Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ще се радвам да ми препоръчате Лаптоп в рамките на 600-650 лева. Ще го използва приятелката ми, затова изключвам като вариант тези, които масово се предлагат във форума втора употреба. Игри няма да се играят, ще се използва предимно за браузване и филми, офис пакет. Към екрана няма предпочитания 15,6". 4 гБ. Рам с възможност до 8 гБ. В бъдеще може да сложа и SSD на мястото на оптичното дисково устройство, затова за сега не е необходимо. Чудя се вградената карта добър вариант ли е и дали е подходяща за HD филмчета. Навсякъде чета, че е по-добре да е с процесор на Intel. Нямам преки наблюдения, от 2 години и половина използвам лаптоп с AMD A10 процесор и за сега не съм имал проблеми, а навсякъде ги хулят :D , когато го взимах не съм водил проучване, кои са по добри, но сега искам да се подсигуря. 
Харесах този ASUS http://www.emag.bg/laptop-asus-s-procesor-intelr-coretm-i3-5005u-2-00ghz-broadwelltm-15-6-4gb-500gb-dvd-rw-intelr-hd-graphics-free-dos-chocolate-black-a540la-xx554d/pd/D3JG92BBM/?ref=prod_CMP-162_785_7237  ,но не съм наясно дали процесора и вграденото видео са достатъчно добри за гореспоменатите задачки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И Процесора, И Вградената Видеокарта, И Рам Паметта Са Предостатъчни За Посочената Дейност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като гледам изискванията,даже и с по-малък бюджет можете да минете.Ето едно предложение от мен.

HP 250 G4 (N0Y32ES), дву-ядрен Intel Pentium Processor 3825U

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, onogondur написа:

Така като гледам изискванията,даже и с по-малък бюджет можете да минете.Ето едно предложение от мен.

HP 250 G4 (N0Y32ES), дву-ядрен Intel Pentium Processor 3825U

Като цяло се търси оптималното за тези парички. На пръв поглед процесорът на този е доста сходен с този на Asus-а. Не мога да разбера графичния процесор какъв е. Така като гледам екранът е матов, което си е плюс за мен. Благодаря за включването :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия машина са направени от рециклирана пластмаса от чаши за кафе .Първото нещо което ще им се счупи са кекавите панти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Иво Димов написа:

Тия машина са направени от рециклирана пластмаса от чаши за кафе .Първото нещо което ще им се счупи са кекавите панти :)

Какво ги правите тия лаптопи, да попитам аз :D , че така се чупят. От каквато ще пластмаса да са... виждал съм го моя отвътре к'ъв е червен :D  За тия пари, толкова :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари се взима класна машина 2-ра ръка  със около 5 пъти по-добър,качествен и производителен хардуер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Иво Димов написа:

За тия пари се взима класна машина 2-ра ръка  със около 5 пъти по-добър,качествен и производителен хардуер

Ще съм благодарен да дадеш предложение :) , но моля те. съобрази това, че ще се използва от момиче, искам да кажа да се обърне внимание на компактността му. Женския мозък работи по друг начин :D , не можеш да го убедиш, че може да е по обемист и "грозен", но ще върши повече работа и ще е по-производителен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
лаптопи HP Spectre XT Pro Ultrabook
  • Екран: 13.3" (1366x768, Матов)
  • вградена WebCam
  • Процесор: Intel Core i5-3317U Intel Core i5-3317U (1.7GHz, max 2.6GHz, 5GT/s, 2 Cores, 4 Threads)
  • Памет: 4GB DDR3 (max 4GB)
  • Хардиск: 130GB SSD
  • Видео карта: Intel HD4000
  • Оптично устройсто: НЯМА
  • Друго:WWAN(3G), WLAN, LAN, Bluetooth, Cardreader, HDMI, 2*USB 3.0, HD Audio
  • Тегло: започва от 1.395кг
  • Лаптопи втора употреба
  • Гаранция: 12 месеца
цена: 590 лв

HP EliteBook 8470p

Първия е от сабинчо.ком

Редактирано от Иво Димов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.