Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Реших, че ми е време да ъпгрейдна стария Logitech, на 7-8 години, с нещо по-модерно. Основно защото в CS:GО малкият DPI (предполагам около 200) ми дава Input lag, или иначе казано имам забавяне в реакцията на мишката в игра. Не играя повече от 2-3 игри дневно, затова не ми се дават огромни суми за Razer модели и т.н. Търся нещо до 50лв, с добър сензор. Предпочитам да не е с много светлинки и др подобни глупости, нямам намерение да я закачам на елхата. От каквото съм прочел до сега съм заинтересован от A4tech Bloody v3 и Gigabyte m6900. Всякакви предложения и мнения са добре дошли :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ква е тая мишка с 200 dpi.Те обикновените са с по 600-800.Не знам как играеш с толкова бавна мишка.Аз съм с x7 и съм доволен.3 години и половина я имам.Малко е поразбита ама върви.Общо взето е читава мишчица.Не знам за другите модели на блъди, ама имам TL8 и е отвратителна.Страшно неудобна, хлъзгава.Софтуера им е кучешки и страшно бъгав.За дабъл клик ми искаше платен софтуер.Направо я пакетирах и седи за резерва.Ако случайно х7-цата вземе че се разглоби преждевременно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам много от мишки ,но ми се струва скъпичко за тея пари геймърска мишка. Но щом иксате аз намерих за 40 http://computer-store.bg/mishki/input-devices-mouse-msi-interceptor-ds-b1-gaming-6-btn

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ръбатия корпус и лампичките не я правят една мишка "геймърска" 

Като му се прецака процесора на Bloody V5, си взех две X-718BK от една промоция, желязна мишка, много удобна, без никакви залитания по разни боядисни или гумирани корпуси, за една година не е мръднала, карам само с едната, другата си стои неразпечатана за резерва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите!

SHANOVr мишката наистина е мноооого стара, тотално изтъркана и отгоре и отдолу, може и на 10 години да е. През windows-a разбрах, че е logitech, нямаше как иначе :D
_Alex&Vanko_ - всички варианти на bloody са с едни характеристики доколкото четох, спрях се на v3, защото е най-семпла, така да го кажем, много са ми противни тея светещите, за 12 годишни може и да са добре, ама... За тоя Gigabyte специално гледах, че има прекалено много prediction както и accelaration, което за fps е трагично, иначе и аз бях се навил за него.
ined - как ти се прецака процесора ? 
Като цяло всички май сте доволни от тая Х7-ца, започвам да се замислям.
П.П. - Мнения за logitech g300s и Roccat Lua ?

Редактирано от le0n42 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз чета добри отзиви за тази Х7-ца, но къде по дяволите може да се намери? Навсякъде по българските ел. магазини пише "този продукт е спрян от продажба", "не се предлага вече" и т. н.

Редактирано от meleager (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване