Премини към съдържанието
avangelov86

Мога ли да продам игра след като съм регистрирал кода

Препоръчан отговор

Здравйте,закупих си играта Fifa 17 за PC без да проверя какви са и системните изисквания,реших,че след като 16 ми вървеше няма да имам проблем и със 17 :)  .

Днес играта дойде инсталирах я и въведох кода в Origin, само че моята щайга не може да я подкара :) ,и  ще трябва да я продавам.

Въпроса ми е като вече веднъж съм въвел кода в Origin сега като продам играта на някой на него няма ли да му каже че кода вече е регистриран.Неискам да прецакам некой пич  да му я продам а да не може да играе после онлайн.

Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да му прододадеш акаунта си кода е вече въведен във твоя акаунт

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, avangelov86 написа:

Здравйте,закупих си играта Fifa 17 за PC без да проверя какви са и системните изисквания,реших,че след като 16 ми вървеше няма да имам проблем и със 17 :)  .

Днес играта дойде инсталирах я и въведох кода в Origin, само че моята щайга не може да я подкара :) ,и  ще трябва да я продавам.

Въпроса ми е като вече веднъж съм въвел кода в Origin сега като продам играта на някой на него няма ли да му каже че кода вече е регистриран.Неискам да прецакам некой пич  да му я продам а да не може да играе после онлайн.

Мерси.

Не може, но ако си я закупил директно от Origin (т.н.дигитално копие), е възможно те да ти върнат парите. В Steam го може този номер, но не знам каква е политиката на Origin в това отношение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Agentpat™ написа:

Не може, но ако си я закупил директно от Origin (т.н.дигитално копие), е възможно те да ти върнат парите. В Steam го може този номер, но не знам каква е политиката на Origin в това отношение.

Ами той е написал "Днес играта дойде"което ме навежда на мисълта, че я е взел на диск и след това я е регнал в origin.Ако е така, не мисля, че можеш да си върнеш нито парите нито нищо.Евентуално можеш да го продадеш тоя Origin акаунт, но нека някой по-запознат да се изкаже, защото аз дори и регистрация нямам там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, SHANOVr написа:

Ами той е написал "Днес играта дойде"което ме навежда на мисълта, че я е взел на диск и след това я е регнал в origin.Ако е така, не мисля, че можеш да си върнеш нито парите нито нищо.Евентуално можеш да го продадеш тоя Origin акаунт, но нека някой по-запознат да се изкаже, защото аз дори и регистрация нямам там.

Да,купих играта на диск и я регнах в origin.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих малко информация, която се отнася за Европейските  играчи в ea.com го намерих дано ви помогна.

https://help.ea.com/en-us/help/account/origin-eu-returns-and-cancellations/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, SHANOVr написа:

Ами той е написал "Днес играта дойде"което ме навежда на мисълта, че я е взел на диск и след това я е регнал в origin.

Видях какво е написал. Говорех по принцип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок ясно прецакал съм се  вече.Сега ако продам Origin акаунта си в който имам и Ffa 16  трябва ли да му пращам дисковете на игрите или след като съм въвел кода той може да си ги свали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, avangelov86 написа:

Ок ясно прецакал съм се  вече.Сега ако продам Origin акаунта си в който имам и Ffa 16  трябва ли да му пращам дисковете на игрите или след като съм въвел кода той може да си ги свали.

Само от любопитство - каква ти е конфигурацията, че не ти тръгва пустата FIFA 17?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, avangelov86 написа:

Няма нужда от дисковете на игрите - всичко, което е дигитално регистрирано в Origin може да се ползва директно от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.