Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте напът съм да си купя iphone 6s.Разбрахме се със собственика,а той ми даде данните(сериен номер и IMEI).Написах ги за проверка в официалния сайт,но има малък проблем.Когато изпиша сериен номер,програмата ми казва Activation lock is ON,а когато изпиша IMEI кода казва,че е OFF.На какво се дължи тази разлика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дължи се на това да не купуваш телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важното е, когато го преглеждаш в еконт-а да няма Icloud, както и да направиш фабрични настройки. Ако след фабричните настройки ти иска стария ICloud - връщаш му го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да аз съм поискал да ми го зареди предварително,че да направя тези неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте линк към обявата да я видим.

Тази разлика при проверката може да означава много неща, а така не ми се гадае.
Апарата задължително с пълна батерия, задължително при проверката рестарт да му направите и след рестарта има ли си всичко, вижте дали има App Store и работи ли като му вкарате ваш акаунт - тоест дръпнете някое приложение, пробвайте го с две сим карти на различни оператори и направете по 1-2 обаждания към приятели и прочие.
Ако сте наясно поне малко с iOS ще разберете какво ви говоря, а ако не сте в материята не е лошо да си вземете човек с вас, който разбира.
Не говоря да дойде някой, който ползва iPhone, а който разбира материята - има разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем утре ще го видя в еконта като ходя.Ако просто забележа,че е на Android го връщам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, kokolino12 написа:

Ем утре ще го видя в еконта като ходя.Ако просто забележа,че е на Android го връщам.

Ники е прав - няма смисъл да ходиш изобщо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави сте въобще няма да се занимавам.Чудя се само как са го направили,че да го разпознае Find My Iphone като истински:mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, kokolino12 написа:

Прави сте въобще няма да се занимавам.Чудя се само как са го направили,че да го разпознае Find My Iphone като истински:mad:

Сигурно са използвали друг Iphone...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.