Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте., Трябва да  вземам нови колони ,че старите заминаха. Имам ограничения в парите  до 70 -80 лева.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей това мисля че си струва http://www.emag.bg/tonkoloni-serioux-2-1-cresto-500sd-beli-srxs-c500sd/pd/E4T0NBBBM/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.12.2016 г. в 23:49, _Alex&Vanko_ написа:

Microlab марка? Моля ти се! 

Когато става въпрос за музика, марка можеш да наречеш Logitech, Pioneer, JBL, JVC, Philips, Sony, Bose, Alpine, Kenwood, Beats By Dre, Razer. Да кажеш за Microlab "Това е марка" е все едно да си купиш чисто нова Dacia и да се кефиш пред приятелите си. 

Редактирано от devil_1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, devil_1 написа:

Microlab марка? Моля ти се! 

Когато става въпрос за музика, марка можеш да наречеш Logitech, Pioneer, JBL, JVC, Philips, Sony, Bose, Alpine, Kenwood, Beats By Dre, Razer. Да кажеш за Microlab "Това е марка" е все едно да си купиш чисто нова Dacia и да се кефиш пред приятелите си. 

По-добре не давай сравнения, за това, което не разбираш. Материята много не ти е ясна, седни да четеш по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен не ми е ясна? Занимавам се с аудиотехника от както се помня. А сега нека ти обясня нещо, защото явно не си ме разбрал. _Alex&Vanko_ твърди, че Microlab е марка. Не, не е марка. Microlab е просто поредния китайски производител. Виж, Stoyannnov, не ме разбирай погрешно. Не казвам, че Microlab не са качествени, напротив, ползвал съм техни продукти,  добри са. Не упреквам _Alex&Vanko_ за предложението. Просто ми направи впечатление твърдението "Това е марка", което не е вярно. Има голяма разлика между марков продукт и качествен продукт. Понякога немарковия продукт може да се окаже по-качествен от марковия, но той си остава "китайски." Microlab може да са качествеви, но определено не са маркови.  Stoyannnov, ти виждал ли си DJ на Tomorrowland или дори да не е на Tomorrowland, да ползва слушалки Microlab, докато миксира? 

Извинявам се, че правя от мухата слон, но съм чувствителен на тази тема, особено ако става въпрос за музика. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама тук не става дума за слушалки, а за тонколони. Също така си споменал марки, които пък изобщо не произвеждат тонколони, а са насочени към Car Audio. Една от тях е Alpine. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От всичко, което съм изброил само Alpine и Beats не произвеждат PC тонколони. А аз говоря общо за аудиотехника, затова съм споменал и тези производители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като се занимаваш, толкова време с аудиотехника, защо не си споменал най, най-известните производители, като Yahama? Сам трябва да се сетиш, че Японското аудио няма равен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да маркови но не професионални колони за връзване към компютър. Не за звукозаписно студио! За тези които си изброил да професионални са да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Stoyannnov написа:

защо не си споменал най, най-известните производители, като Yahama? Сам трябва да се сетиш, че Японското аудио няма равен.

Kenwood е японска

Alpine е японска

JVC е японска

Sony е японска

Pioneer е японска

Да, знам, че японците са върха на аудиотехниката. И всички производители в предния ми пост са top световно известни марки и всичките са по-известни от Yamaha. Накои хора дори не знаят, че Yamaha произвежда електроника, познават я само като производител на мотори.

преди 19 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Да маркови но не професионални колони за връзване към компютър. Не за звукозаписно студио! За тези които си изброил да професионални са да.

Всеки един производител, не само изброените по-горе, си има аматьорски (любителски) продукти и професионални такива. Просто трябва да потърсиш. Никой производител няма продуктова гама от единствено професионални продукти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние не можеме да се разбереме! Всичките им продукти са професионално изработени а не за професори,защото ми говориш за аматьорски тоест просто устроени без голямо познание да ги използваш!

Редактирано от _Alex&Vanko_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

""Да, знам, че японците са върха на аудиотехниката ""

Знаеш ти, ама като ти чета постовете се оказва , че нищо не знаеш. Че си и "чувствителен" на аудиотехника и музика, никой не знаеше.Вече ще внимаваме кой какво пише, за да не ти разваляме настроението!А и от колко време се помниш, че се занимаваш с ...музика? Стой си кротко и наистина, както ти е препоръчал Стоянов, хващай букваря и повече  се просвещавай. Честита ти нова година от дядо ти Стефан! Може ли да търсите нещо от сорта на колонки за компютър, струващи 70 лева   професионално ниво или качество? Учудвате ме с глупостите си!

Ето ти добър модел за компютърна конфигурация с отлично качество, но цената им е около 3000 лева. Като че ли дори и не си чувал фирмата, която въобще не е японска!

https://www.adam-audio.com/en/f-series/f7/

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, * СТЕФАН * написа:

""Да, знам, че японците са върха на аудиотехниката ""

Знаеш ти, ама като ти чета постовете се оказва , че нищо не знаеш. Че си и "чувствителен" на аудиотехника и музика, никой не знаеше.Вече ще внимаваме кой какво пише, за да не ти разваляме настроението!А и от колко време се помниш, че се занимаваш с ...музика? Стой си кротко и наистина, както ти е препоръчал Стоянов, хващай букваря и повече  се просвещавай. Честита ти нова година от дядо ти Стефан! Може ли да търсите нещо от сорта на колонки за компютър, струващи 70 лева   професионално ниво или качество? Учудвате ме с глупостите си!

Чиче, споко бе, детето малко още, ще го травмираш.

По темата, каквито и колони да се вземат за тия пари, ще свършат работа. Може да се намери някой нисък клас Logitech до 100 лв, 2.1 канала. Качество на изработка и качество на звук няма смисъл да се коментират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Silvering написа:

Чиче, споко бе, детето малко още, ще го травмираш.

По темата, каквито и колони да се вземат за тия пари, ще свършат работа. Може да се намери някой нисък клас Logitech до 100 лв, 2.1 канала. Качество на изработка и качество на звук няма смисъл да се коментират.

Аз съм спокоен бе чичовото. Ама  не е необходимо да се пишат глупости от хора, които даже не са в час!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам, не само в тази тема има отявлени "разбирачи"...

Мъкаа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, * СТЕФАН * написа:

Може ли да търсите нещо от сорта на колонки за компютър, струващи 70 лева   професионално ниво или качество?

Омръзна ми от хора, които четат между редовете!

Кой е казал на автора да си купува тонколони на професионално ниво или от някоя от изброените от мен марки?! Аз само изках да обясня на _Alex&Vanko_, че Microlab не е "марка", а просто китайски производител на аудиотехника. Кой е казал на автора да не си купува предложените от _Alex&Vanko_ Microlab? Дори споменах, че съм ползвал техни продукти и съм доволен от тях. Аз нищо не препоръчвам или антирекламирам на автора. Аз същност нямам общо с автора. Моят спор е с _Alex&Vanko_, защото ми направи впечатление неговото твърдение за Microlab, че това е "марка". А Microlab има още много още много хляб да яде преди да се нарече "марка"

Надявам се, че се изяснихме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.