Премини към съдържанието
Mr.n0b0dy

Въпроси за amp и звукови карти

Препоръчан отговор

Поръчах си Sennheiser HD518, 50 ома са така, че ще ги захранва и телефон и нормално пц, но има ли смисъл да слушам некомпресирани аудио файлове, защото според мен си трябва amp за да се усети разликата.

За да усетиш истинското качество на звука са нужни в комбинация добра звукова карта и AMP, но ако вградената такава на дъннката платка е добре изолирана от ел. смущение то би трябвало нещата да са задоволителни и само със amp нали? Малко ми е неясно защото от скоро започнах да чета за тези аудио спецификаций само за да избера правилните слушалки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Асус Хонар 7 https://www.asus.com/Sound-Cards/Xonar_U7/  ти е достатъчен и не ти трябва усилвател. Ако ти трябва усилвателя за телефона само, няма никакъв смисъл. Аз съм с НD598 и тази карта се представя повече от добре.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не за телефона няма смисъл и не ми трябва. Значи и само карта ще свърши работаа..С външна е по-добре нали заради по-малката вероятност от смущения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Mr.n0b0dy написа:

Не за телефона няма смисъл и не ми трябва. Значи и само карта ще свърши работаа..С външна е по-добре заради по-малката вероятност от смущения.

Кажи за какви смущения говориш. Да не би да живееш в трафопост?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нее.. Просто нали за такава цел се взима звукова карта заради ел. смущенията на дънната платка. Сега са по-усъвършенствани де, но по принцип говоря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.