Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!    Имам нужда от нов телефон, задължително трябва да е със две Сим карти, исках да си купя Samsung j5, но операторът ми вече Не разполага със такъв, и единствено ми остана като вариант  huawei p9 lite със две сим карти. Кажете мнения като характеристики марка, струва ли си общо взето. Питам защото преди време си купих Samsung, не помня точния модел, но имах големи проблеми със него, постоянно забиваше трудно влизах във интернет, сега ме е страх този  huawei p9 lite  да не се окаже пак някой боклук, и по добър ли е от Samsung j5?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много Добър Избор Е - Няма Какво Да Се Чудиш.

Вчера Го Разцъквах.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Momolord написа:

Много Добър Избор Е - Няма Какво Да Се Чудиш.

Вчера Го Разцъквах.

Благодаря чакам още мнения. 

Днес го видях и първото ми впечатление беше че няма меню, всичко е изкарано на основния екран, трябва ли да ме притеснява това, не го ли товари повече?

Редактирано от Емил44 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил44 написа:

Днес го видях и първото ми впечатление беше че няма меню, всичко е изкарано на основния екран, трябва ли да ме притеснява това, не го ли товари повече?

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш и пробваш на място според потребностите си. Мултитаскинг, камера, звук, каквото искаш. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Емил44 написа:

Какво меню което ти трябва няма посоченият телефон.Още на първият си "екран" ниско долу има бутон "МЕНЮ". Натискаш и излизат една камара подменюта за настройки и работа с телефона. Бюджетен телефон, който независимо от това, работи чудесно във всяко едно отношение. Много добър процесор, задоволителна памет ,версия 6 на Андроид, батерия - достатъчно мощна за хардуера за около 2 дни и ред други предимства.Ако почнеш само да питаш по форумите, едва ли ще си купиш някакъв телефон. Един ще ти напише , че не си заслужава, друг обратното.Телефон се купува по твоя преценка - другото е чух и видях, дето нищо ни си чул, ни видял. На място в офиса го вземаш в ръце, занимаваш се с него 1 час и си казваш мнението на консултанта - купувам го, или не ми харесва този. Моля за друг модел за около същите пари. И почваш с него.Нали на теб трябва да ти хареса а не на хората, които ти дават съвети. Втори пост го прочети, още по надолу, още един със същите съвети като моите.Аз карам с телефони само от тази фирма, но не си играя с тях и не правя експерименти дали може да ме бръсне или подстригва.Ако го ползваш разумно, няма да имаш проблем с телефона.Има и форум Anbdroid.bg - отиди, прочети и там, може да има неща, които не ти допадат.Телефонът се ползва за разговори, за интернет и някоя снимка, щото има и такава възможност, ако не знаеш.Моделът е малко по слаб от P8 и P9 но е много по добър от много самсуняци! Точка! Желая ти успех!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър телефон за около 500 лева няма да намериш подобен,а и лесно се намира: http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/Mobile-phone-HUAWEI-P9-LITE-VNS-L21-DS-WHITE/p/576847

П.П. - Можеш да погледнеш във форума на android.bg много го хвалят там......

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Person написа:

Добър телефон за около 500 лева няма да намериш подобен

По принцип може. Цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, niki292002 написа:

По принцип може. Цък.

Човек трябва и да мисли и за гаранцията.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, * СТЕФАН * написа:

