Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте извинявам се ако съм сгрешил раздела опитах се да намеря "магазинче" но не открих.

Та имам platstation 4 ultimate player edition 1TB от около 3 месеца но не ми допада много на стилът ....страхотна система е особенно след последните ъпдейти но не е за мен затова искам да опитам с XBOX никога не съм притежавал нищо на майкрософт освен windows разбира се :D  

В  перфектно състояние са конзолата и джойстикът.

Конзолата е в пакет с 20~ игри hdmi cable ,1 Dualshock 4 и playstation плюс абонамент за мултиплейър.

В замяна търся XBOX one S  (главно заради вграденото захранване ) ще е супер ако има поне 1 игра да разнообразявам докъто  си купя тези които харесвам .

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може да се продаде    втора ръка в олх  или за бартер  или да се купи от някой там 

гаранция никаква 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

закакво ми е да продавам като ще купувам същото ......конзола? Има много хора които искат да преминат към плейстейшън заради по добрите характеристики  по този начин може да помогна на някой като мен ....който се опитва да мине на другия бряг :D в OLX нямам работа ...никога не съм намерил нещо качествено там .Също така   в България хората които могат да си позволят конзола са малко още по малко тези които наскоро са си взели xbox и ще могат  да си купят плейстейшън само защото не им допада..затова смятам че имам шанс :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Venci Velikov написа:

.страхотна система е особенно след последните ъпдейти но не е за мен затова искам да опитам с XBOX никога не съм притежавал нищо на майкрософт освен windows разбира се :D  

В  перфектно състояние са конзолата и джойстикът.

Конзолата е в пакет с 20~ игри hdmi cable ,1 Dualshock 4 и playstation плюс абонамент за мултиплейър.

В замяна търся XBOX one S  (главно заради вграденото захранване ) ще е супер ако има поне 1 игра да разнообразявам докъто  си купя тези които харесвам .

преди 17 минути, Venci Velikov написа:

закакво ми е да продавам като ще купувам същото ......конзола? Има много хора които искат да преминат към плейстейшън заради по добрите характеристики  по този начин може да помогна на някой като мен ....който се опитва да мине на другия бряг :D в OLX нямам работа ...никога не съм намерил нещо качествено там .Също така   в България хората които могат да си позволят конзола са малко още по малко тези които наскоро са си взели xbox и ще могат  да си купят плейстейшън само защото не им допада..затова смятам че имам шанс :) 

тук ще намериш всеки има прейстейш и хбокс с удоволсвие ще ти  го даде ... , размяна за шит 1 за шит 2

///////////

най - близко до логиката е да се продаде плейстейшъна и да се вземат парите ако нещеш си го пази

и си купуваш хбокс нов или втора ръка .

/////////

много хора могат да си позволят xбокс и ps   стига да им е в ценностната система .

////////////  по магазините не правят ли демонстрации безплатни 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продаваш го някъде и си купуваш Xbox One S. Не рискувай с бартери, особено на нещо, което няма да можеш да тестваш. (зависи къде)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.12.2016 г. в 2:33, Venci Velikov написа:

Мерси веднага го посещавам :) а ако има хора които наблюдават тази тема и се интересуват мога ли да споделя линка тук ? Все пак е ваш  магазин :D 

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Недко
      Здравейте !

Положението изглежда по следния начин :
      Потребителят е логнат в акаунта си (вероятно на самата PS 4)
      После се опитва да стартира играта,  и да влезе в Playstation Network,
      показват се следните текстове,
      Sign in to PlayStation Network to use network features (NP 31730-4)
      след щракане на бутона за изпълнение показва :
      Update the system software to use network features
      като изберем Update Now
      в средата на екрана се показва текст The foilowing version of the system software is available
      Version 6.00 
      а горе вляво излиза прозорче с текст Cannot Download Version 6.00
      Като изберем Update Later, "корицата" на играта показва текст "Login Failed"
      Накрая стигаме до текст An error has occured (CE-30002-5)

Проверих в Гугъл какво има писано по проблема
      https://www.google.bg/search?q=sign+in+to+playstation+network+to+use+network+features+(np-31730-4)&oq=sign+in+to+playstation&aqs=chrome.2.69i57j0l5.26256j0j7&client=ubuntu&sourceid=chrome&ie=UTF-8
      повечето хора пишат, че от поддръжката са им отговорили, че вероятно по-късно ще се оправи.
      Един отговор има, да се проверят настройките на интернет връзката,
      друг пише, че е направил рестарт на Плейстейшъна, рутера и проблемът се е решил.
      Само дето тези отговори са от 2014 г, а вероятно оттогава досега на сървърите са се накачили още хиляди играчи.

Сега опитах с търсене в Гугъл по последния код на грешката (CE-30002-5)
      и ще прочета какви решения са намерили.
      Видях това тук (решение) и сега ще опитаме да го повторим.
      https://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Support/error-CE-30002-5/m-p/25640868#M122363
      Моля за съвет или за линк, ако някъде вече е писано по темата !

Предварително благодаря !
    • от PigManu
      Безплатно изтегляне на играта за членове на PS Plus!!!
      https://store.playstation.com/en-bg/product/EP0002-CUSA02624_00-BLACKOPS3GAME000
    • от Иван С.
      Ако си взема ФИФА 18 на PS4 Slim нужен ли е някакъв абонамент ако си играя просто у нас с приятели / 1 v 1 / трябва ли да плащам нещо допълнително или не? Също за други игри трябва ли да се плаща някакъв абонамент? 
      Нямал съм PS тъй като не ме влечеше преди и сега обмислям да си взема и затова питам този странен въпрос
    • от taika
      Здравейте, имам въпрос. Мисля че PS-то ми загрява прекалено много. Не знам за какви градуси става въпрос. Когато пусна някоя игра мястото където е хард диска и захранването е горещо на допир, а перката която е на процесора мисля си работи на бавни обороти. Това нормално ли е за PS4 или трябва да се притеснявам? Благодаря Ви!
    • от Кирил Тодоров
      Здравейте,
      Някой може ли да ми препоръча Playstation зала в София? 
      Играта сам в нас започна да ме отегчава и търся малко по-социално място където мога да играя с други хора.
      Мерси предварително за отговора.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.