Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся си нов лаптоп и се спрях на този Dell:
http://www.pcstore.bg/bg/laptop-dell-vostro-3568.html

Ще се радвам да прочета мнения и отзиви. Или предложения за нещо по-добро за тези пари? Ще се уча да работя с Photoshop и да програмирам, ще ползвам и Office. Рядко играя игри и то някоя стара като NFS Most Wanted например. Вярно ли е, че Dell сглобяват най-надеждните лаптопи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добри лаптопи сглобяват Asus и в САЩ и тук са най-добри. Потърси на resque.com в google rescuecom. Но този Dell е с най-новия процесор i5 7200u и е с 3 год. гаранция. Има го за 910 лв. sms.bg, a с- i3 7100u e за 740 и с SSD. Аз все от от тях пазарувам и моя лаптоп е Asus ot 2010 г. и още работи.

Редактирано от evgenis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, evgenis написа:

Най-добри лаптопи сглобяват Asus и в САЩ и тук са най-добри. Потърси на resque.com в google rescuecom. Но този Dell е с най-новия процесор i5 7200u и е с 3 год. гаранция. Има го за 910 лв. sms.bg, a с- i3 7100u e за 740 и с SSD. Аз все от от тях пазарувам и моя лаптоп е Asus ot 2010 г. и още работи.

Точно процесорът ме привлече. Не го знаех този сайт sms.bg, сега виждам, че там е с 30 лв по-евтин, но вече го взех от pcstore.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.