Премини към съдържанието
4erpaka

Заслужава ли си ъпдейтването на Win7?

Препоръчан отговор

Здравейте,

При инсталация на Win7, който е от 2011 или недокоснат, заслужава ли след това да се ъпдейтва машината до днешна дата, или е хабене на време, нерви, ресурси и като цяло силата на машината?

Поздрави и весело неделно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, ще спестиш много време и ще останат много по-малко ненужни файлове,

ако форматираш диска и инсталираш вече ъпдейтнат windows 7 sp1

Редактирано от ined (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще може да се update Win7, Microsoft май му спряха подръжката....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спряли са на XP.  7 е до  2020, то и XP Може да да се ъпдейтва, ама това е друга тема.

Ако седмицата е много стара - както е в случая, трябва да се инсталира Windows 7 Service Pack 1 , ако има нужда... и ще се ъпдейтва. https://support.microsoft.com/en-us/help/13853/windows-lifecycle-fact-sheet

Питано е и съвсем наскоро: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш една 7-ца с вграден SP1, спираш ъпдейтите и не се занимава с глупости.

Редактирано от Евгени Симеонов (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не си струва да мъчиш харда колкото да ти е бърз нета тези ъпдейти ще се свалят и инсталирват цял ден и без това хабят много място на цто .Както каза колегата пред мен слагай 7 с SP1 изключвай ъпдейтите и си свиркай ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

онзи ден преинсталирах компа с една 7-ца 32битова. намери си СП1 и даже пита дали не искам 10-ката. забравих да спра автоматичните ъпдейти и цял ден товареше компа на 60% и 800-1Гб рам до момента на изключването му.

та сваляй СП1 и спирай всичко - както казват експертите, хакерите така или иначе ще ти включат компа  в бот-нет мрежа и оттова "няма оттърване".

живей си живота и чакай някой ден "на врата нинджи, който да ти ударят шамари с крак"  и лицето Я.К. - агронома без качулка с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако разполагате със свободно дисково пространство можете да заделите един партишън  за 10 и да тествате физически операционната система, като в същото време на друг партишън имате 7.

Windowa 7 e добра и не бих се разделил със 7. За това ползвам дуал бут. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.12.2016 г. в 10:54, 4erpaka написа:

Здравейте,

При инсталация на Win7, който е от 2011 или недокоснат, заслужава ли след това да се ъпдейтва машината до днешна дата, или е хабене на време, нерви, ресурси и като цяло силата на машината?

Поздрави и весело неделно.

Зависи за какво го използваш. Ако ти трябва банкиране, ще ти се наложи да го ъпдейтнеш. Уин 10 е по-добра ОС дори и за стари машини, затова съветвам направо натам да се насочите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 13 часа, Tanner Foost Foust написа:

Windowa 7 e добра и не бих се разделил със 7

аве ти ми дай валиден ключ за перманентна активация на 8,1 и нито седмица ще погледна, нито десетка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.