Премини към съдържанието
dakata__92

Кубрат Пулев и Самюел Петер

Препоръчан отговор

Като почне мача ще ти дам линк, обаче ще ти излизат много реклами заразени с вируси, и ако ги кликнеш после ще ме псуваш.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Ultimate Computers написа:

Като почне мача ще ти дам линк, обаче ще ти излизат много реклами заразени с вируси, и ако ги кликнеш после ще ме псуваш.. 

Може линка и на мен . Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.seirsanduk.com/?id=diemasport   Качеството не е много добро. 

Сега се боксира Тервел Пулев. :)

Във втори рунд два нокдауна. :instanthit:

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Blue ':^) написа:

https://www.seirsanduk.com/?id=diemasport   Качеството не е много добро. 

Сега се боксира Тервел Пулев. :)

Във втори рунд два нокдауна. :instanthit:

Не ми зарежда ако има някой друг линк ще съм благодарен. хД

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, skalata_73 написа:

Само спамери и неблагодарници в тоя форум.

И сега работи!

(натисни бутона Refresh)

ти пък къде видя че сме неблагодарни??????? сигурно 100 пъти натиснах рефреш и като казвам не става значи не става 

https://web.facebook.com/Vokil.Varna.Bulgaria/videos/10154960918804734/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дадоха ни мача!!!! :ohmy: Негъра се даде.

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мача свърши в 4 рунд Кобрата го победи много слабо изпълнение от негъра :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

wtf, това кво беше, ебаси смешния мач. Взе си парите по най- лесния начин нигериеца.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, MicraNT написа:

Взе си парите по най- лесния начин нигериеца.

Мчи то прасето още на летището си каза, че идва да си вземе парите и са отказа, че да не яде много бой.

Пълна пародия бе двубоя, ма да все пак победа за Кобрата :)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е нигериеца да се е контузил от силно замахнати пропуснати удари? Пулев много добре се представяше, предпазлив и амбициозен, ако не се пазеше, щеше да продължи като с Кличко. Нигериеца нанася тежки удари и не се пази, гледал съм мача между негъра и Кличко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е кво не харесахте. И вие да изядете толкова удари в муцуната и вие ще се откажете. 

А за линковете...ми да си бяхте платили за тоя мач. Мисля има възможност само за него или за месец DIEMA. Много сте ми интересни, За мача се знае много отдавна и имахте възможност да си платите поне за един месец, защо не и само за срещата. Сега се набухахте с гадинки, само докато търсите мача на живо xD. И де ви е кяра? Евтини сте, евтини на брашното... 5 лева кога не сте ги давали за глупости? А то глупостите струват многократно повече де. Просто се предпазете от една глупост и си платете да гледате. Щото от тарикати като вас, няма да има нищо в България. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D :D :D
Ерата заключение.
Бягам да се посмея, че България не просперирала, щото хората гледали за без пари, вместо да си платят.
Я не се излагай. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре да бех гледал кеч. Супер слаб мач ,но естествено патардията около ринга е както винаги на ниво. Бай Ганьо вдига шум до небето. Така беше и когато така наречената кобра припадна шест пъти в пет рунда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не сте тренирали бокс не говорете, че това е някаква патардия. Кобрата не е машина, дори машините грешат, и има правото да загуби. От загубите се вадят в пъти повече поуки отколкото от победите. Да подцени Кличко, но и Кличко не бе нещо кой знае какво в повече. Свикнал е с ръкавиците имаше си подложките на ринга, не минаваше допинг контроли и се зобеше. Кобрата подцени това и си повярва прекалено много, като игра чужда игра не неговата си. Сега има отново реалните шансове да стане световен шампион и нека го направи. Гледах мача в интернет и не съм се напълнил с буболечки, както се изразиха много хора. Вирус се хваща ако започнеш да потвърждаваш разни работи ама това е друга тема. Та ако не Ви е удрял човек по-тежък от вас не говорете. Всеки удар в тежка категория може да е първи и последен за мача. Само човек който не е стъпвал на ринг НЕ може да оцени, но може да омаловажи, това което прави този човек за България на ринга. Едвали хейтърите тук ще съберат и двама човека + себе си в някоя зала за да предизвикат интереса, който Кубрат и Тервел предизвикаха в цялата ни държава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.