Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Въпросът ми е следният ... на 13 съм,до сега не съм усещал такова нещо, но пенисът ми намирисва..Някъде четох, че в тази възраст е нормално да намирисва пенисът, защото сме в пубертета и се развиваме .. Къпя се дори по 2 пъти на ден, за да го мия. ... Мия и със сапун, но не прекалявам - понякога само с топла вода ... Искам да разбера дали имам гъбички, има ли начин без да ходя при лекар? Спазвам прекалено добра лична хигиена!!! Четох също, че след пикаене може да намирисва от урината затова след като пикая го подмивам на мивката или когато нямам възможност - просто подсушавам .. Помощ... Също така имам някакви бели пъпчици под главичката по ствола, мисля, че се казваше??? Затова не се притеснявам, защото четох,че при 20% от мъжете ги има ... 

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като се изпикаеш е добре да го почистиш с тоалетна  хартия леко и моя така от време на време според мене идва от спарване в жегите направо при мен беше ужас .Та след всяко изпикаване с малко тоалетна хартия го чисти за всеки случай и всяка вечер го измивай преди да си легнеш  .... Нормално е при всекиго се случва ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мокри кърпи е най-добре да ползваш .Толаетната хартия е груба и твърда.Плюса на мокрите кърпи е ,че са ароматизирани и убиват много добре неприятна миризма .А със сапуна....взимаш бебешки ,те не са агресивни .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек при мен мирише много лошо .. Винаги след пикане го попивам с хартия или когато съм в къщи го мия на мивката .. Просто мирише .. Мисля,че нямам гъбички защото не ме събри а и се мазах седмица с клотримазол (миналата седмица) - същата работа ... Чудя се да му правя ли промивки с лайка ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, TheTOPLANER написа:

Искам да разбера дали имам гъбички,без да ходя при лекар има ли начин

Какъв е проблма да идеш на лекар ?
Пробвай с канестен 1% щом мислиш че е гъбички  ама друго си е доктор да те види.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

самолечението е опасно нещо оттук нататък  се ходи при специализиран лекар .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, TheTOPLANER написа:

Човек при мен мирише много лошо .. Винаги след пикане го попивам с хартия или когато съм в къщи го мия на мивката .. Просто мирише .. Мисля,че нямам гъбички защото не ме събри а и се мазах седмица с клотримазол (миналата седмица) - същата работа ... Чудя се да му правя ли промивки с лайка ? 

Миризмата да ти е проблема. Нали преди секс и двамата минават през банята да махнат потта и миризмата.  Внимавай с устите на мадамите, че ако хване зъбен камък да видиш как се маха с четката за зъби. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходи на лекар, може да си лепнал нещо, докато си маал че*ии. :hush: Каза ли на баща си?

Редактирано от Евгени Симеонов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, adersa написа:

самолечението е опасно нещо оттук нататък  се ходи при специализиран лекар .

наложително е да иде на лекар, но пуберите не слушат и после страдат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега не го сърби но след време ще почне особенно като започнат да никнат космите . Аз почти всяка вечер го мия с сапун или шампоан и нямам проблеми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отивай на доктор и не се излагай или срамувай. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и краен вариант ,намираш местния ходжа и го питаш ,кога ще има сюнет. Ха ха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли вариант урината или потта да ти издават миризма. Предполагам Бъбречно заболяване. Но това само лекар може да го каже. Аз не съм лекар. Защо питаш за това в компютърен форум, като Калдата. Питай за това в многобройните Български форуми за здраве и болести. Може би в Пулс. бг ще са по- компетентни. Най- добре поговори за този проблем с родителите си, и утре сутринта всички при джи п ката - Джи Пи G. P. който Ви е личен лекар. Ако не си здравно осигурен пробвай в Пирогов. Аз не съм давал Хипократова Клетва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, bdenkov написа:

А има ли вариант урината или потта да ти издават миризма. Предполагам Бъбречно заболяване. Но това само лекар може да го каже. Аз не съм лекар. Защо питаш за това в компютърен форум, като Калдата. Питай за това в многобройните Български форуми за здраве и болести. Може би в Пулс. бг ще са по- компетентни. Най- добре поговори за този проблем с родителите си, и утре сутринта всички при джи п ката - Джи Пи G. P. който Ви е личен лекар. Ако не си здравно осигурен пробвай в Пирогов. Аз не съм давал Хипократова Клетва.

ехо! Детето е на 13 години. Айде, да не го пращаме по форуми и да го плашим, става ли? 

