Премини към съдържанието
Kristian Denkov

Относно Тонколона, Музикална мини система модел: Su-206 - радио / мр3 / usb /

Препоръчан отговор

Здравейте, решил съм да закупя ето тази тонколона https://www.olx.bg/ad/tonkolona-muzikalna-mini-sistema-model-su-206-radio-mr3-usb-ID6lKrv.html искам да попитам някой дали я има и заслужава ли си звука как е силно ли свири, защото има  много екстри, а е на тази малка цена не че тези 22лв са кой знае какво но ме интересува.

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв звук и сила може да търсиш от тази мъничка колонка?Чак са я нарекли музикална мини система!Та това са две говорителчета по 4 см. и се захранва с три батерийки.Ще  дрънка малко по-силно от колкото смартфон.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Kristian Denkov написа:

Здравейте, решил съм да закупя ето тази тонколона https://www.olx.bg/ad/tonkolona-muzikalna-mini-sistema-model-su-206-radio-mr3-usb-ID6lKrv.html искам да попитам някой дали я има и заслужава ли си звука как е силно ли свири, защото има  много екстри, а е на тази малка цена не че тези 22лв са кой знае какво но ме интересува.

Нямам такова нещо,не си и заслужава.Вярно е също,че за тази сума нищо по-качествено не може да се купи.Каква е идеята ти за това нещо,ако е нещо за из път да дрънка става.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този модел не мога конкретно да отговоря, но имам SU-12 китаец от 4 годинин.  -И не бях очарован от него.

Звука иначе не е съвсем зле, в предвид че по голямата част от корпуса е нещо като мукава/мдф.

Но, живота на батерията беше само 1ч. и 30 мин. плейване нот флашка. За това и направих мод. Смених китайската батерията със една ли-ионна на един от стар GSM Мotorola

И живота се подобри, свиреше около 7-8 часа,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се използва например когато отида за празниците на село или пък някъде другаде също така имам някакъв буфер на logitech с 2 малки колонки 5W, това е 2x5 тоест 10W ще свири малко повече от моя. Другата причина е да го взимам, защото има SD флашка.

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kristian Denkov написа:

Ще се използва например когато отида за празниците на село или пък някъде другаде също така имам някакъв буфер на logitech с 2 малки колонки 5W, това е 2x5 тоест 10W ще свири малко повече от моя. Другата причина е да го взимам, защото има SD флашка.

Ако си мислите че ще свири по силно и качествено от Logitech-a се лъжете.

Основно е направено да се ползва за излети лсед природата или когато нямате друго "озвучение" под ръка.

Някой по нови модели да даже имат и вграден блутут, което е предимство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари колонката е супер. Имам подобна и слушам радио когато съм за риба. Има всички възможни входове от всички възможни източници на сигнал.

Извън темата, но касае българският език - много хора казват "да закупя" /идва от руски/, на български се казва "да купя", също не се казва "в предвид" а "предвид".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.