Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Въпросът ми е следния: 
Един ден, когато се прибрах вкъщи и си пуснах лаптопа - toshiba satellite a210-199 - да се включва, докато се преоблека, седнах на стола и не се беше включил. Това, разбира се, ме учуди и реших да го включа отново. След като го направих започна да зарежда както обикновено, но когато излезе надписа "TOSHIBA" екрана започна да се мести нагоре и надоу (както при старите телевизори с антени се случваше) и се изключи. Направих още няколко опита, но със същия резултат. Ако някой знае какъв е проблема, тъй като ми казаха, че е изгоряло дъното, но само за да си купя лаптоп от него сервиз, моля изкаже мнението си. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тоя АМД процесор като нищо ти е изгоряло дъното или видеото което е общо взето същото - пак до смяна на дъно отива.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ined написа:

С тоя АМД процесор като нищо ти е изгоряло дъното или видеото което е общо взето същото - пак до смяна на дъно отива.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.