Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Наскоро ми преинсталираха компютъра преди това нямах проблеми но сега въобще не може да ми се свърже телефона свалях драйвери пробвах не става продължава да изписва че не е разпознато устройството
с samsung s 3 GT-I9300 съм а компютъра ми е с windows xp може ли някой да помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Какви са компонентите?

Какви компоненти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви части настолен компютър е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от различни сайтове пробвах защото в официалния сайт на самсунг вече няма за тази марка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А драйвери за компютъра има? Да прехвърляш снимки ли? И като флашка не го разпознава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го разпознава да за прехвърляне на файлове иначе самия порт си работи защото се зарежда батерията на телефона но до там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XP не умря ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз имах същия проблем така и не го оправих но за друга марка стигнах до извода че може би трябва блутут 

пробвай с драйвера за дъното на xp  за usb  портове .

драйвери  оригиналните от диска на дъното и  програмата  от диска на телефона ако съществуват такива 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 часа, pinkbaby написа:

Наскоро ми преинсталираха компютъра преди това нямах проблеми но сега въобще не може да ми се свърже телефона свалях драйвери пробвах не става продължава да изписва че не е разпознато устройството
с samsung s 3 GT-I9300 съм а компютъра ми е с windows xp може ли някой да помогне

С този пробва ли:  http://www.driverscape.com/download/gt-i9300

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте модел на дънната платка все пак. Ако не го знаете, копирайте текста по-долу в получер шрифт, стартирайте cmd и поставете текста. На работния плот ще се появи файл с име mboard.txt. Отворете го, копирайте съдържанието му и го поставете тук.
wmic baseboard get product,Manufacturer,version,serialnumber > %userprofile%\desktop\mboard.txt

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък си оправих моя по случайност  с драйвери за по стар модел вкарани ръчно и програма за трансфер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Yvan Sergeev написа:

програма за трансфер

?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ExaFlop написа:

?

СПЕЦИАЛИЗИРАНА програма  която върви с телефона и позволява да се свърже към PC   с USB  и прехвърляне на файлове он едно място на другото .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, pinkbaby написа:

Предполагам използваш Киес? Пробвай следното на телефона:

Отиваш в "Settings" > "Developer Options"

Включваш "USB debugging".

След това  свързваш USB кабела от телефона към PC.

PC би трябвало да инсталира някакви драйвери, след което махаш кабела, отиваш в настройките на телефона и изключваш дебъгването, и след това отново свързаш USB от PC към телефона.

Редактирано от frozener (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С изключен "USB debugging" едва ли ще създаде и монтира картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, ExaFlop написа:

С изключен "USB debugging" едва ли ще създаде и монтира картата.

Ми някакви хора разправят, че по този начин са го оправили. При моя Уиндоус също имаше проблем и не разпознава устройстовото. Също така авторът или авторката да пробва да ъпдейтне Киес и да пробва да се свърже през друг USB port, защото може да е повреден. Или пък може Уиндоуса или някоя друга програма нещо да блокира Киес или нз.

Редактирано от frozener (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, pinkbaby написа:

Не го разпознава да за прехвърляне на файлове иначе самия порт си работи защото се зарежда батерията на телефона но до там

Това, че зарежда батерията не означава, че порта работи. Флашка разпознава ли на който и да е  USB port?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.samsung.com/bg/support/usefulsoftware/KIES/

Влизаш тука и си теглиш софтуера KIES. (не  KIES 3, а само KIES). Инсталириш и стартираш и си включваш телефона към компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, hayduk22 написа:

Това, че зарежда батерията не означава, че порта работи. Флашка разпознава ли на който и да е  USB port?

При мен се е случвало и да зарежда, кабела да не работи. Така че има вероятност и да не е от самия порт или драйвера за него, но и от самия кабел за връзка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Black_Station написа:

При мен се е случвало и да зарежда, кабела да не работи. Така че има вероятност и да не е от самия порт или драйвера за него, но и от самия кабел за връзка!

Затова предложих да включи флашка за да е ясно къде е проблема

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.