Премини към съдържанието
vasilevsa

Може ли да се ползва БТК АДСЛ със собствен рутер

Препоръчан отговор

здравейте. Може ли да се използва интернета на БТК с друг вид рутер имам предвид не от техните щото увисват много? Би следвало да може моля ако някой си е конфигурирал така мрежата да ми даде насоки. Купих рутер на дойчетелеком много добър мисля че следва да се получи с него.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам ще трябва да въведеш настройките, които можеш да получиш на 123 ако си абонат на Виваком.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tо настройките ще ги запиша влизал съм в модема оригиналния и съм ги видял. Мисълта ми е дали става и дали някой го е правил? Имам предвид  да се премахне техния модем и с този който имам. а не новия да се навърже след този на виваком

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление не съм ползвал ADSL услугите на Виваком, но нищо не ти пречи да им се обадиш, да ги помолиш да те свържат с техниците и да ги питаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

те не вършат работа щото казват, че е забранено и по принцип за себе си са си прави ма и аз съм си прав за мен си щото устройствата им увисват при повече връзки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е моделът на модема и с какъв искаш да го заместиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, ExaFlop написа:

Какъв е моделът на модема и с какъв искаш да го заместиш?

Pirelli – DRG – A124G искам да го сменя със Speedport W723V Typ A

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твоят рутер предполагам има ADSL подръжка. По принцип обикновен рутер без ADSL можеш да включиш просто към един от портовете на vivacom модема. Иначе определено трябва да попиташ Vivacom

Редактирано от plamenbm86 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamenbm86 написа:

Твоят рутер има ли ADSL подръжка? Защо искаш да го сменяш? По принцип обикновен рутер можеш да включиш просто към един от портовете на vivacom модема.

Да има четох му мануала на пдф , защото е по-качествен и не висне така при повече връзки за портовете съм сигурен че става но мисълта ми е да се смени основния модем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, vasilevsa написа:

Да има четох му мануала на пдф , защото е по-качествен и не висне така при повече връзки за портовете съм сигурен че става но мисълта ми е да се смени основния модем

Най-вероятно не е сертифициран от компанията и или няма да можете да се свържете заради настройки или директно ще блокират акаунта ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало безпроблемно да заместиш.
Настройка на my.contact.bg - вписване с регистрационните данни

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да може да активираш този рутер. Услугата ще тръгне само ако въведеш потребителско име и парола за PPPoE сесията, но от Виваком няма да ти ги предоставят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.