Премини към съдържанието
Tomislav Todorov

Проблем с старт меню и лента с задачи

Препоръчан отговор

Здравейте !!! Днес си инсталирах анти вирусна и я пуснах , намери някакви вируси и ги изтри , накараме да ресна компютъра и след това ми направи лентата с задачи бяла -изписва ми  цвят на прозорците Windows Classic .... как да си го върна както си беше 

Без име.png

Без име1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон на сесктопа и персонализиране.Избери си тема и после си смени тапета.Каква антивирусна и откъде?

Оф не гледам, така маяй няма да стане.

На отстраняване на неизправности можеш ли да кликнеш? След това приложи поправките автоматично.След това включи десктоп уиндоус маниджър.

Контролен панел.Административни инструменти.Сервизи:

564x300x9aero.png.pagespeed.gp+jp+jw+pj+

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Десен бутон на сесктопа и персонализиране.Избери си тема и после си смени тапета.Каква антивирусна и откъде?

Оф не гледам, така маяй няма да стане.

На отстраняване на неизправности можеш ли да кликнеш? След това приложи поправките автоматично.След това включи десктоп уиндоус маниджър.

Контролен панел.Административни инструменти.Сервизи:

564x300x9aero.png.pagespeed.gp+jp+jw+pj+

не може да отстрани проблема пробвах , пробвах и да върна windowsa няколко часа на зад но неми дава  и нямам такава опция dekstop window manager... 

Редактирано от Tomislav Todorov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно антивирусната е затрила и файлове на системата или ги е блокирала. Като за начало посети тази тема и изпълни стъпките там, за да се знае със сигурност, че нямаш вече зарази. След това ще се види какво може да се направо по твоя проблем

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Tomislav Todorov написа:

Не, тук. Създай си там тема, за да могат колеги от HJT Team да ти прегледат лога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го видях в инсталирани програми иначе ми затвърждава мнението,че не струва! Не прави промени по системата докато те лекуват.Видях нещо на AVG но за мен е същата стока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

веднага я дейнсталирах  след това, мислех ,че проблема с "отстраняване на проблема  "  е от нея и за това 

Редактирано от Tomislav Todorov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Tomislav Todorov написа:

нищо не става 

Старт бутон в полето Изпълни(Run) пишеш това services.msc и Enter

Ще ти се отвори прозорец със списъкът с услуги... търси Themes и виж как е настроена тази услуга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, FR13ND написа:

Старт бутон в полето Изпълни(Run) пишеш това services.msc и Enter

Ще ти се отвори прозорец със списъкът с услуги... търси Themes и виж как е настроена тази услуга.

Без име.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Tomislav Todorov написа:

Без име.png

Старт-> Изпълни-> regedit-> HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Services/Themes и провери каква е стойността на "DependOnService".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда, защото човека вече има тема в нашия раздел и това е споменато, че ще се направи със скрипт щом се освободя от работа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Няма нужда, защото човека вече има тема в нашия раздел и това е споменато, че ще се направи със скрипт щом се освободя от работа.

Хубаво има тема и във вашия раздел, но да речм че стойността е тази "IThemes5.dll" .. спокойно може да я изтрие и да си реши проблема без външни скриптове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FR13ND написа:

Хубаво има тема и във вашия раздел, но да речм че стойността е тази "IThemes5.dll" .. спокойно може да я изтрие и да си реши проблема без външни скриптове.

И казвате за по-лесно ръчно да бърника в регистратурата? Ако е начинаещ потребител всяка неправилна намеса там може да бъде опасна. Да не говорим, че със скрипта ще почистим и други неща, които се виждат в логовете (системата като цяло е доста заразена). Да не говорим, че имам подозрения, че поста ви е базиран именно на информацията в моя (все пак има и разлика от 4 часа между двата), но на мен ми е все тази, кой ще реши проблема. Проблема е, че след като има тема там, едновременна работа в две теми може да обърка работата още повече и да доведе до неприятни последици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, B-boy/StyLe/ написа:

И казвате за по-лесно ръчно да бърника в регистратурата? Ако е начинаещ потребител всяка неправилна намеса там може да бъде опасна. Да не говорим, че със скрипта ще почистим и други неща, които се виждат в логовете (системата като цяло е доста заразена). Да не говорим, че имам подозрения, че поста ви е базиран именно на информацията в моя (все пак има и разлика от 4 часа между двата), но на мен ми е все тази, кой ще реши проблема. Проблема е, че след като има тема там, едновременна работа в две теми може да обърка работата още повече и да доведе до неприятни последици.

Направо преписах твоя пост :min04:Аз нямам проблем, а се опитвам да помогна и не търся съревнование!

Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Далеч съм от мисълта да си го меря, но няма значение. Извинявам се ако съм бил по груб, но съм спал 3 часа и съм малко заядлив.

Лека вечер!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.