Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте замислил съм да си купувам дрон и за момента съм скасил избора между DJIMAVIC Pro и DJI Phantom 4 Pro . И за двата гледах ревюта , чух както лоши така и добри коментари , и не съм сигурен . Иначе като гледам Sample снимки и клипове съм доволен и от двата .  Едното което мисля , че не ми харесва е , че Mаvic не може да снима 4K /60fps докато при P4 може . И все пак кажете ми вашите мнения  и догодина като събера парички да знам кое да взема . :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти сравняваш два различни класа дронове. (phantom 4 е с 500 евро по-скъп)

Естествено, че Phantom 4. Може да лети по-бързо, има повече функций, 3 минути повече време на летене. Но до година има време - когато ги събереш тогава избирай.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен ми е интерестно тези дронове как ще се представят след 10 годони в градовете

забелязал съм че като се кача в електромобил имам проблеми с обхвата на мобилния телефон, а пък какво ще стане като се напълни града с такива колички

днешните технологии за радио контрол трябва да се усъвършенстват или остават в миналото

Редактирано от Без умствен капацитет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз много съм се навил на този дрон https://dice.bg/dji-phantom-3-professional-dron-s-kontroler-za-upravlenie-ot-iphone-ipod-ipad-and-android-ustroistva-bql--item26995 . Сега след НГ започвам да събирам пари и се надявам в най-скоро време да си го взема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/11/2016 в 22:04, Antim Petkov написа:

Защо не погледнеш и GoPro Karma?

DJI-то и GoPro Karma-та са съвсем различни класове дронове. Все едно да сравняваш ферари и трабанче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.