Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет Съфорумци. Дойде време да заменя настоящият ми личен лекар в ДКЦ 25 в Младост 3, София. Нека кажа че по настоящем не съм доволен от сегашният ми личен лекар във въпросното дкц. До сега от 25 ДКЦ съм ползвал като лични лекари услугите на д-р Неделчева и д-р Николова.  Нека ако има хора от форума живущи в Младост и имащи впечатления от добри диагностици във 25 ДКЦ Младост да дадът тук повече информация за имената на лекарите и техни актуални координати на които могат да бъдат открити. Благодаря предварително на всички отзовали се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, Yvan Sergeev написа:

др Радева

Други имена и кабинет в който се помещава би ли споделил.

Аз лично съм се насочил към д-р Валентина Неделчева която беше навремето лекар в 144 Соу.

Опитах се днес да се свържа с д-р Д-Р ВАЛЕНТИНА ДРАГАНОВА РАНЕВА но не успях да осъществя с въпросното лице контакт по телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда. То и много доктори забраняват животинските мазнини набедяват ги като източници на болести както и за запушването на етажите на червата което изобщо не е вярно.

Утре при разговорите си с д-р Неделчева която беше общопрактиуваща в  144 Соу навремето, ще я запозная със хранителните ми навици за да ги има в предвид при нужда от изписване на лекарства.

Редактирано от Колчо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ползвам лекари от 6-7 години  нямам и вяра   иначе може да си намериш някой  за това от което боледуваш най често но пък  никаква  гаранция че ако е специалист в неговата област няма да ти предписва само лекарства  за да взима пари от аптеката според предписаните лекарства . докторите са станали  търговци .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Yvan Sergeev написа:

не ползвам лекари от 6-7 години  нямам и вяра   иначе може да си намериш някой  за това от което боледуваш най често но пък  никаква  гаранция че ако е специалист в неговата област няма да ти предписва само лекарства  за да взима пари от аптеката според предписаните лекарства . докторите са станали  търговци .

В интерес на истината аз страдам от криви кокалчета на палците на краката - наричат се буниони, лекуват се оперативно във най лошият случай. Диагнозата ми е поставена от д-р Хайвазов след направена рентгенова снимка. Мога само да споделя че болката  при такава деформация на ставите на краката на моменти е толкова брутална че направо не може да се ходи и да се стои на стъпалата на засегнатият крак... Настоящата ми лична лекарка - изписа направление за кръв. Хубаво - направих си кръвна картина и се видя че не е подагра. Но след това въпреки че продължих да имам болки в крака направление за ортопед-травматолог получих изключително трудно след цели 3 посещения и забавяне над 2 седмици. След това имах случай със травмиране на китката - каза нищо ти няма - почивай ще мине. Китката ме боля над 3 седмици - до ден днешен от време на време пак имам болки във нея. Така и не стигнах до направление за травматолог който да ме прати на рентген да видя каква точно ми е травмата на китката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако травмата е на меките тъкани, на рентген нищо няма да се види. Мен от една работа като студент, която включваше почти нон-стоп ходене напред-назад по 8 часа дневно, започна да ме боли зверски десния палец на крака в основата при разгъване, тоест във фазата на отлепяне на крака от земята за следващата крачка. Три години ме боля, естествено отдавна бях приел, че е хронично и се бях примирил, че ще е така до живот. Рентгеновата снимка показваше съвсем нормална става. В един момент ненадейно започна да отшумява и изчезна. Така че при теб, ако са травмирани сухожилия, връзки или мускули, им трябва време да се възстановят, особено на първите две, защото са бедни на кръвоносни съдове и клетки. Щаденето на китката, доколкото е възможно разбира се ще ускори процеса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Гемето написа:

Ако травмата е на меките тъкани, на рентген нищо няма да се види. Мен от една работа като студент, която включваше почти нон-стоп ходене напред-назад по 8 часа дневно, започна да ме боли зверски десния палец на крака в основата при разгъване, тоест във фазата на отлепяне на крака от земята за следващата крачка. Три години ме боля, естествено отдавна бях приел, че е хронично и се бях примирил, че ще е така до живот. Рентгеновата снимка показваше съвсем нормална става. В един момент ненадейно започна да отшумява и изчезна. Така че при теб, ако са травмирани сухожилия, връзки или мускули, им трябва време да се възстановят, особено на първите две, защото са бедни на кръвоносни съдове и клетки. Щаденето на китката, доколкото е възможно разбира се ще ускори процеса.

При мен има ясно и точно поставена диагноза след направени снимки на краката. Такива се случиха след като изключих другата възможна причина да имам отоци на краката - подагра. Халукс валгус – извит навън палец на ходилото - крайно неприятна болест, която по принцип е толкова неприятна, за да не се стига до оперативно лечение, което да изкара от строя човек минимум за 2 месеца, трябва да се вземат навременни мерки. Във случая без направата на рентгенова снимка нямаше как да се установи деформацията, която се е случила на палеца на крака  ми. 

Другата травма която ме мъчи е точно свързана със китката на ръката и лъчевата кост. Без снимка крайно трудно ще се разбере от какво точно естество е травмата - аз знам от какво е предизвикана - ако занех дали във тази област има износване на хрущялна тъкан или микрофракури на костиците, реално щях да знам колко дълго трябва да продължи рехабилитацията за да може въпросната да е максимално качествена.

Във единият случай направлението за диагностициране на едната "травма" трябваше да пропилея не малко време при личният си лекар. Във другият случай ще си остана само със съмненията от какво може да е предизвикана въпросната травма, без реално да узная какви са пораженията които са нанесени от нея.

Със личен лекар отказващ за такива проблеми (които нито са от най тежките, но не са от най леките) направления на пациентите си трудно се работи...

Нищо нека да си дойдеме на темата... Чакам да чуя препоръки за Джи Пи..

До сега имах среща със няколко лица относно целта но избора още не е направен...

Редактирано от Колчо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.