
CallVibrator
DWContacts
DWDialer
NovaLauncher
BarcodeScanner
и т.н..

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от invinoveritas
      Здравейте,имам някъкъв телефон UTOK 40 ,произведен в Румъния и внесен от там.
      Някой ползвал ли е подобен....
      С Андройд система 4.4.2
      Интресува ме как да премахна румънските заводски приложения,които не са ми нужни.....
    • от Svetlio88
      Здравейте!
      Препоръчайте смартфон до 300 лв. (това ми е абсолютния таван), който да е задължително с дисплей 5.5", тъй като големият дисплей е важен за мен.
      За момента се колебая между следните модели:
      1. Xiaomi Redmi Note 5А Prime 
      Операционна система: Android 7.1 Nougat
      Дисплей: 5.5" (1280x720) IPS
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Камера: 13 MP
      Добри параметри като за парите, които мога да отделя, но като кажа името на марката много хора ме гледат с недоумение
      2. Xiaomi Redmi Note 5А
      Операционна система: Android 7.0 Nougat
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 2 GB
      Вградена памет: 16 GB
      Една идея по-евтина алтернатива на горния, компромис с параметрите.
      3. Meizu M3 Note
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Добри параметери като за парите си, но тази марка поне за мен е напълно непозната и се съмнявам в качеството, предвид ниската цена. 
      4.  Meizu U20
      Операционна система: Android 6.0
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Сходна цена с горния, но по-малко памет?? Тук дилемата е по-малко памет и Андроид 6 при У20 срещу повече памет, но андроид 5.1.1 при М3 Ноут.
      5. HTC Desire 728G
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1280x720) Super LCD2
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Оперативна памет: 1.5 GB
      Камера: 13 M
      По-популярна марка, за качество незнам. Това е телефон, който ми харесва най-много чисто визуално, особено варианта с белия панел. Бих се радвал ако разясните дали операционната система Android 5.1.1 е "минус" за този телефон спрямо Android 7.1 при Xiaomi. Първоначално се бях спрял на HTC, но бюджетните модели гледам са доста стари.
      6. HTC Desire 820
      Операционна система: Android 4.4.2
      Дисплей: 5.5" (1280x720) LCD
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.5 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Това е телефон, който наистина ми харесва много като дизайн. Но се замислям, защото самия модел май е старичък, а и Android 4.4.2 също, при наличие на 7 версия при други смартфони.
      7.  ASUS ZenFone Go ZB552KL
      Операционна система: Android 6.0
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Като марка Асус я харесвам много и бих заложил на нея, независимо дали е за смартфон или лапоп. Този модел е по-ниска цена от всички гореизброени модели, разбира се това е и компромис с параметрите, но пък имам доверие в марката.
      Това са моделите, на които съм се спрял, но не се ограноичавам само до тях. Вероятно има и други подходящи модели и марки.
      Приоритет при избора ми е наличие на 5.5" дисплей и приемливо качество на материалите, от които е изработен. Първите модели предполагам са по-бюджетни и съмнителни поне за мен марки, но вероятно по-нови модели. Последните (HTC и Asus) са по-познати и класически модели, но вероятно по-стари. С различните версии на Андроид не съм запознат, така че разчитам на Вас  
      Благодаря предварително на всеки!
    • от Jesus Kostov
      Здравейте, преди седмица си изгубих телефона или са ми го откраднали, направо няква мистерия се получи, просто изчезна.. Веднага след това си влезнах в гугъл профила от друг телефон за да намеря телефона си и ми показва, че го локализира в един блок, веднага след което запалих колата и отидох на това място, потърсих отпред пред блока, скамейки, маси, пакринг място и т.н., а като се има напредвид, че аз изобщо не съм посещавал това място преди, вероятно някой ми го е откраднал и този някой живее в този блок, в който ми показва gps-а, но аз не мога да влезна във входа и да чукам на всеки апартамен и да ги питам дали са намирали телефон.. не че някой ще ми каже и да го е взел.
      Отидох в полицията, в 12:00 през ноща, в същия ден да съобщя за телефона, дори им показах къде ми го вади gps-а. Те ми казаха, че трябва да изчакам 7 дена и тогава да подам жалба и да донеса кутията на телефона, на тази кутия имало Imei код и чрез този код ще го проследят. Прибрах се аз и веднага започнах да търся как да го намеря с този Imei код по мой си начин, но явно няма как, защото това е защитена база дани. Дори търсих из deepweb-а и пак нищо. Таа ако имате някакви идеи как да го намеря, какво да пробвам, какво да правя ще ви бъда много благодарен, защото имам силно чувство, че ченгетата никва няма да я свършат, имам предвид, че не им се занимава с изгубени, откраднати и т.н. телефони ... (телефона е Xiaomi Mi A1)
    • от Rafaela_k
      Зравейте, Приятели. 
      Търсих подходяща тема, но се оказа, че няма, или поне аз не намерих.
      Затова създавам тази тема, като се надявам да получа и съвети и да споделя интересните приложения, които съм намерила.
      Така приложения за: 
      - Чат - Imo чат - мисля, че е с индийски произход, има безплатни стикери, които са в пъти повече от на Вайбъра, иска нормални разрешения, вкл. и за поканата на приятелите от телефонният списък, (т.е. може да си избереш на кого да пратиш покана), можеш да се обадиш по интернет, да запишеш и пратиш гласово съобщение, да звъннеш за видио разговор. И най-готиното - докато отсрещната страна ти пише, се вижда буквално какво ти пише, още преди да ти го е пратил. Още по-готиното е, че не ти дава местоположение. От време на време пуска по една реклама, която излиза на екрана, но толкова харесвам това приложение, че ги преглътвам  да си направиш профил със снимка и корица, да си запишеш име, каквото желаеш. Особеното е, че винаги трябва да е актуализирано до последната версия, за да се виждат писанията на отсрещната страна. А, да- теб също те виждат докато пишеш  и ако спреш насред изречението, винаги можеш да очакваш питане - Какво става?
      - Браузер - Brave -  допадаше ми страшно много последните три месеца. Но понеже търся все нещо по-добро за браузер, в момента също търся  и очаквам предложения.
      - Prawata mi- харесвам приложението, защото е типично бг - съобразено с българското законодателство, винаги успявам да намеря каквото ми трябва, обяснено на прост език
       Това което търся е приложение за блокиране на номера. Блек лист не се разбира с моя Андроид (не знам защо)
      Единствената опция, която имам на телефона си, е да пренасочвам обаждането на запаметен номер към гласова (ест. несъществуваща) поща. В момента в който изтрия номера, той се освобождава от пренасочването и отново може да ми звъни.
      Търся и предложение за браузер, тъй като дори и на Опера ми излизат онези "примамливи" съобщения за чат с непозната красавица. На brave не ми излизаха, но последният месец ми отваря съобщения за заразен телефон, което ми е много противно. То верно, че са само две за цял месец, по-точно за последните три месеца, но все пак не искам да чакам да станат по-чести.
      Също така издирвам отчаяно и приложение, което да ми попречи да бъда следена. Говоря за бившето ми гадже, което не може да преглътне, че живея без него.  Абсолютно сигурна съм, че е така, колкото и параноично да ви звучи. 
      Очаквам предложения за приложения. Ако има друга такава тема, актуална, се извинявам и ще се присъединява към нея.

• от vankata4
      Здравейте! 
      Знаете ли някакво приложение чрез което да се контролира автофокуса или въобще някакъв начин за това? 
      п.с ако знает някфи яки андроид приложения за камера или обработка(като това--> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.lrmobile), споделяйте - много ще се радвам . 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.