Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В интернет не можах да открия кой знае колко информация относно производителя, но ми се иска да чуя и мнения от първа ръка за марката и дали си струват парите, които им търсят румънците:

22", Full HD, 1920x1080 - 180 лв.?

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може да лъжат за резолюцията другите 24 инча и 19 са ги писали  1366 x 768

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Производителят на компонентите няма да ти стане известен докато не го отвориш,  а няма голямо значение кой го е сглобил. 

Ако картината ти харесва значи е ок. Парите са смешни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, zemonti написа:

Парите са смешни.

измислили са го да са на печалба няма да се прецакат да го дадът по евтино>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно е Вестел под друго наименование. Аз нещо не го намирам модела, вие къде го намирате не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По румънските и унгарските сайтове. Не е сред марките на Vestel по-скоро е от световно неизвестен китайски производител

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих го. А дали е китаец или не има ли значение за тези пари както са казали. 22 инча са прекалено малко за ТВ, освен ако няма да се гледа от 1 метър, или пък ще се ползва за вилата/кухнята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време и аз реших да си закупя от въпросната марка! Още с доставката не тръгна изобщо! Та, не е същоя модел, но знам ли! Гледам в някои отзиви пишеше за проблеми с USB-то, за неравномерна яркост на пикселите. Все пак говорим и за бюджетно устройство, а всички такива си имат по някоя тресчица за делкане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такъе случай мисля да се възползвам от опцията за връщане в рамките на 14 дни (май ги направиха и 30?). Ясно е, че не може да се очаква кой знае какво, но поне да няма някакви фрапиращи недостатъци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го върнеш ако не ти хареса или се скапе до 30 ден и ще ти върнат парите след минимум още един месец като ти удържат 6 лева за транспортни разходи.

Ами ако решиш да го задържиш и се скапе на 31 ден? Има една поговорка много подходяща за случая:

НЕ СЪМ ТОЛКОВА БОГАТ, ЧЕ ДА СИ КУПУВАМ ЕВТИНИ НЕЩА

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, ined написа:

Бе, въпрос на късмет си е! Аз, след като върнах си закупих пак бюджетка, но от стандартен магазин и съм повече от доволен. 

Инак въпросната марка върнах след прегледа и теста веднага на куриера т.е. замина си на 10-тата минута

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще го върнеш ако не ти хареса или се скапе до 30 ден и ще ти върнат парите след минимум още един месец като ти удържат 6 лева за транспортни разходи.
Ами ако решиш да го задържиш и се скапе на 31 ден? Има една поговорка много подходяща за случая:

Ще го върна гаранционно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам от къде искаш да купуваш. Гледаш, оглеждаш и тестваш, та ако ще куриера да "рита" и ако има нещо връщаш на момента. Гаранционно ще върнеш, но ще има да чакаш 30 - 40 дни + куп бумащина и разправии, уговорки.

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм казал от къде в първия пост, по-досетливите схващат, просто не исках да правя "реклама" на сайта, колкото и тъпо да звучи. :) Още по-малко да се индексира темата ми в гугъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.