Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Коя карта не виждам да си я написал може и да е защото съм от телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ограничена - може да ти ползва цялата инсталирана РАМ което си е чиста загуба за толкова кекава карта ако за тая става въпрос http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-Braswell.146746.0.html

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Vladimir Danailov написа:

Intel HD graphics Braswell

Видях 1 минута след коментара ми както и да е видео картата е вгеадена тоест използва споделена памет. Тоест ако имаш 4 рам видео картата най-веровтно ще използва максимум до към 2гб. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам защото като щракна настройки на монитора и ми излиза 32 мб видео памет и още около 1350мб споделена памет,и неможе да ми тръгне дори и играта PES 2012,мога ли да увелича използваната памет и да намалее споделената.Възможно ли е да е заради драйверите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Vladimir Danailov написа:

Питам защото като щракна настройки на монитора и ми излиза 32 мб видео памет и още около 1350мб споделена памет,и неможе да ми тръгне дори и играта PES 2012,мога ли да увелича използваната памет и да намалее споделената.Възможно ли е да е заради драйверите 

Казано просто вградената видеокарта ти взима от рамта 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си казал модела на картата(5500, 4200...)Braswell е модела на процесора, тъй като видеото и процесора са заедно. Не, не можеш да увеличиш видео паметта, това го прави само Windows. Когато е малко, видеото взима от ram-та, за да компенсира производителността.

Редактирано от Евгени Симеонов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В BIOS трябва да има настройка за задаване на максималната за използване памет за видеото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Vladimir Danailov написа:

Доколкото знам в биос се влиза когато включиш компютъра се спами определен клавиш Del f12 f2 

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи картата ти ползва (хаби) 1792 мегабайта памет, ако и с толкова много не ти тръгва играта - проблема не е с паметта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да вдигнеш паметта която е постоянно заета от 32 на 128 мб ?

Ако има изобщо такава настройка лаптопа , ще е в BIOS-а.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка, който дадоха горе, показва И как вървят различни игри. Общо взето не вървят дори на 1024х768. В интерес на истината, ако се намалят до минимум настройките за графиката, може и да тръгнат  на резолюция 800х600 или дори на 640х480. Възможно е да се играят много стари игри, но не и сравнително нови.  А видеопаметта както казаха, може да се увеличи като влезеш в BIOS при стартиране на лаптопа, ако изобщо има такава опция. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.