Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Компютъра ще ми трябва за игри главно за CS:GO и компютъра трябва да е сглобен за да мога да го взема на изплащане и да е от по-известните сайтове. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/55796p1r55267p1r57609p1r2250p1r57469p1r56746p1r53749p1r53056p1rf.html

п.п. Ако се купува януари процесора се заменя с I3-7300 които работи на 4GHz и е за предпочитане за CS; GO а и не само.

Иначе може да се спести като се вземе по-евтина кутия също така ако вземеш HDD са ти още 200 лв. по-малко.

Дъно ако вземеш с два слота също ще излезе по-евтино. Какви компромиси ще правиш си е твое решение.

Едит; Процесора с нормален охладител излиза 14 лв. по-евтино от колкото с фабричния за това съм ти сложил Tray варианта.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето - 

ASROCK H110M-HDS LGA1151 
i5-6500 3.2GHz 6MB LGA1151 BOX 
8GB DDR4 2133 KINGSTON 
HDD TOSHIBA DT01ACA100 1TB 32MB SATA3 
SAPPHIRE NITRO+ OC RX 480 8G L 
EVGA 430W 80 PLUS 100-W1-0430-KR 
DeepCool Case ATX - DUKASE - USB3.0 

Обща стойност - 1 522.98 лв. с ДДС Някой лев отгоре, но повярвай по-добре така, отколкото да се орязва нещо.

Добави си ги в количката, тъй като нямам време, иначе изтегли заем от банка и изплащай на банката, че на никем лихвата е голяма.

Редактирано от kyoshinn (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Roujin Z написа:

Едит; Процесора с нормален охладител излиза 14 лв. по-евтино от колкото с фабричния за това съм ти сложил Tray варианта.

За едни 14 лева не ми се струва удачно решение Tray процесора. (най-вече защото имат само 1 година гаранция)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи някое от предложенията с i5-6500 , понеже CS:GO е процесорно-интензивна игра.
Първото предложение изглежда най-добре.

Успех 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.