Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Решил съм за нова година да се поглезя с нов телевизор, обаче нищо не разбирам и за това ви пиша тук :) търся нещо от 43 до 50 инча. Ще се играят игри с ps4. Бюджета е 1300лв. Бях се спрял на Самсунг 49KU6172, обаче изборът ми е базиран на абсолютно нищо :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само Самсунг не купувай, моля те! Препоръчвам ти само и единствено LG!
Купувайки друг модел, вината си е само и единствено твоя. Не отговарям за последствията. За съжаление не мога да ти предложа конкретен модел, защото не продавам телевизори и отдавна не търся. Този месец купихме портативен 9 инча DVB-T2. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Antim Petkov написа:

Решил съм за нова година да се поглезя с нов телевизор, обаче нищо не разбирам и за това ви пиша тук :) търся нещо от 43 до 50 инча. Ще се играят игри с ps4. Бюджета е 1300лв. Бях се спрял на Самсунг 49KU6172, обаче изборът ми е базиран на абсолютно нищо :D 

Освен че беше първия телевизор от промоциите в emag?

Ама докато се чудиш вече го разпродадоха http://www.emag.bg/cmp/emagia/tv-foto-elektronika.php?ref=section_CMP-162_786

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като седне да гледа новините, главата на водещата ще е на хопопотам,! По-голяма или равна на СЛОН! Прави сметка от колко метра ще гледа, дали ще има два филма да ги види с реална резолюция, дали ще вижда пикселите отдалеч и дали ще успява да улови обектите отблизо с глави на хипопотам. :)  Героите ще му се явяват с глава, по-голяма от неговата. Може пък да гледа великани и да свикне с тази реалност на малкия човек - лилипут. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се гледа от около 3 метра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.