Премини към съдържанието
Ivan Ivanov12

Ще мога ли да ползвам 2ри монитор или ми трябва адаптер/нещо допълнително?

Препоръчан отговор

Здравейте, за 1-ви път ще пробвам да позлвам 2ри монитор и нямам идея какво трябва да направя.

Монитора който в момента изпозлвам е  BenQ 2420T s  dual link DVI-D  kabel

Монитора който искам да позлвам като 2ри е  

Монитор LED Philips 27", Wide, Full HD, HDMI, Черен, 273V5LHSB

кабела с който идва е VGA-D subport

Видео картата ми е 

Device Description    NVIDIA GeForce GTX 770

Въпроса ми е ще трябва ли да купя нещо допълнително за да мога да свържа 2-рия монитор да работи или това кето имам като слотове ще ми стигне?

снимки на пц-то

9b9c1cce0e.png

441ad9e4c9.png

e87d60cec3.png

и кабела на 2рия монитор.

4e4f82e8e6.png

в горната лява част имам каде да вкарам кабелан на новия монитор но ще работи ли така? или над кабела на сегашния монитор трябва да отиде и ми трябва нещо като адаптерче което да закупя за dual link to vga adapter.

Благодаря за помоща предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ви трябва адаптер DVI-VGA . Намират се по магазините за електронни компоненти и части за по няколко левчета. След това ще ви трябва и настройка на драйверите на видеокартата.Понеже не ползвам НВидия видеокарта и самият аз не мога да ви кажа какви точно настройки да зададете.Но не е трудно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК :) отивам да видя в технополис дали имат благодаря за бързия отговор мисля ,че за драйверите ще се оправя, или поне се надявам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора си има DVI и HDMI така че направо вземи HDMI или DVI кабел и с него го вързвай за картата, тоя VGA кабел просто не го ползвай.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече бях тръгнал като си написал този коментар инед :( всичко работи на 100% оправих от Нвидия настройките и си позлвам 2та монитора без проблем сега :), мисля че имам ХДМИ кабел от преди ще проверя и мога да ползвам него? по добре ли е от адаптер?

или твоята идея беше ако имам хдми да не си хабя парите за адаптер? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.