Премини към съдържанието
YanV13

Няколко презентации/слайдшоу едновременно

Препоръчан отговор

Здравейте!

Трябва ми програма, която да може да подкара поне 4 слайдшоу презентации.

Към един компютър са свързани 4 различни монитора на които вървят четири презентации.Досега използвах МониторсЕниуеър, но тя предлага само пробен период без безплатна версия.Трябва ми нещо безплатно, което да ми върши работа.

Редактирано от YanV13 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SlideDog Free е плеър за мултимедийни презентации, чрез който можете да оформите един общ плейлист с материали, които искате да представите. Това са PowerPoint и Prezi презентации, PDF файлове, видеозаписи (вкл. клипове от YouTube), документи ...

Нещо  такова ли ти трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Nedelcho Nedelchev написа:
SlideDog Free е плеър за мултимедийни презентации, чрез който можете да оформите един общ плейлист с материали, които искате да представите. Това са PowerPoint и Prezi презентации, PDF файлове, видеозаписи (вкл. клипове от YouTube), документи ...

Нещо  такова ли ти трябва

Ами ще я пробвам тази програма.Благодаря!

Към един компютър са свързани 4 монитора, видео картата е Quadro нещо си..целта е на всеки монитор да върви различна презентация на слайдшоу.Споменатата по-горе програма върши перфектна работа, но беше само за временно ползване.Търся безплатен заместител.Просто програма, която да може да подкара 4 слайдшоуа на един компютър и разбира се с възможност да прехвърлям презентациите на различните монитори.

П.п. Става въпрос за презентации на MS Powerpoint.

Редактирано от YanV13 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става с тази програма.Опцията за повече от един монитор е само за платената версия.Продължавам да търся.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, YanV13 написа:

Не става с тази програма.Опцията за повече от един монитор е само за платената версия.Продължавам да търся.

Може би е добре да преосмислите желанието си за нещо безплатно. Даже и да има ще е поорязано към функционалност

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.12.2016 г. в 11:30, capnemo написа:

Може би е добре да преосмислите желанието си за нещо безплатно. Даже и да има ще е поорязано към функционалност

Въпроса е да подкара 4 слайдшоуа...за друго не ми трябва, но вече 3-ти ден не намирам нищо. :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.