Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Има ли някой, който е работил в Лафка, искам да попитам за мнения? Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майка ми работи в лафка доволна е работата е много също и отговорнистите . Отношението с клиента трябва да ти е номер 1 в работата в днешно време ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз работя с клиенти но в друга сфера по сложна от лафка ми е работата но моята отговорност  е по - голяма от лафката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, adersa написа:

Майка ми работи в лафка доволна е работата е много също и отговорнистите . Отношението с клиента трябва да ти е номер 1 в работата в днешно време ..

лафка има ли почивен ден или всеки ден работи? А когато колежката на майка ти има почивен ден, тя и двете смени ли поема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лафка няма почивен ден на повечето лафки кварталните са 3 колежки на смени едната е дневна а другата е слетобедна до 10 вечерта  а третата почива 2 дена . Но при кварталните лафки работиш 4 дена тоест 2 дневни и 2 слетобедни до 10 вечерта  и после почиваш 2 дена . На лафката където работи майка е денонощна пак са по 3 смени едната работа сутрин от 7 до 7 вечерта а другата от 7 вечерта до 7 сутринта тоест там работиш само 2 дена един ден дневна , след това нощна смяна . Но такива смени има само май на лафките , които са на центъра . Кварталните са си до 22 часа . Споко има работа има клиенти ...

Питай в твоя град там дето работят в лафките да ги питаш как са условията ..Нямаш ли познати дето работят там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи кварталните са три, а не две колежки, както си мислех. А има ли случай клиенти да крадат вестниците отвън например?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май си зависи в кой град в Лафка работиш  - в Русе - трябва да няма работа за чистачка, за да се хванеш в Лафка - отврат е!!!!!

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ExaFlop написа:

Май си зависи в кой град в Лафка работиш  - в Русе - трябва да няма работа за чистачка, за да се хванеш в Лафка - отврат е!!!!!

Защо е отврат в Русе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valka79 написа:

Значи кварталните са три, а не две колежки, както си мислех. А има ли случай клиенти да крадат вестниците отвън например?

За вестници незнам но крадат други неща като списания например или билети . Обаче трябва да се маркира всички билети , които клиента си е купил и да се изплащат ако не си го изплатил или маркирал ти взимат от заплатата пари толкова колкото е спечелил клиента поне така съм чувал .... Също трябва да се внимава и приемането на стока не да вземеш стоката а ти в терминала да не си отметнала всичко се следи от до ...

Навсякъде са по три дори и денонощните ако едната почива два дена другите две бачкат ...

А да тука малко се обърках на скоро имаше един случай в една лафка в моя град една дала парите на клиента от печалбата обаче не е прибрала билета за отчет това е нарушение и ти взимат от заплатката парите при всеки който продава подобен тип билети е така на тото , лафки , еврофутболи ако не си вземеш изплатения билет за отчет ти взимат пари от заплатата толкова колкото е печалбата ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, adersa написа:

За вестници незнам но крадат други неща като списания например или билети . Обаче трябва да се маркира всички билети , които клиента си е купил и да се изплащат ако не си го изплатил или маркирал ти взимат от заплатата пари толкова колкото е спечелил клиента поне така съм чувал .... Също трябва да се внимава и приемането на стока не да вземеш стоката а ти в терминала да не си отметнала всичко се следи от до ...

Навсякъде са по три дори и денонощните ако едната почива два дена другите две бачкат ...

А да тука малко се обърках на скоро имаше един случай в една лафка в моя град една дала парите на клиента от печалбата обаче не е прибрала билета за отчет това е нарушение и ти взимат от заплатката парите при всеки който продава подобен тип билети е така на тото , лафки , еврофутболи ако не си вземеш изплатения билет за отчет ти взимат пари от заплатата толкова колкото е печалбата ..

Имайте в предвид и факта,

че в медийното пространство се говори и това,

че цялата тази търговска верига притежаваща стотици обекти пръснати из цялата ни страна

е притежание на  "шопара" . . .Пеевски ! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Optium написа:

Имайте в предвид и факта,

Какво да имаме предвид - това се е известен факт.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ExaFlop написа:

Има една много хубава българска поговорка, която гласи:

"Бий самара , за да се сеща магарето . . .!?"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Optium написа:

Има една много хубава българска поговорка, която гласи:

"Бий самара , за да се сеща магарето . . .!?"

Има и една друга българска поговорка - "Ни в клин, ни в ръкав"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, adersa написа:

Обектите са 1000

Направени с пари откраднати от Него и Майка му от целокупния български народ !

Ако трябва гладен ще стоя, но ще си запазя  Достойнството и никога

няма да отида да се "гъзя" на този . . .Мизерник !

Редактирано от Optium (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Optium написа:

няма да отида да се "гъзя" на този . . .Мизерник !

а я отгатни майка му от къде краде пари а като беше директор....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плюя На Тази Верига! Никога Няма Да Си Купя Нещо От Нея!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Momolord написа:

Плюя На Тази Верига! Никога Няма Да Си Купя Нещо От Нея!

аз също

4417b405e3d029941bf3a3b1099a4ab1_XL.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ExaFlop написа:

Ще ме извините, 

но тъй като имате познания върху руски софтуер /преди време

ми дадохте линк за Windows Update Mini Tool която бе преведена от руски език/,

ще ви помоля /за да не отварям НОВА ТЕМА/,  да ми помогнете да открия руския

вариант на Virtual Dub 1.9.9.32817 Stable /който да е чист и без наличието на зловреден софтуер/ !

Редактирано от Optium (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, ако не беше на Пеевски, а беше на Христов, Симеонов, Велков или който и да било друг каква щеше да е разликата? Нима си мислите, че такава верига се прави от обикновен човек? А и какво лошо има в това, че дава работа на стотици хора? Нещо не ви разбирам. Я обяснете какъв е проблема. Това, че собственика печели, а вие гледате отстрани с пръст в уста. Това ли е проблема? Или ще ми кажете, че парита са му... не знам си какви и са спечелени не знам си как. Правете и вие врътки. Внасяйте, изнасяйте, контрабанда, акцизни стоки, ДДС измами... кой точно ви спира? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 20 минути, ostavime написа:

... кой точно ви спира

аве ут мен, дупетатин нйе става... ровъ си тук в recycle bin
мъ ф таа беднъ държаа ...ъ-ъ-ъ...тъй де, празен

http://pngwebicons.com/upload/small/recycle_bin_png9115.png

мбаси, некой мъ изпреварил ...ъ-ъ-ъ...тъй де, конкуреция ...нъл тъй

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Optium написа:

няма да отида да се "гъзя" на този . . .Мизерник

Би ли ми обяснил как се стои гладен? Интересно ми е да чуя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези са ми в игнор листата.

Точно до мен имаше едно хубаво квартално ресторантче. Чисто, спретнато, без смърдели (цигари). А ми разрушиха го за да може на мястото да се цвъкне една гадна лафка. Останалите 90% от парцела пустеят. Както и заради тия затвориха и павилиончетата по спирките на градския транспорт. За да нямат конкуренция.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.