Премини към съдържанието
retaer

Не мога да ъпдейтна Prestigio 5055

Препоръчан отговор

Имам навигация Prestigio 5055 и искам да ъпдейтна картата за България обаче нещо не мога да го направя.
Сега да уточна че в guid-а който имам по някаква случайност още пише ,че са ми дали sd карта ама ... точно нея не я намирам.И ползвам от тела една 8гб-това обаче на тела ми не я чете и викам да я вкарам в навигацията та да видим щото и преди тела някой път ми я е четял сума време и е спирал за малко и после пак обратното.Та както и да е. .. вкарам я ,връзвам всичко с usb кабел на навигацията ми изкарва че е свързано с pc-то обаче на Naviextras Toolbox нищо.Имам и регистрация в сайта им и пак нищо... някой някакви съвети ?Да си взема ли нова sd карта или ?Ако не освен да дам 20-30 лв да ми я обновят в технополис друго решение не виждам ако не са справя сам :Д

ПП: А сега както е като отворя програмата и цъкна log in ми пише да си вържа у-вото с pc-то посредством usb кабел :Д луда работа

Редактирано от retaer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.