Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Искам да си взема нов монитор. Основно ще се играят игри и гледат филми. Бюджета е 300 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми не знам как да го оправя. Единствения отговор който получих е да го сменя, което мога, и реших да се възползвам

А тези 8ms response time не са ли малко множко?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dell дали е монитор за игри? Той е рецензента тука.

https://www.jarcomputers.com/Dell-E2417H-238INCH-FHD_prod_MNLCDELLE2417HB.html?ref=prod

Тая фирма Никем и Емаг маркетингово ви зарибиха,че е по евтино да свикнете оттам да купувате ама вече не е! И какъм избор има там?

LG и Philips ми харесват като излъчване. Има разновидности на IPS

https://www.jarcomputers.com/Philips-227E6QDSW-_prod_MNLCPHILIPS227E6QDSW.html?ref=prod

Ма чакай ти откъде ще купуваш, смисъл си върнал стария?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си 3D телевизор! И го ползвай за монитор. Филмите от торент няма как да тръгнат без да вържеш телевизора. Дори да ползваш флашка, ще увиснеш с 3D субтитрите защото вградените телевизионни плеъри не ги четят. Ти си знаеш!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Mlechko написа:

Купи си 3D телевизор!

Телевизор и игри ? Мноооого лоша комбинация. Да споменавам ли, че response time-а на телевизора е множко за игри ? Аз предлагам това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, niki292002 написа:

Телевизор и игри ? Мноооого лоша комбинация. Да споменавам ли, че response time-а на телевизора е множко за игри ? Аз предлагам това.

Въобще Не Е Лоша. Съвременните Телевизори Имат т.н. Game Mode, Който Изключва Доста От Функциите на Телевизора И Намалява lag-a До Нива За Комфортен Геймплей.

Друг Е Въпроса, Че Телевизора Не Може Да Замести Монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Yvan Sergeev написа:

и графика на квадратчета

Защо Не Влезете В Някой Шоурум И Поцъкате На Конзолите, Които Са Вързани За Телевизорите.

Графиката Е На 6. Хората Отдавна Вече Играят Игри На Телевизорите Си И То На UHD Резолюция.

Влезте В Час.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

направо си личат квадратчетата

http://www.emag.bg/televizor-led-star-light-32-80-sm-hd-ready-32dm4000/pd/D1YV02BBM/

32 инча 

Резолюция на екрана (пиксели) 1366 x 768

на 21 инча е   1920  -1080 пиксела и като тея пиксели се разхвърлят на  1366  768  въруху 32 инча се получават квадратите 

ако се вземе съответно телевизор  ще е 50 лв по скъп ..... 21  инчов

Монитор LED Samsung 32"

610 лв 1920 -1080

Телевизор Smart LED LG 32LH6047, 32" (80 см), Full HD

630 лв 1920-1080 (  нищо не пишат за цветове и тнт явно нещо крият)

значи като се купува монитор трябва да се гледат освен инчовете и разделителна способност 32 инча и посочената  раздилетелна спозобност определено е зле 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, Ама Това В Поста Ти Не Са Телевизори, А Подобие...

Я Пробвай На Този:

SONY KD-43X8309C

Или На Този:

PANASONIC TX-49DX603E

Безмислено Е Да Спорим. Самият Аз Джиткам Понякога на Моето Sony И Всичко Си Е Наред С Графиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя съвет е ,да е Dell или HP все доказали се брендове от към качество. От LG стой далеч! (казвам го от не еднократен лош личен опит)

Това са моите предложения:

Монитор 23" HP x2301 Full HD 1920x1080

Монитор Dell SE2416H, 23.8" LED, IPS Full HD 1920 x 1080

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Soviet Soldier написа:

Моя съвет е ,да е Dell или HP все доказали се брендове от към качество. От LG стой далеч! (казвам го от не еднократен лош личен опит)

Това са моите предложения:

Монитор 23" HP x2301 Full HD 1920x1080

Монитор Dell SE2416H, 23.8" LED, IPS Full HD 1920 x 1080

Първият Е TN - Не Бих Го Препоръчал.

Вторият Е Екстра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Momolord написа:

Извинявай, Ама Това В Поста Ти Не Са Телевизори, А Подобие...

