Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да изтрия файл който неще

Препоръчан отговор

Здравейите,направил съм една папка която бях предвидил да направя image файл на операционната система,не можа да се направи и тази папка която ми е в Д дяла неще да се изтрие дава ми че или се поллзвува или че достъпът до нея е acess denied ,може ли някой да ми каже как да я изтрия че ме дразни Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С коя програма я направи,и седи ли тя още на компа ти:)ако си я асоциирал да се ползва от някоя програма може да има проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрил съм програмата PQDI, но пак неще.да се изтрие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай с live cd или под safe mode ... :) пробваи и чрез dos ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай с Unlocker 1.8.3

...това вълшебно нещо е само няколко си к...теглиш го... инасталираш си го и даваш десен бутон на папката която не можеш да изтриеш...казваш ънлокер...след това триеш и бягаш до магазина за студена бира... Публикувано изображение:):)

...сега видях ,че си се оправил...сори от мен,че се включих малко по късно...

Редактирано от ilotti (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен преди време ме открехнаха на следния номер: като ти даде подобна грешка хващаш файла, който искаш да изтриеш с ctrl някой друг също не толкова нужен файл и си готов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен преди време ме открехнаха на следния номер: като ти даде подобна грешка хващаш файла, който искаш да изтриеш с ctrl някой друг също не толкова нужен файл и си готов.

Публикувано изображение Изглежда ми невъзможно това твърдение да е вярно. Няма никаква логика ОС да позволява такива "фокуси" с файлове, разрешени за достъп само от една програма. Вероятно изказването ти е свързано с файлове, които са read only или hidden, но не са маркирани в регистъра като защитени от изтриване.

------- добавено --------

Unlocker е най-подходящият инструмент за справяне с проблема, с който се занимава темата.

-------------------

Ако файлът е AVI, трябва да се изтрие ключът

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesCLSID{87D62D94-71B3-4b9a-9489-5FE6850DC73E}InProcServer32

но това предполагам вече всички го знаят.

Редактирано от NavNav (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи логиката на изказването беше, както предположи и ти, е че маркирайки файла Уина почва да го използва и затова понякога го дава като грешка. Затова като има втори файл се оправяло. Не твърдя че има гениална мисъл тук, но при мен работи.

Редактирано от SKY (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 години по-късно...

Tака здравейте имам голям проблем.Начи имам файл към скайп който не иска да се трие дава че е корумпиран или нечетим така пробвах под сейф моде,чрез ЦМД ,със ънлокър,изтрих сертификата за тея фаилове от регистрите и пак не става дайте др идея освен преинсталацията

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tака здравейте имам голям проблем.Начи имам файл към скайп който не иска да се трие дава че е корумпиран или нечетим така пробвах под сейф моде,чрез ЦМД ,със ънлокър,изтрих сертификата за тея фаилове от регистрите и пак не става дайте др идея освен преинсталацията

Опитай с LiveCD - Hiren's BootCD например.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.purgeie.com/delinv/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване