Премини към съдържанието
Optium

Има ли български превод на програмата XviD4PSP 7.0.332

Препоръчан отговор

Днес инсталирах на компютъра си тази малка и практична програма за конвертиране на видео !

Докато я разглеждах в долния и десен ъгъл открих набор от множество езици,

между които е и българския. Фиксирах на родния ни език, но нищо не се получи.

След това рестартирах компютъра / както е прието да се постъпва след нова

инсталация на програма /, но отново не се получи нужната промяна.

Същото направих и с руския език, след като видях че в нета  има видеоуроци

на които тази програма е с интерфейс на руски език, но пак не се получи абсолютно нищо.

Какво да правя . . . !?

Редактирано от Optium
корекции в текста ! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост
преди 25 минути, Optium написа:

Днес инсталирах на компютъра си тази малка и практична програма за конвертиране на видео !

Докато я разглеждах в долния и десен ъгъл открих набор от множество езици,

между които е и българския. Фиксирах на родния ни език, но нищо не се получи.

След това рестартирах компютъра / както е прието да се постъпва след нова

инсталация на програма /, но отново не се получи нужната промяна.

Същото направих и с руския език, след като видях че в нета  има видеоуроци

на които тази програма е с интерфейс на руски език, но пак не се получи абсолютно нищо.

Какво да правя . . . !?

Вземи и си изтегли и инсталирай   FreemakeVideo Conwerter, които има една камата конвертирания от един формат на друг. Има и превод на руски в програмата, настройки за качеството на формата, колко мегабайта или гигабайта да направиш изходния фаил ,за да ти се побере на CD или DVD диск и мирясай. Седни и направи няколко проби. Ако не ти хареса, можеш спокойно да ме оплюеш пред всички и да я изтриеш. Но трябва предварително да знаеш и да можеш да работиш правилно с нея. Всичко се прави с 3-4 клика, след като си я настроил. Не те зная откъде намираш все такива, на които не им чуваш! Ще теглиш версия, по-малка от 4.9 (вече е платена) или такава - 4,7, 4,1. Ако не можеш да се справиш дай някъде да ти пратя файла. Ти предложи !

Аз работя от 4 години само с него! И обикновено конвертирам файлове от 10 гигабайта на горе!

Ето ти линк за изтегляне:  След изтеглянето, разархивираш в празна папка, за да не я объркаш с друга програма:   http://dox.bg/files/dw?a=6f1a65b5a6

Погледни и ПРОЧЕТИ този линк:  http://www.freemake.com/ru/free_video_converter/

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, * СТЕФАН * написа:

Вземи и си изтегли и инсталирай   FreemakeVideo Conwerter, които има една камата конвертирания от един формат на друг. Има и превод на руски в програмата, настройки за качеството на формата, колко мегабайта или гигабайта да направиш изходния фаил ,за да ти се побере на CD или DVD диск и мирясай. Седни и направи няколко проби. Ако не ти хареса, можеш спокойно да ме оплюеш пред всички и да я изтриеш. Но трябва предварително да знаеш и да можеш да работиш правилно с нея. Всичко се прави с 3-4 клика, след като си я настроил. Не те зная откъде намираш все такива, на които не им чуваш! Ще теглиш версия, по-малка от 4.9 (вече е платена) или такава - 4,7, 4,1. Ако не можеш да се справиш дай някъде да ти пратя файла. Ти предложи !

Програмата ми харесва защото е за ежедневна употреба /DAILY/, не заема "почти" никакво място върху диска,

съдържа безброй формати за конвертиране, с Отворен код е и най-важното - няма инсталационна директория

за да ми се "лепне" на Контрол панел / Програми и компоненти /.

Предложена ми е от познати които са я използували с успех до сега, /но с които за съжаление

нямам връзка в момента за да ги питам за този проблем/, който според мен не е от особено значение ! 

Това е едно мнение на професионалист в Интернет за FreemakeVideo Converter:

Редактирано от Optium

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, * СТЕФАН * написа:

Аз работя от 4 години само с него! И обикновено конвертирам файлове от 10 гигабайта на горе!

Ето ти линк за изтегляне:  След изтеглянето, разархивираш в празна папка, за да не я объркаш с друга програма:   http://dox.bg/files/dw?a=6f1a65b5a6

Погледни и ПРОЧЕТИ този линк:  http://www.freemake.com/ru/free_video_converter/

Да се има предвид и тази информация:

https://virustotal.com/bg/file/e7fbec10d962273b948ac7a6912bb50deca0378d6fe0bbef8ec34ef96b2ce1c6/analysis/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Ken написа:

Така че в края на краищата,

до този момент не успях да получа никакъв отговор относно поставения от мен въпрос:

Как да се сложи българския или руски превод на програмата XviD4PSP 7.0.332 !? 

Темата не е приключила . . .

Редактирано от Optium

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"" Да се има предвид и тази информация: ""

Да! Аз лично го имам предвид това.Затова по рано бях питал в антивирусния раздел и  работя само с  версия 4,1. Нямам никакви грижи с програмата, но това , което си постнал е редно да се знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, * СТЕФАН * написа:

"" Да се има предвид и тази информация: ""

Да! Аз лично го имам предвид това.Затова по рано бях питал в антивирусния раздел и  работя само с  версия 4,1. Нямам никакви грижи с програмата, но това , което си постнал е редно да се знае.

Това е версията, която си препоръчал.

В нея се открива адуера OpenCandy.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Ken написа:

Това е версията, която си препоръчал.

В нея се открива адуера OpenCandy.

Adware.Toolbar.619  Посочено ми от Dr.Web.  Елиминирано е във версията , която Аз ползвам и затова казвам, че нямам грижи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.