Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Правилна ли е цената от 300 евро за тази конфигурация: 

Entry Gaming / Multimedia COMPUTER 3 години гранция! | Quad-Core! AMD A8-6500 4 x 4100 MHz | 8192MB DDR3 | 1000GB S-ATA II HDD | AMD Radeon HD 8570D 4096 MB DVI/VGA mit DirectX11 Technology | USB3 | FM2+ Mainboard | 22x Dual Layer DVD-Brenner | 6 USB-контакта | Windows10 64-Bit | GDATA Internet Security 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, nikolaustirol написа:

Правилна ли е цената от 300 евро за тази конфигурация: 

Entry Gaming / Multimedia COMPUTER 3 години гранция! | Quad-Core! AMD A8-6500 4 x 4100 MHz | 8192MB DDR3 | 1000GB S-ATA II HDD | AMD Radeon HD 8570D 4096 MB DVI/VGA mit DirectX11 Technology | USB3 | FM2+ Mainboard | 22x Dual Layer DVD-Brenner | 6 USB-контакта | Windows10 64-Bit | GDATA Internet Security 

Това е компютър, който е с видео, вградено в процесора.
Процесора е около 150-180лв, сложи паметта 100лв - 8GB, харда 80лв, записвачката 30лв, сложили са някое евтино FM2+ дъно за до 80-100лв. Обща цена около 500лв макс с кутията, ако захранването е някое менте, което идва с кутията. Това са цени за краен потребител, не дистрибуторски цени.
Плащаш за OEM Windows10 бозата 100лв и да..цената долу-горе излиза. Това не означава, че не е убита конфигурация.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да взимаш фм2+ платформа.Вземи pentium g4500 с 8гб рам и читава кутия и захранване.За windows-а има и по-евтини начини да се сдобиеш легално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6/12/2016 в 15:38, simtech написа:

Това е компютър, който е с видео, вградено в процесора.
Процесора е около 150-180лв, сложи паметта 100лв - 8GB, харда 80лв, записвачката 30лв, сложили са някое евтино FM2+ дъно за до 80-100лв. Обща цена около 500лв макс с кутията, ако захранването е някое менте, което идва с кутията. Това са цени за краен потребител, не дистрибуторски цени.
Плащаш за OEM Windows10 бозата 100лв и да..цената долу-горе излиза. Това не означава, че не е убита конфигурация.

Не мисля, че за 300 евро ще си купя най-добрия компютър. Но, имам 3 години гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, nikolaustirol написа:

Не мисля, че за 300 евро ще си купя най-добрия компютър. Но, имам 3 години гаранция.

Добре. Струва си. С дистрибуторската отстъпка за тяхна печалба компютърът струва долу-горе толкова. Обаче си е печка и ако го замениш с Intel платформа, можеш да не получиш 4 ядрен процесор, но сходна производителност или по-добра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikolaustirol написа:

...Но, имам 3 години гаранция.

Само внимавай да не ти сложат гаранционна лепенка на кутията и да не може да я отваряш (или лепенката да се изпече с времето и да падне сама).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, badsector написа:

Само внимавай да не ти сложат гаранционна лепенка на кутията и да не може да я отваряш (или лепенката да се изпече с времето и да падне сама).

За това е по-добре да се сглобява отделно с части компютър. Така гаранцията е на част и можеш да отваряш кутията, да чистиш и прочие.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.