Какво меню което ти трябва няма посоченият телефон.Още на първият си "екран" ниско долу има бутон "МЕНЮ". Натискаш и излизат една камара подменюта за настройки и работа с телефона. Бюджетен телефон, който независимо от това, работи чудесно във всяко едно отношение. Много добър процесор, задоволителна памет ,версия 6 на Андроид, батерия - достатъчно мощна за хардуера за около 2 дни и ред други предимства.Ако почнеш само да питаш по форумите, едва ли ще си купиш някакъв телефон. Един ще ти напише , че не си заслужава, друг обратното.Телефон се купува по твоя преценка - другото е чух и видях, дето нищо ни си чул, ни видял. На място в офиса го вземаш в ръце, занимаваш се с него 1 час и си казваш мнението на консултанта - купувам го, или не ми харесва този. Моля за друг модел за около същите пари. И почваш с него.Нали на теб трябва да ти хареса а не на хората, които ти дават съвети. Втори пост го прочети, още по надолу, още един със същите съвети като моите.Аз карам с телефони само от тази фирма, но не си играя с тях и не правя експерименти дали може да ме бръсне или подстригва.Ако го ползваш разумно, няма да имаш проблем с телефона.Има и форум Anbdroid.bg - отиди, прочети и там, може да има неща, които не ти допадат.Телефонът се ползва за разговори, за интернет и някоя снимка, щото има и такава възможност, ако не знаеш.Моделът е малко по слаб от P8 и P9 но е много по добър от много самсуняци! Точка! Желая ти успех!

Прав си, но както казах не искам да улуча боклук и предпочитам да се консултирам.

преди 1 час, Person написа:

Добър телефон за около 500 лева няма да намериш подобен,а и лесно се намира: http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/Mobile-phone-HUAWEI-P9-LITE-VNS-L21-DS-WHITE/p/576847

П.П. - Можеш да погледнеш във форума на android.bg много го хвалят там......

преди 44 минути, niki292002 написа:

По принцип може. Цък.

Мога само и единствено от Виваком да взема телефон, защото имам 9 месеца, трябва ми със сим карта и интернет, изключвам другите оператори и магазини като Технополис и така.

От виваком ми предлагат само този телефон, за това питам за тази определена марка, от цялата работа разбрах че ще го взема щом е добър, благодаря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ще отделиш минимум 1 час да си "поиграеш" с телефона. Не забравяй да му вземеш и SD карта на първо време. Ще ти е в помощ.Телефончето е много добро за парите си.Много е бърз. Не забравяй  ако си с план и за смяна на картата за 4G мрежа. Безплатно е. Не качвай много приложения и най важното - те да са проверени.Ако го пазиш и си по внимателен с него, ще останеш много доволен. Кой каквото и да ти приказва, теб не те касае.Посещавай българския андроид форум. От там ще прочетеш и научиш много полезна информация. Има инсталирани приложения, които явно биха те подразнили. Не можеш да ги деинсталираш без рут на телефона, но можеш да ги спреш. Има много добър оптимизатор за приложенията и батерията.Аз съм с два по големи модела от този, но разликата не е врапираща.  Важното е да ти е удобен в ръката и да ти хареса. Най хубавото е, че го вземаш от оператор, който си носи последствията при евентуален дефект. Не се притеснявай от това.Давай го малко по сериозно - като мъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека се чуди дали да го взима, а вече му се дават съвети за оптимизатори на батерия и руут? :cantbelieve:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 24 минути, XYconstant написа:

Човека се чуди дали да го взима, а вече му се дават съвети за оптимизатори на батерия и руут? :cantbelieve:

Да вземеш да ми прочетеш по добре поста ще е добре. Или ако можеш нещо да го посъветваш ти - давай!  Събрали сте се само келеша в този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Person написа:

Човек трябва и да мисли и за гаранцията.....

Която е една година осигурена от производителя.

Off

От собствен опит два пъти ми се е налагало да търся гаранция.

Евтин апарат с цена под 50 евро отказа още през първата седмица, направих клип и снимки писах на търговеца. Отговора беше да ми върне парите или да изпрати нов апарат. Избрах нов.около 20 дена отне замяната.

Втория апарат беше доста по скъп 12лв. ми струваше да го върна на търговеца с бг пощи. След месец получих отремонтиран перфектно апарат с чисто нов гръб и скриин протектор.

