Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам следния проблем в Google Play:

Опитвам се да закупя приложение за Android, но съм забравил паролата за Google профила ми и не мога да извърша плащането без нея. Направих нов профил, добавих го в Google, но в Google Play при опит за плащане ми излиза старият профил.

Как да избера новия профил в Google Play? Тази помощ не ми върши работа:

Можете да изберете кой профил да използвате с приложенията на Google Play:

1.     Отворете приложение на Google Play.

2.     Докоснете иконата за меню .

3.     Ще видите името и имейл адреса на използвания от вас профил.

4.     За да изберете друг, докоснете стрелката за надолу .

5.     Докоснете профила, който искате да използвате.

Иконата за меню или липсва или не е активна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами направи го от браузър.

Там ще ти даде да суичнеш между профилите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Mr.n0b0dy написа:

Ами направи го от браузър.

Там ще ти даде да суичнеш между профилите.

Ето какво се вижда в браузър - в прикачения файл. Това виждам на лаптопа. На смарт фона се вижда същото.

В новия профил съм, но като опитам да платя, ми излиза старият...

Има ли решение този проблем?

Stamp Google Play.docx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така липсва иконата?

Какъв е телефонът и с коя версия на Android е?

Иконката за менюто е т.нар. "хамбургер" (три линийки една върху друга) и трябва да се намира в полето за търсене, но менюто се отваря и като "дръпнеш" от левия ръб на екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, killchain написа:

Как така липсва иконата?

Какъв е телефонът и с коя версия на Android е?

Иконката за менюто е т.нар. "хамбургер" (три линийки една върху друга) и трябва да се намира в полето за търсене, но менюто се отваря и като "дръпнеш" от левия ръб на екрана.

Телефон: HTC, IMEI, IMEI SV, номер на софтуеъра: 2.36.11.3 

Версия на Андроид: 4.0.3

Не виждам меню с три черти на лаптопа /прикаченият файл/. На телефона се вижда, но не ми е активно...

Google Stamp.docx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От уеб страницата може да се добави акаунт - зеленото кръгче с "S" горе вдясно е сегашният акаунт, като се щракне върху него ще излезе другият (ако е добавен) и бутонче "Add account".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, killchain написа:

От уеб страницата може да се добави акаунт - зеленото кръгче с "S" горе вдясно е сегашният акаунт, като се щракне върху него ще излезе другият (ако е добавен) и бутонче "Add account".

Излиза само новият профил, който ми трябва.

Приложението е инсталирано със стария профил и може би затова ми иска неговата парола за плащането.

Ако го деинсталирам и инсталирам повторно с новия профил дали ще се реши проблемът?

Stamp123.docx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Иванова138
      Здравейте, обръщам се към Вас с молба за помощ! Във фейсбук е създаден фалшив профил, който побликува мои снимки и ме оплюва. Пишат се много глупости, споменават се имена и се намесват много хора. Обърнах се към полицията, но от там ми отговориха, че немогат да ми помогнат. Има ли начин да разбера кой стои зад всичко това? Аз имам съмнения, но не съм напълно сигурна. Ако някой може да ми помогне, ще бъда безкрайно благодарна! 
    • от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.
    • от Marto_BG
      Здравейте отдавна не съм пускал тема, но ето че дойде времето. Надявам се е в правилния раздел, ако не е моля админ/модератор да я премести.
      Та значи днес реших да си сменя дъното (ASRock h81m vg4 R 2.0) с това (Gigabyte g1 sniper b5 Rev 1.0) Дъното съм го взел втора ръка естествено преди да платя го прегледах да няма нещо прецакано (надути кондензатори, прецакани пинове на сокета и такива) и нямаше нищо фрапиращо. Речено-сторено. Прехвърлих всичко от старата на новата дънна платка, но като искам да пусна компютъра не се включва . Никакъв сигнал към монитора нито към нищо.  Проверих главния захранващ кабел (24 пиновия) и този на процесора (8 пинов)
      На старото дъно беше с 4 Пина а на сегашното 8 пина. Има ли вероятност да е от това? Проверих дали не съм забравил да свържа кабелите от кутията (Power,reset switch и др), но не е от това. Ето характеристики на компютъра:
      MB: Gigabyte g1 sniper b5 LGA 1150
      CPU: I5 4460 3.2 GHz
      RAM: 8GB DDR3 1600 MHz
      GPU: Gigabyte Geforce Gtx 750 ti
      PSU: Raidmax RX 500XT 500W
      HDD: Toshiba 1 TB
      Надявам се че дадох достатъчно информация за проблема

• от Мария333
      Моля, помогнете ми! Онзи ден преинсталирах телефона си samsung galaxy j3 2016 , но съм забравила имейла и паролата за профила в гугъл. Какво да правя??
    • от crashgold
      Здравейте.. Търся приложение или програма за смяна на камера на телефон.. Тоест .. докато снимам на видео да мога да местя от предна на задна камера ( да продължава да се снима )... Телефона е Huawei P9 Lite    Живи и здрави  ... 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.