Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не намерих такава тема, което е странно, тъй като смятам, че би било полезно да си имаме един списък с адекватни фирми за профилактика на климатици. Аз мога да дам добро предложение за София - тази фирма - ползвам услугите й от години и съм страшно доволен.

Редактирано от capnemo
реклама (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пазете се от Clima Services, базирана в Каварна. Дойдоха, откачиха климатика ми, като казаха че е повреден. Не ми написаха протокол и на всичко отгоре ТРИ (3) месеца държаха външното тяло при тях. След много разправии и заплахи ми го върнаха. Въпреки това пуснах жалба до КЗП. Най-вероятно бе монтиран някъде и им беше нужно време да го вземат обратно, кой знае... Абсолютно  безотговорно отношение към клиента. Сега ме обслужва Дом Клима, Добрич. Разликата е от земята до небето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде стига реклами! Евентуална профилактика се извършва от фирмата - монтажник, те поддържат гаранцията! Няма вариант един да взима пари, друг да бачка!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.