Колко български търговеца/сервиза мога да се похвалят със същото? Колко пъти са  Ви отказвали гаранция защото апарата е "мокрен" или "изпускан"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поста ти е същият под който съм се включил: "вземи SD карта", "не качвай много приложения", "има приложения, които не можеш да изтриеш без руут" и тн. Все адекватни отговори на въпроса "мнения за huwei p9 lite", батковци. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.12.2016 г. в 19:33, * СТЕФАН * написа:

Ще отделиш минимум 1 час да си "поиграеш" с телефона. Не забравяй да му вземеш и SD карта на първо време. Ще ти е в помощ.Телефончето е много добро за парите си.Много е бърз. Не забравяй  ако си с план и за смяна на картата за 4G мрежа. Безплатно е. Не качвай много приложения и най важното - те да са проверени.Ако го пазиш и си по внимателен с него, ще останеш много доволен. Кой каквото и да ти приказва, теб не те касае.Посещавай българския андроид форум. От там ще прочетеш и научиш много полезна информация. Има инсталирани приложения, които явно биха те подразнили. Не можеш да ги деинсталираш без рут на телефона, но можеш да ги спреш. Има много добър оптимизатор за приложенията и батерията.Аз съм с два по големи модела от този, но разликата не е врапираща.  Важното е да ти е удобен в ръката и да ти хареса. Най хубавото е, че го вземаш от оператор, който си носи последствията при евентуален дефект. Не се притеснявай от това.Давай го малко по сериозно - като мъж.

Така и ще направя, тествам на място.

Благодаря на всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз искам да се включа  в темата.... така и аз смятам да си взема p9 lite, обаче дилемата при мене е от къде ? Значи аз съм от град Шумен, преди ден ми звънят от теленор и ми викат че имали някаква нова промо оферта/план за 25лв пакен неограничен, 15000мегабита интернет и мисля безплатни смс-и към теленор и ако се навия мога да взема p9 lite  за 370лв. ако реша мога чрез моя план да го взема за 430лв. Та да го взимам ли за 430 или да почакам за коледа от емаг да речем ? Обаче ако стане беля, или дойде повреден става кофти... пращай, чакай. То и от теленор правят бая големи маймунджълъци за сервиз услуги ама си е друго да е в града и да можеш да го дадеш. Та според вас от къде да го взема от теленор за 430 или да почакам от някой сайт за по изгодно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай 'Pazaruvaj' да го намериш по-изгодно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Person написа:

Ползвай 'Pazaruvaj' да го намериш по-изгодно.

Е сега толкова можем.... по изгодно от 430 няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, The Reaper написа:

Та според вас от къде да го взема от теленор за 430 или да почакам от някой сайт за по изгодно ?

Аз бих го купил с 50-60 лева по-скъп, но от магазин с добър сервиз и добра репутация и тутакси избирам Технополис, защото за мен това е магазин с най-добро гаранционно и следгаранционно обслужване. (в Техномаркет също го има)
Тези 30-40 лева отстъпка от апарата при преподписване с Теленор аз не бих ги предпочел, защото сумата не е голяма, за да си струва обвързването с който и да е оператор.

Вие си знаете, разбира се, кое е най-добро за вас, а аз просто споделям моето мнение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, algor написа:

Аз бих го купил с 50-60 лева по-скъп, но от магазин с добър сервиз и добра репутация и тутакси избирам Технополис, защото за мен това е магазин с най-добро гаранционно и следгаранционно обслужване. (в Техномаркет също го има)
Тези 30-40 лева отстъпка от апарата при преподписване с Теленор аз не бих ги предпочел, защото сумата не е голяма, за да си струва обвързването с който и да е оператор.

Вие си знаете, разбира се, кое е най-добро за вас, а аз просто споделям моето мнение.

За правене на договор, Не, няма да правя, аз както съм си с този план без да правя/променям каквото и да е го взимам за 430лв, ако направя нов за месечна сметка от 25лв, тогава ми го дават за 370лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.