И естествено че е здравно осигурен - дете е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

ехо! Детето е на 13 години. Айде, да не го пращаме по форуми и да го плашим, става ли? 

И естествено че е здравно осигурен - дете е.

Калдата е компютърен форум. Тук с компютри ли ще се занимаваме или с чепки. Калдата е форум посещаван от инженери, а не от лекари. Лекарите посещават други форуми и там дават консултация в коя болница да отидеш или към кой лекар да се обърнеш. Има си лекарски и здравни форуми- бол от изобилие. Защо не пита това родителите си, баби и дядовци, братовчеди и роднини, а директно в компютърна и техническа тематика. А вие откъде сте сигурна, че е на декларираните години.

Правя уговорката, че съветите за мокрите кърпички и тоалетната хартия ще ги лекува със сигурност най- леко с клотримазол.

Що не вземе някое дете в анонимстност да напише нещо в Компютерният Форум Калдата за Хеморойди и Фисури.

преди 5 часа, TheTOPLANER написа:

Редактирано от bdenkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, bdenkov написа:

Калдата е компютърен форум. Тук с компютри ли ще се занимаваме или с чепки. Калдата е форум посещаван от инженери, а не от лекари. Лекарите посещават други форуми и там дават консултация в коя болница да отидеш или към кой лекар да се обърнеш. Има си лекарски и здравни форуми- бол от изобилие. Защо не пита това родителите си, баби и дядовци, братовчеди и роднини, а директно в компютърна и техническа тематика. А вие откъде сте сигурна, че е на декларираните години.

Правя уговорката, че съветите за мокрите кърпички и тоалетната хартия ще ги лекува със сигурност най- леко с клотримазол.

Що не вземе някое дете в анонимстност да напише нещо в Компютерният Форум Калдата за Хеморойди и Фисури.

Взимаш няколко зрънца Калиев  Перманганат разтворени в кофичка кисело мляко или в леген и да се дизенфекцираш. Калиев Перманганат в НРБ струваше 4 стотинки за дтотици милиони зрънца. Сега не зная колко струва, но мисля че е без рецепта и е стотинки. Калиевият Перманганат е силно отровен.

В грешка си! Калдата НЕ Е само компютърен форум. Виж добре разделите. И няма нищо лошо в това някой да пита. Лошото е ако си мълчи и проблема стане наистина сериозен.

И не давай съвета с калиев перманганат, че постващия такава беля ще си направи, че идея си нямаш. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, bdenkov написа:

Взимаш няколко зрънца Калиев  Перманганат разтворени с чиста хладка вода в кофичка от кисело мляко или в леген и да се дизенфекцираш. Калиев Перманганат в НРБ струваше 4 стотинки за дтотици милиони зрънца. Сега не зная колко струва, но мисля че е без рецепта и е стотинки. Калиевият Перманганат е силно отровен.

няма никакво значение какъв форум е

не може да даваш медицински съвети на дете

като искаш да участваш в темата го посъветвай да каже на родителите си и те ще преценят как и къде да го заведат на лекар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, bdenkov написа:

Калдата е компютърен форум. Тук с компютри ли ще се занимаваме или с чепки.

Ти па точно с кви компютри се занимаваш в тоя форум, не е истина!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали ще е добре да правя промивки с лайка ? Някъде четох,че помагало ... Просто не искам да ходя при доктори ... На нашите съм казал,дадоха ми да се мажа с клотримазол,казаха,че в моята възраст било нормано,защото съм в пубертет и се развивам,ако и след това продължи ще идем на лекар,а аз неща ...

И калдата не е само компютърен форум ... Точно този форум се казва ,,здраве и медицина,, 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз искам на ушите да си направя промивка ама не стаа така лесно както си го мислим.Иди на доктор докато не се е възпалио нещо отвътре и да започне да те боли там ще ти предпишат специални мазила с крем здраве да го мажеш всяка вечер хвайда няма .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, язе написа:

Ти па точно с кви компютри се занимаваш в тоя форум, не е истина!!!

Като каза така,ми стана смешно и реших да видя с к'ви точно се занимава.Ами що бе..?Човека само в теми за компютри пише .:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При гъбички по половите органи помагат промивки с калиев перманганат. Продава се по аптеките. Представлява виолетовочерни лъскави кристали, които лесно се разтварят във вода. Разтворът трябва да бъде леко розов, като се разтварят 3-4 кристалчета в чаша около 200 мл. Обливаш се с разтвора, малко изсушава лигавицата, все пак е окислител.

http://www.lekar.bg/2015/10/08/калиев-перманганат/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намирисвай му и ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 часа, adersa написа:

И аз искам на ушите да си направя промивка ама не стаа..