Я Пробвай На Този:

SONY KD-43X8309C

Или На Този:

PANASONIC TX-49DX603E

Безмислено Е Да Спорим. Самият Аз Джиткам Понякога на Моето Sony И Всичко Си Е Наред С Графиката.

колкото повече инчове предлагаш толкова повече се отдалечеваш от гейминга на тв ...точно при тея  ще видиш големите квадрати ако играеш майнкрафт няма да имаш проблем .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Yvan Sergeev написа:

колкото повече инчове предлагаш толкова повече се отдалечеваш от гейминга на тв ...точно при тея  ще видиш големите квадрати ако играеш майнкрафт няма да имаш проблем .

Ама Въобще Не Си Наясно С Гейминга И Телевизорите... Няма Смисъл Да Си Губя времето С Теб.

Размера Не Е От Значение, Пикселите Са Едни И Същи, А Съвременните Видеокарти Могат Да Се Справят перфектно С Обработката На Графиката.

Вземи Почети Малко, Че Аман От Пишман Специалисти В Тоя Форум.

How to play PC games on a 4K TV

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Dell дали е монитор за игри? Той е рецензента тука.

https://www.jarcomputers.com/Dell-E2417H-238INCH-FHD_prod_MNLCDELLE2417HB.html?ref=prod

Тая фирма Никем и Емаг маркетингово ви зарибиха,че е по евтино да свикнете оттам да купувате ама вече не е! И какъм избор има там?

LG и Philips ми харесват като излъчване. Има разновидности на IPS

https://www.jarcomputers.com/Philips-227E6QDSW-_prod_MNLCPHILIPS227E6QDSW.html?ref=prod

Ма чакай ти откъде ще купуваш, смисъл си върнал стария?

Всъщност, Dell са си най-добрите IPS  монитори в тоя клас. Аз съм с Philips  монитор и то малко по-висок клас от тоя, който предлагаш, но повярвай ми и той не е за игри ;) Да не говорим, че софтуера на Филипс е скапан и прави проблеми с натоварване на процесора точно по време на игри! В ниския клас монитори, дори нямаш възможност да се възползваш от тоя софтуер, който не е зле като цяло, но ти трябва премиум лиценз, за да имаш достъп примерно до калибровка на монитора. А тя трябва, особено за Филипс! Иначе все едно си дал пари на вятъра, получавайки нещо, което е можело да се вземе и преди 10 години. Да не говорим, че купувайки монитор, много хора трябва да следят и за наличието на ШИМ, която дразни част от хората и особено по-младите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам колко е стар тоя DELL на такава изгодна цена.Пише само IPS. Разновидностите не са ли по-нови технологии?

http://www.pcstore.bg/bg/pc-monitori/monitori/monitor-dell-e2417h-23-8.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Momolord написа:

Размера Не Е От Значение, Пикселите Са Едни И Същи,

хубаво щом са едни и същи максимална резолюция 2000x2000  на 20 инча и същата на 40 инча

преди 3 часа, Momolord написа:

Вземи Почети Малко, Че Аман От Пишман Специалисти В Тоя Форум.

How to play PC games on a 4K TV

1 на какво растояние се играе на  този телевизор

2 дребните букви могат ли да се четат като е по отдалече

3 големите букви размани ли са 

4 мърдаш ли си главата за да видиш  какво става по ъглите на екрана ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

хубаво щом са едни и същи максимална резолюция 2000x2000  на 20 инча и същата на 40 инча

1 на какво растояние се играе на  този телевизор

2 дребните букви могат ли да се четат като е по отдалече

3 големите букви размани ли са 

4 мърдаш ли си главата за да видиш  какво става по ъглите на екрана ?

Казах Ти, Видеокартата Обработва Една И Съща Информация При Еднаква Резолюция - Просто Пикселите Са По-големи.

Повтарям За Последно, Не Ги Разбираш Нещата И Само Даваш Грешна Информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Momolord, предпочитам да си взема нормален монитор, но искам да попитам каква е разликата между va и ah-ips матрица и кой от двата монитора е по-добър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Ivo Belitz написа:

Momolord, предпочитам да си взема нормален монитор, но искам да попитам каква е разликата между va и ah-ips матрица и кой от двата монитора е по-добър?

Има Купища Информация В Нета За Разликата Между Двете Технологии...

Няма Да Ги Изреждам, А Само Ще Кажа, Че Аз Лично Бих Си Взел VA Монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.