Става, но никога само с вода. Чистата влага в ухото такава гъбична инфекция може да доведе. За това се промиват с разтвори на препарати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Soviet Soldier написа:

Има и краен вариант ,намираш местния ходжа и го питаш ,кога ще има сюнет. Ха ха

Малко е голям вече за ходжа. Иначе подкрепям предложението, ще си реши много проблеми и ще се застрахова и за някои в бъдеще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Xristis Games
      Здравейте вчера ми се случи нещо много странно. Както си тегла Office пакет на компютъра и нещо се случи почнаха да се появяват странни цветове на екрана, линии и т.н. Когато изключих компа и го пуснах нямаше картина. Оказа, че е от видео картата. Не знам когато съм го теглил колко градуса е достигнала. Става въпрос за GTX 770. Сложих я в друг компютър и също нямаше картина.
      Въпросите ми са:
      Изгоряла ли е?
      Има ли начин да се оправи като я занеса на сервиз?

Компютър:
      Процесор: I5 2400
      Дъно: foxconn (Не знам точния модел)
      Рам: 6ГБ - 2,4гб
      Видео карта Gtx 770
      Хард: (Не знам 500ГБ)
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Като мобилно у-во използвам Samsung Galaxy Note 9 и съм доволен, но имам проблем. Използвам 2 сим карти, една немска и една българска. Немската сим карта е на слот 1, а българската на слот 2. От време на време когато си реши ми изписва че сим картата не е намерена и ми изключва само българската сим карта, за да оправя проблема трябва да рестартирам телефона.
      Някакви теории или съвети?

Сори за правописните грешки, пиша от телефона.
    • от Тошко2001
      Здравейте! От известно време търся примерен изпит по химия за МУ пловдив, ей тъй да го разцъкам, по биология намерих на пдф, по химия претараших целия гугъл нищо, на мнооого километри съм от Пловдив и нямам познати, които да разполагат със сборници. Благодаря ви предварително!
    • от Анита Христова Трифонова
      Нямам проблем, алкохолът го има с мен - авторово поезия сатира А.Х.Т.sekirata cekupama  Песен на Тодор Колев - обожавам го, Слави Трифонов го копира тотално, не е честно?!!!
      15 февруари 2013г., 16:27ч.
      Популярният български актьор Тодор Колев почина днес след продължително тежко боледуване, съобщиха от Съюза на артистите в България. През 2011 г. той стана носител на наградата за цялостен принос към българското изкуство, която е присъждана от Съюза.
      Тодор Колев е роден на 26 август 1939 г. в Шумен. Завършва актьорско майсторство във ВИТИЗ "Кръстьо Сарафов" (1965). Работил е в театрите в Смолян, Шумен, Пловдив, в столичните "Сълза и смях" и Театър София. Участва в над 30 игрални филма, сред които "Цар и генерал", "Козият рог", "Иван Кондарев", "Двойникът", "Господин за един ден", "Опасен чар".
      Носител e на редица национални и международни награди. В началото на демокрацията се захваща с политика и става син народен представител във ВНС. Съветник в посолството ни в Канада 1992-1993 г. Автор и водещ на тв предаванията "Как ще ги стигнем с... Тодор Колев" и "Вход свободен". Преподавател е по актьорско майсторство в НАТФИЗ, има научна степен доцент.
      През 1999 г. издава автобиографичната си книга "Варненското софиянче от Шумен".
    • от loranst looa
      Здравейте от около два месеца рязко намаля видимостта на публикациите ми във Фейсбук , а от последните 2 седмици нещата са плачевни само аз си ги виждам . Ей така без никаква причина просто спряха да се виждат аз публикувам неща основно в групи за покупко - продажби до сега не имало проблеми една година си пусках постове и се виждаха и хората коментира и ми пишеха но изведнъж нещо стана не знам какво точно . Не са ми писали от Фейсбук някакво предупреждение за СПАМ или подобно аз отварях дискусии в съответните големи групи във фейсбук и постовете ми бяха предимно за това че продавам бижута и аксесоари които винаги съм обозначавал че са реплика така че това не е причината , защото гледам че на другите същият тип обяви се виждат и хората коментират . Очевидно че са ми наложили някакво ограничение въпроса е какво е това то и как да го премахна . Чудя се ако са ме ограничили заради многобройни повтарящи се еднотипни  публикации дали ако започна да ги трия ще има някаква полза ? 
  • Дарение

• Добави ново...